لاس وگاس سبک ارائه می دهد راهنمایی برای رام خود را قرنطینه coif

به عنوان نوادا tiptoes به چه کسی امیدوار خواهد بود چیزی شبیه “عادی” یک دقیقه برای عکاسی رکورد که mop بالای سر خود را به خاطر خدا حاضر شما در حال رفتن به آن نگاه کنید روزی و خنده.

با انتظار بازگشت آرایشگران و آرایشگاه به نوادا خرده فروشی چشم انداز زمان در حال آمدن است برای انجام کاری که در مورد قرنطینه coif شما صرف گذشته بی حد و حصر ماه تولد. شما ممکن است وسوسه به نهایت چیزی در مورد آن انجام و حتی بیشتر به سرعت زمانی که شما کشف چگونه آن را ممکن است قبل از آرایشگر خود و یا سبک را به خود و یا جمع شدن و قرار ملاقات در نهایت به شما مناسب است.

اما سعی کنید به نگه کردن تا کمی طولانی تر و مقاومت در برابر انجام آن خودتان را کوتاه نشان می دهد بریتنی Seitz, یک متخصص مد مو در سیلو سالن و آبگرم 1550 W. افق Ridge Parkway, Henderson.

“این بسیار نادر است که من آن را ببینید, کار,” Seitz گفت. “بهتر است به تمرکز بر روی مطبوع درمان و سلامت مو بیش از تلاش برای کاهش آن را به خودتان.”

برای مردان اساسی تر و تمیز در اطراف گوش و گردن می توانید خرید برخی از زمان تا آرایشگاه بازگشایی. صاف کننده و دلبستگی در یک صاف کننده یا برق تیغ خواهد کار خوب Seitz گفت. فقط کشیدن گوش به عقب و به دنبال منحنی از گوش و سپس به خط گردن.

یک قدم اشتباه بر روی یک زن کوتاه کردن مو این است که “سخت تر برای بازیابی از” Seitz گفت. “شما در پیدا کردن بسیاری از فیلم های یوتیوب نشان دادن زنان موهایشان اما آن را می شود روی حیله و تزویر واقعا سریع است.”

آن را بیش از حد آسان به بیش از شما فکر می کنم شما Seitz گفت. او نشان می دهد, چرا استفاده از خود را بیش از حد رشد mop سعی کنید از سبک های شما نمی توانست کشیده قبل از زمانی که وجود ندارد به عنوان مقدار مواد اولیه برای کار با ؟

شانه های آن است. شانه کردن آن است. بخشی از آن متفاوت Seitz گفت. وجود دارد هیچ چیز برای از دست دادن.

در ضمن “من می خواهم به دور ماندن از جعبه رنگ” Seitz گفت. “اگر شما میکشید تا رنگ که مقدار زیادی از پول — هنگامی که شما به عقب بر گردیم به سالن برای رفع آن است.”

برای touchups استفاده از سایه چشم در آرایش منظم برس Seitz گفت. آن را به طور موقت و تمیز کردن به راحتی و “زنان به طور معمول سایه چشم قهوه ای.”

و برای یک خانه مطبوع درمان Seitz نشان می دهد مخلوط سس مایونز از طریق یک موی دم اسبی و کراوات دم در یک کیسه پلاستیکی به مدت 30 دقیقه و یا حتی یک شبه.

تماس جان Przybys در [email protected] Follow @JJPrzybys در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>