Las Vegas Sands تعلیق سود برنامه با چشم نسبت به آینده

Las Vegas Sands Corp. تعلیق سود خود برنامه در میان COVID-19 pandemic به “حداکثر optionality” در تولید بازده آتی با توجه به پنجشنبه شب بیانیه ای از رئیس و مدیر عامل شرکت Sheldon Adelson.

Adelson گفت که در حالی که او معتقد است سود سهام مهم برای سهامداران “قوی ترازنامه نیز حیاتی و ضروری است جزء” برای دراز مدت ارزش سهامدار.

“به عنوان بزرگترین سهامدار این شرکت منافع من بسیار به طور مستقیم در تراز وسط قرار دارد با منافع همه سهامداران گفت:” در انتشار. “همانطور که من مشتاقانه منتظر به روز—به زودی اجازه دهید ما امیدواریم که—هنگامی که این ویروس وحشتناک است که دیگر از نگرانی من می بینم بسیاری از فرصتهای راهبردی برای شرکت ما دقیقا به دلیل قدرت مالی ما. به این دلیل است که این خوش بینی است که ما در حال تعلیق سود سهام.”

Adelson اضافه شده است که این شرکت را دوباره به سود تعلیق “در اولین فرصت مناسب.”

آخرین سود سهام از شرکت در Jan. 29 زمانی که آن را پرداخت سه ماهه سود سهام از $0.79 هر سهم. در سال 2019 شرکت سود سهام پرداخت می شود از $3.08 هر سهم و هیئت مدیره اعلام کرد قصد دارد برای افزایش این شرکت در محدوده زمانی معین سهام عادی سود سهام برای سال 2020 به $3.16 هر سهم با توجه به براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

Adelson گفت که او انتظار دارد ماسه Corp. ترازنامه شرکت را قادر به خروج از این بیماری همه گیر “با همه (آن) آینده امیدوار کننده فرصت های رشد به طور کامل دست نخورده است.”

“تاثیر Covid-19 همه گیر در کسب و کار ما بی سابقه بوده است و من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن را در بیش از هفتاد سال در کسب و کار” او در بیانیه ای گفت:. “ما باقی می ماند بسیار خوش بینانه در مورد نهایی بازیابی سفر و گردشگری هزینه های سراسر بازارهای ما به عنوان به خوبی به عنوان ما به آینده چشم انداز رشد.”

Adelson اضافه شده است که این شرکت بزرگترین اولویت در این زمان است که ایمنی و امنیت کارکنان و مهمانان و همچنین به عنوان پشتیبانی برای جوامع محلی در ماکائو و سنگاپور و لاس وگاس که در آن شن و ماسه است ، این شرکت قصد دارد برای ادامه آن قبلا اعلام هزینه های سرمایه برنامه ها در ماکائو و سنگاپور.

نقد و بررسی-مجله متعلق به خانواده Las Vegas Sands Corp. رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Sheldon Adelson.

تماس با بیلی شولتز در [email protected] یا 702-383-0233. Follow @bailey_schulz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>