لاس وگاس را ‘عشق’ پیام, پخش كردن, بین المللی

عشق جهانی است, از آبشار نیاگارا به لاس وگاس شهر نیویورک به New York-New York در سراسر جهان است.

نگاه هیچ بیشتر از چراغ های بین المللی اتاق های هتل ها. عشق همه جا هست.

که وحدت پیام است graced اتاق های هتل لاس وگاس تفریحی. ما در حال حاضر شاهد آن در استراحتگاه در چنین پایگاه بین المللی به عنوان دبی, Belgrade, فلوریدا, آروبا, هاوایی, لندن و کانادا و آلمان و حتی صربستان.

“این فوق العاده است که آن را در سراسر لاس وگاس در عرض یک هفته و آن را گسترش در سراسر جهان از طریق صنعت مهمان نوازی” در نیویورک-New-York, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت سینتیا Kiser Murphey در مصاحبه ای گفت: بعد از ظهر جمعه. “این امر به ما کارکنان جامعه ما همه اول پاسخ تمام مراقبت های بهداشتی کارکنان و همچنین همه مهمانان ما در سراسر جهان. من آن را دوست دارم به دلیل آن است که بسیار در صنعت مهمان نوازی. این طوری واقعا آنچه که ما انجام دهد.”

Kiser Murphey آمد تا با ایده روشن در نیویورک-نیویورک پس از او را دیدم تصاویر از هتل ها در آبشار نیاگارا در نور اتاق مهمان به شکل قلب. او تا به حال شده است در ضبط فیلم در بالای نیویورک-New York, پارکینگ گاراژ و فکر به نور اتاق پشت سر او. تصاویر آمار رسانه های اجتماعی و Kiser Murphey گسترش این ایده.

“ما فکر کردیم که” چه می شود اگر ما را یکی از پشت مجسمه آزادی?’ “Kiser Murphey می گوید. “ما با قرار دادن قلب وجود دارد به سادگی به عنوان یک پیام به مردم بگویید که چقدر ما در مورد مراقبت از آنها.”

Kiser Murphey استفاده از عکس به نقشه اتاق که به نور. اعضای این هتل استخوان کارکنان هنوز در ملک کشیده پشت پرده نقل مکان کرد و لامپ طبقه به موقعیت نزدیک به پنجره های رنگی.

این روند به دنبال در MGM Grand آریا دلنو و پارک MGM. مفهوم, مهمان, اتاق, پیام, پیشرفته همراه نوار به محله استراحتگاه وین/Encore ونیزی/پلازای فلامینگو پاریس لاس وگاس و Hilton Grand Vacations.

این فرصت را به این پیام ها محدود است ، آن نیاز به یک, کمبود, گردشگری, گسترده عدم رزرو اتاق. آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط گزارش که از مارس 25 70 درصد از اتاق های هتل ها در سراسر ایالات متحده در حال خالی است. صنعت دهکدهای از دست یک گزارش 5 میلیارد دلار در اتاق درآمد فقط از اواسط فوریه.

“شما نمی توانید به طور معمول انجام این کار است. به طور معمول شما باید تعداد زیادی از مردم در اتاق های هتل” Kiser Murphey می گوید. “این یک زمان منحصر به فرد در جهان ما که مهمان نوازی صنعت ساختمان است که اصلا فوق العاده مهمانان در آنها و یا فوق العاده کارکنان مشغول به کار است. ما امیدواریم که هرگز قادر به انجام این کار دوباره.”

ما groovers

این کست “فانتزی” در اقصر و Mayfair شام باشگاه در Bellagio ارسال شده رقص ویدئوها جمعه.

خواننده Lorena خطر به رهبری “فانتزی” تیم در خانه محدود چرخش از طریق “نمی تواند به توقف احساس” از اقصر تولید. این کلیپ در نشان می دهد Facebook صفحه.

این Mayfair گروه قرار داده تا یک نسخه از “این به این معنی نیست که یک چیزی (اگر آن را نمی کردم که نوسان) ارزش یک نگاه-مشاهده روی نشان می دهد @MayfairLV و @Bellagio توییتر صفحات.

بروید جو

جانباز وگاس طنز بازیگر جو محدود ساختن شده بود prepping برای یک نقطه مهمان در “دختران دیوانه” در سیاره هالیوود که شیوع کروناویروس در زمان نگه دارید. محدود ساختن شده و در مرحله اجرا برای بیش از 25 سال در لاس وگاس, دوستیابی, به روز خود را به عنوان یک تخصص عمل در هر دو “چلپ چلوپ” و “دختران دیوانه” در روز خود را در Riviera.

محدود ساختن برنامه ریزی شده بود برای بازگشت به مرحله مارس 28 به عنوان یک راه برای پیش نمایش بخش از یک مرد نشان می دهد او شده است در حال توسعه در طول چند ماه گذشته. او همچنین به تازگی از بهبود از یک غیر coronavirus بیماری تنفسی که تا به حال او را مجبور داخل برای چند هفته.

در حالی که در کنار, محدود ساختن یک سری از ویدئوها با عنوان “1 روز” در جوی وگاس صفحه یوتیوب. این کلیپ نشان می دهد محدود ساختن کامل صحنه و لباس (به عنوان “ببر پادشاه” جو عجیب و غریب) و با غرفه (یک کلاه دوش دو برابر به عنوان یک پوشش).

محدود ساختن است ارسال حداقل یک بار در هر روز. می دانم که برخی از مطالب برای رشد یو پی اس; مجری است برای همیشه لطفا برای یک بچه.

مجازی خنک آویزان هشدار

یک دوست مشترک یک بار با دقت شرح داده شده برودی Dolyniuk به عنوان یک “بیگانه استعداد است.” هیچ استدلال در اینجا. پسر خیلی خوب است. Dolyniuk را Facebook Live/کروناویروس اولین ارسال شده در جمعه بعد از ظهر و زندگی خود را در صفحه FB.

نادیده گرفتن اصل “آماده به کار …” پیام در آغاز (مشکلات فنی) اما بماند برای رقص کامل. Dolyniuk را renditions از U2 “گیر کرده در یک لحظه” “مثل یک سنگ” by Audioslave و التون جان “این آهنگ” با مناسب شعر “هدیه من است من ترانه …” واقعا ارزش زمان.

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>