لاس وگاس پروژه جاده باقی می ماند و در مسیر طی coronavirus بحران

با COVID-19 همه گیر بر تمام بخش های زندگی در سراسر جهان یکی از چیزهایی است که حفظ خواهد کرد در حال حرکت است roadwork.

همه برنامه ریزی پروژه جاده و تعمیر و نگهداری در نوادا ادامه خواهد داد و از طریق 30 روز حالت خاموش با توجه به نوادا وزارت حمل و نقل سخنگوی تونی Illia.

کار کوچک و بزرگ می رود از جمله $99 میلیون ایالتی 15/215 کمربندی تبادل پروژه.

این پروژه در جریان است حتی اگر یک مارس 26 پیشگامانه مراسم نامیده می شد به دلیل خاموش کردن.

“در واقع ما با شتاب کار به استفاده از کاهش ترافیک شمارش هر جا که ممکن است” Illia گفت.

اقدامات احتیاطی در محل برای نگه داشتن NDOT کارکنان و پیمانکاران در سایت های امن است.

خدمه در حال پیوستن به فرماندار بهداشت عمومی پروتکل های ایمنی با تجمع در گروه های بیش از 10 و با تمرین 6 پا اجتماعی فاصله که گاهی اوقات نیاز به کار بود و مبهوت به چند شیفت.

“بخش کارکنان از راه دور در هر کجا که ممکن است به عنوان یک پیشگیرانه و احتیاط به علاوه حالت تعلیق در تمام جلسات غیرضروری و سفر” Illia گفت.

بزرگراه دولت بقیه مناطق باز باقی می ماند, با مواد ضد عفونی کننده شستشو اتفاق می افتد که در اغلب ساعات روز Illia گفت.

وزارت حمل و نقل است به طور موقت متوقف فرد خدمات و انتقال آسیب دیده خدمات آنلاین. آن را ایجاد یک صفحه ویژه در وب سایت خود را.

بازدید کنندگان می توانید دسترسی به قرارداد موافقت نامه بیش از بعدی خودرو مجوز, دولت, نقشه ها و گزارش مربوط به محروم کسب و کار و قانون آمریکایی های معلول. جلسات عمومی نیز ارسال شود اگر چه هیچ کدام در حال حاضر برنامه ریزی شده Illia گفت.

NDOT کارکنان به طور معمول قطار برای حالات اضطراری برای حفظ خدمات در طول بحران. بخش جاده و عملیات مرکز همچنان به کار اعزام بزرگراه نگهداری و incident response به عنوان مورد نیاز به همراه گزارش شرایط جاده.

نگه داشتن جاده های عملیاتی و ساخت امکانات جدید مهم هستند در طول دوران پس از توزیع کنندگان به راحتی می توانید دسترسی interstates و حمل و نقل کالا که در حال پرواز کردن قفسه های فروشگاه.

“آن را نگه می دارد سازگار تحویل بحرانی لوازم و مواد روان به جنوب نوادا از جمله مواد غذایی و دارو” Illia گفت.

Durango roadwork

دو ماه پروژه در کشش از Durango درایو لگد هفته گذشته است.

کار در Durango بین صحرا خیابان و چارلستون بلوار آغاز شد مارس 25 و ادامه خواهد داد تا از طریق بعد از هشت هفته, Las Vegas, مقامات اعلام کرد.

این پروژه شامل ابزار تنظیمات فرز و سنگ فرش.

کار را بین 7 صبح و 5 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه. بوفالو درایو و قلعه آپاچی جاده ها توصیه می شود به عنوان مسیرهای جایگزین برای عازم شمال و عازم جنوب ترافیک.

بین 3 بعد از ظهر و از ساعت 9 صبح ترافیک خواهد شد به طور کلی محدود به دو خط در هر جهت در حالی که بین ساعت 9 صبح و 3 بعد از ظهر ترافیک خواهد شد به طور کلی محدود به یک خط در هر جهت.

اصلی کار از فرز و پوشش repaving را حدود دو هفته پس از سنگ فرش ها و بالا بردن آب و برق و منهول به طوری که آنها خیط و پیت کردن با جدید پیاده رو.

کار مقدماتی به پایان رسید پاییز گذشته. که شامل پیاده رو بهبود به ملاقات فدرال آمریکایی های معلول مورد نیاز است.

این پژوهش شامل پیاده رو حذف و بازسازی repaving جدید ترافیک delineations و مسیرهای دوچرخه سواری.

شهر لاس وگاس است و مدیریت حدود 600,000 پروژه با بودجه ارائه شده توسط جنوب نوادا منطقه ای کمیسیون حمل و نقل سوخت درآمد نمایه سازی مالیاتی.

ارسال سوالات و نظرات به [email protected] لطفا شماره تلفن خود را. تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im