لاس وگاس روی صفحه نمایش خواهد شد مردم با حضور در جلسه شورای شهر

مردم به دنبال حضور در شهرستان لاس وگاس جلسه شورای فرد در چهار شنبه خواهد بود نمایش برای علائم رمان coronavirus قبل از ورود به سالن شهرستان, این شهرستان روز سه شنبه گفت.

این فقط یک اقدام احتیاطی است که مقامات در حال انجام به عنوان آنها فشار بر دولت کسب و کار برای ارائه خدمات اساسی و آن را یک گام است که آینه چگونه آنها شده است دست زدن به بازدید کنندگان با قرار ملاقات در سالن شهر پس از بسته شدن حوزه عمومی از امکانات شهر دو هفته پیش.

تشریفاتی موارد که اغلب رسم مردم از نزدیک با هم برای عکس ها شده اند روز شنبه به تعویق افتاد. بازدید کنندگان باید 6 فوت از هم جدا. ضد عفونی کننده دست در دسترس خواهد بود.

اما برای کسانی که مایل به شرکت بدون لحاظ جسمی از آمدن به جلسه, شهرستان, راه اندازی یک ایمیل و فرم آنلاین اجازه می دهد تا برای اظهار نظر عمومی. این نشست نیز پخش در شهرستان دولت دسترسی به تلویزیون KCLV کانال 2 و در KCLV.tv/live.

این شهر باقی مانده است دولت تنها در دره لاس وگاس را لغو فیزیکی در جلسات عمومی را به دیگران محوری به جلسات مجازی. هفته گذشته شهر مدیر اسکات آدامز حاکی از آن چیزی بود که شهر را نیز دنبال کنند.

برای کسانی که مایل به شرکت و بدون حضور, نظر عمومی را می توان از طریق ایمیل در [email protected] و یا آنلاین در lasvegasnevada.gov/councilcomment.

جلسه آغاز می شود و حدود ساعت 9 صبح

تماس با شیا جانسون در [email protected] یا 702-383-0272. Follow @Shea_LVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>