لاس وگاس را آواز گاوچران عناوین در یاد ‘خوش آمدید’ ثبت نام

تعقیب قهوه ای با عنوان خوش آمدید به افسانه لاس وگاس سالن این آخر هفته گذشته.

لاس وگاس را آواز گاوچران انجام Facebook زنده نشان می دهد در 7 p. m. هر یکشنبه. شما هرگز نمی دانید که در آن او را به نوبه خود. او اخیر گیگ بود عملکرد 40 دقیقه در یاد ثبت نام در لاس وگاس بلوار. گیتاریست گلن مک کالوم از قهوه ای گروه پیگیری بازی همراه است.

مک کالوم مناسب این لایحه در حالی که لباس به عنوان Hunter S. Thompson از “ترس و نفرت در لاس وگاس است.” قهوه ای بود در حد معمول لباس — جلیقه چرم مطابق با کلاه کابوی بدون شرت — لباس است که تساوی honks.

“عالی بود” براون گفت. “ما تا به حال یک ژنراتور خورشیدی به قدرت ما دنده. این بسیار سرگرم کننده بود.”

قهوه ای و تیم او از شهرت ساخته شده در اخبار برای یک دقیقه یک زن و شوهر از هفته پیش به عنوان او انجام شده از بستر یک وانت در نوار تا به حال کشیده شدن توسط پلیس لاس وگاس.

که منجر به کلاسیک لحظه ای که افسر اوان قاشق هشدار برای رانندگی بیش از حد به آرامی و مانع ترافیک و سنگ 30 ثانیه از Toby Keith را “باید بوده ام یک گاوچران.”

قهوه ای را به خود جلب کرده جامد زیر پس از حرکت به لاس وگاس در سال 2014. او و پیگیری (شسته و رفته جفت شدن با نام او بازی کرده اند نیلی در Bally, لو کاباره در پاریس لاس وگاس اضافی سالن در سیاره هالیوود رفت و آمد مکرر, Toby Keith را در این مورد Harrah بین المللی بار در Westgate لاس وگاس و مرلین را در Eastside کنسروسازی.

کشور مجری بعدی نشان می دهد خطوط با تولد او در هفته است. او شما را به عمل در داخل و سپس به دنبال بیشتر وگاس آغشته به گزینه های.

“من انجام کاری صمیمی و آرام شاید فکر زیبا وان حمام با 36 شمع و من پوشیدن من کلاه کابوی آواز در حباب” براون گفت. “سپس هفته بعد من در آن است. شما باید صبر کنید و ببینید.”

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>