لاس وگاس خریداران پیدا کردن برخی از قفسه های لخت میان coronavirus بحران

خریداران همچنان پا بر روی برخی از مواد غذایی و کالاهای خانگی در فروشگاه های مواد غذایی در سراسر دره لاس وگاس جمعه به عنوان عدم قطعیت گسترش در میان اخبار اضافی بسته شدن هدف به سرعت گسترش coronavirus.

یک هدف در نزدیکی Summerlin تا به حال لخت قفسه در کاغذ توالت کنسرو غذا و دارو راهرو. قفسه های مرغ را در یک خارج شده و در جنوب دره خالی بودند و نان و آب و گوشت اغذیه فروشی نیز رفته بودند. داخل اسمیت در همان منطقه یک نشانه خوانده “ما عبارتند از: ضد عفونی کننده دست, ماسک, الکل, دستکش, دماسنج.” برخی از خریداران در انتظار گزارش تا یک ساعت به اتمام, در حالی که دیگران گفت: آن را در زمان بیش از حد معمول به پرداخت هزینه برای مواد غذایی خود هستند.

نه هر فروشگاه در سراسر دره با تجربه همان راش; بسیاری از فروشگاه ها به نظر می رسد به عادی موجودی و مقدار کمی از خریداران در شب جمعه.

Metropolitan Police Department سرهنگ میگوئل Ibarra گفت: پلیس آماده به صورت سنبله در تماس به فروشگاه های مواد غذایی, اما از حدود 9:45 p. m. افسران پاسخ نداده است به مقدار فوق العاده ای از رفتار آشوبگرانه و یا مبارزه با تماس به فروشگاه.

برخی از روانشناسان و سلامت روانی محققان مشخص می شود این نوع از جرم خرید به عنوان یک پاسخ عاطفی در صورت عدم وجود شفافیت در چقدر تاثیر coronavirus را در اقتصاد در سراسر کشور است.

تماس با دالتون LaFerney در [email protected] یا در 702-383-0288. Follow @daltonlaferney در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im