لاس وگاس تقسیم بندی کرده اند Siegfried & Roy روابط با مضمون نام خیابان

Siegfried & Roy مخاطبان در wowed در نوار سال با سحر و جادو و ببر سفید شدن مترادف با لاس وگاس’ بیش از حد بالا سرگرمی ،

پس از اجرا خود را به پایان رسید آنها نیز ساخته شده است میلیون ها نفر در یکی از جنوبی نوادا دیگر سرگرمی های مورد علاقه: املاک و مستغلات.

زیگفرید Fischbacher و روی شاخ که در لاس وگاس در این ماه در سن 75 از عوارض ناشی از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید به فروش می رسد زمین در طول سال به دو homebuilders. پروژه های خود را در حال حاضر در کنار مشهور دو ترکیب در رانچو درایو و رنگین کمان بلوار.

D. R. Horton خرید یک بسته از آنها را در سال 2006 به بیش از $6.7 میلیون و KB خانه برداشت تا اوایل سال گذشته برای $5.25 میلیون سوابق نشان می دهد.

توسعه دهندگان راه اندازی معمولی وگاس مسکن مجاری البته با نام به افتخار هنرمندان’, آلمانی, ریشه های گربه های بزرگ و دیرین محل بر روی نوار.

D. R. پروژه بایرن شهرکهای امکانات از جمله خیابان به عنوان ببر سفید دادگاه ببر لانه خرگوش و غیره دادگاه و سراب باغ و خیابان است. KB زیربخش در حال حاضر تحت ساخت و ساز است که به نام سراب فرود.

شونا Sheffey که زندگی در آشیانه ببر دادگاه در بایرن شهرکهای گفت: مردم یک ضربه از او نام خیابان.

“ما همیشه فکر می کردم خیلی باحال بود,” او گفت:.

رابرت Reale که زندگی در آشیانه ببر گفت: نزدیکی به هنرمندان ترکیب “مکالمه نقطه اگر هیچ چیز دیگری.”

بایرن شهرکهای خوب است و توسعه و مردم خوب زندگی می کنند وجود دارد Reale گفت. اما به طور کلی آن چیزی منحصر به فرد است.

“آن را مانند هر دیگر زیربخش است که ما در زندگی,” او گفت:.

KB معامله نیست به طور مستقیم با هنرمندان و کشیده شد به بسته در بخشی به دلیل منطقه “ارائه می دهد سطح بالایی از قیمت دیده نمی شود و در برخی دیگر submarkets,” سخنگوی کریگ LeMessurier گفت.

قیمت ها در این پروژه شروع در $270,000 برد, او گفت:.

D. R. Horton نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر برای این داستان.

دیو Kirvin یک نماینده برای هنرمندان گفت: Fischbacher در دسترس بود برای مصاحبه و “هیچ کس به این نظر.”

زیگفرید و روی که در یک سفر دریایی بوش در سال 1957 وارد در لاس وگاس در سال 1967 به عنوان یک تخصص عمل در تابستان. پس از انجام در دیگر هتل ها در نوار آنها ساخته شده اولین خود را در سراب در سال 1990.

خود را 30 میلیون دلار تولید “به فروش می رسد هر شب از اول شب تا به آخر” Fischbacher یک بار گفت.

اجرای آمد به خشونت پایان در سال 2003 زمانی که یک ببر سفید کشیده شاخ خارج از صحنه نمایش در طول نشان می دهد او را خرد کن لوله آسیب رساندن به عروق و خروج او در حمایت از زندگی, نیویورک تایمز گزارش داد.

او سال ها وقت صرف در درمان فیزیکی اما همچنین “جهان سفر کرده در بازدید از حیوانات خود را روزانه و دیده می شود می تواند نشان می دهد شرکت و بشردوستانه حوادث در لاس وگاس گفت:” انتشار و اعلام مرگ او ممکن است 8.

حتی اگر این هنرمندان بود glitzy حرفه ای در نوار بایرن شهرکهای زیربخش در نزدیکی خود مرکب است که هنوز هم که فقط یک زیربخش.

“این واقعی آرام” Sheffey گفت.

تماس با الی Segall در [email protected] یا 702-383-0342. Follow @eli_segall در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im