لاس وگاس نرخ اتاق در حال سقوط در پیش از پیش نویس NFL

در ماه ژانویه Caesars Entertainment Corp. گفت: این انتظار می رود به فروش می رسد برای پیش نویس NFL در لاس وگاس.

اما یک نگاه Hotels.com در روز شنبه — کمی بیش از یک ماه قبل از این پیش نویس نشان می دهد که همه سزار’ نوار خواص گذشته از کرامول در دسترس هستند به کتاب در آوریل 23, اولین روز از پیش نویس.

به عنوان گسترش coronavirus قرار می دهد یک توقف برای بسیاری از برنامه های سفر نرخ اتاق در سراسر دره را آغشته با برخی از خواص شارژ تا آنجا که 86 درصد کمتر برای اقامت در طول این پیش نویس در مقایسه با قیمت که ذکر شده است.

“من انتظار می رود که مردم در حال حاضر به لغو برنامه” گفت: Kelly Soderlund یک سفر روند متخصص برای برنامه سفر TripIt. “من تعجب نمی کنم اگر NFL محدود مخاطبان شرکتکننده اندازه.”

‘خیلی بیشتر از ما به فکر

این پیش نویس قرار است به اجرا مارس 23-25 در لاس وگاس سالن اصلی مرحله برنامه ریزی شده برای Caesars فروم در کنار Linq هتل.

سزار سخنگوی ریچارد بروم کاهش یافته است به ارائه دیدگاه برای این داستان.

لاس وگاس اظهارات صاحب Mark Davis پیش بینی شده در ژانویه پیش نویس را در 750,000 شرکت کنندگان.

چند رویداد دیگر نیز در لاس وگاس در حال به تعویق افتاده و یا لغو میان COVID-19 شیوع اما دیویس گفت: همانطور که در حال حاضر پیش نویس NFL در حال حرکت است به جلو. او افزود که رهبران مدنی لیگ مقر و NFL اتحادیه بازیکنان هستند “با استفاده از یک روش اندازه گیری شده.”

“بهداشت و ایمنی را در بالای لیست و در صورت وجود هر نوع مشکل خواهیم تنظیمات را به هر آنچه که برنامه ما,” او گفت: نقد و بررسی-مجله جان Katsilometes در طول یک شنبه مصاحبه برای یک PodKats! قسمت پادکست.

اما تقاضا برای لاس وگاس اتاق در طول پیش نویس گرفته است ضربه. داده ها از Hotels.com اتاق نشان می دهد کاهش نرخ در حال وقوع در سراسر جهان ،

Oyo, قبلا Hooters, هتل, شارژ 999 دلار در هر اتاق به صورت مارس 23 مه. در حال حاضر آن را شارژ 135 دلار برای همان شب. اقامت در سراب در اولین روز از پیش نویس کاهش یافته و 80 درصد از 499 دلار برای $99. نرخ کاهش در وین لاس وگاس و ونیزی شد شدید کمتر از $699 دلار 593 و $412 به $389 بود.

سخنران در وین استراحتگاه Ltd. کاهش یافته است به نظر. سخنران در MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی و, Las Vegas Sands Corp. نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

با تعداد فزاینده ای از کنوانسیون لغو در لاس وگاس Macquaire تحلیلگر چاد Beynon گفت: مسافران ممکن است بیشتر احتمال دارد به سفر شخصی یک فکر دوم.

“اگر شما در حال لغو (سفر) برای کار شما کمتر تمایل به سفر به صورت شخصی (دلایل),” Beynon گفت. “وجود دارد مقدار زیادی بیشتر عرضه اتاق از ما فکر می کردم.”

Soderlund گفت: مسافران باید آگاه باشند از لغو سیاست در هتل خود را. برخی از آنها را در روزهای اخیر.

نقد و بررسی-مجله متعلق به خانواده Las Vegas Sands Corp. رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Sheldon Adelson. Las Vegas Sands عمل ونیزی.

تماس با بیلی شولتز در [email protected] یا 702-383-0233. Follow @bailey_schulz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im