لاس وگاس رستوران شریک اهدا مواد غذایی به کارگران ضروری

در میان COVID-19 pandemic, افراد, خانواده ها و کسب و کار در لاس وگاس پله تا برای ارائه کمک به مردم در جامعه هستند که نیاز به مواد غذایی و خدمات و پشتیبانی. در اینجا داستان در مورد افرادی که پیشرو با مهربانی و اثبات جامعه است #VegasStrong.

رستوران اهدا وعده های غذایی به بیمارستان ضروری کارگران

در روزهای منتهی به روز سنت پاتریک, Cody Tomboli مدیریت شریک برای بار کد برگر بود با هیجان برنامه ریزی یک شب فوق العاده نوشیدنی, ویسکی سفارش و پارتی اتوبوس و با خیال راحت حمل و نقل به مشتریان که شب شوالیه طلایی بازی.

او شب را صرف نوشیدن عکس های خود را در نوار خالی که بسته مطابق با رژیم صهیونیستی است. Sisolak را مستند سفارشات.

با هدف ایجاد وضعیت بهتر او شروع به رسیدن در رسانه های اجتماعی به ببینید که در آن او می تواند کمک مواد غذایی از رستوران. پس از او ساخته شده است که 12 تحویل به بیمارستان محلی و ضروری کسب و کار.

“من را از یک ویدیو برای درخواست کمک اگر کسی تا به حال دوستان و یا مخاطبین” Tomboli گفت. “آموزش مرکز برش معلمان خود است اما تقریبا همان مقدار از دانش آموزان به دلیل کارگران ضروری نیاز به مراقبت دارد. بنابراین ما به ارمغان آورد بیش از 10 همبرگر برای آنها است.”

Tomboli نیز اهدا کرده است, همبرگر, وعده های غذایی به کارگران در بیمارستان های محلی از جمله دره بیمارستان مرکز پزشکی و گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس بیمارستان و اداره پلیس شهری کنوانسیون منطقه مرکز فرماندهی.

او رسید به یک دوست, Las Vegas, اظهارات linebacker نیک Kwiatkoski که همسان Tomboli را کمک های مالی.

روز سه شنبه او را شریک با NFL linebacker و لاس وگاس بومی براندون مارشال برای اهدای 80 وعده های غذایی به یک مرکز توانبخشی.

در حالی که او هنوز هم انجام منظقه سفارشات Tomboli گفت: کسب و کار پایین است حدود 90 درصد است.

“ما فقط واقعا خدا که ما قادر به باز باقی می ماند,” او گفت:. “ما احساس نیاز به پرداخت آن را به جلو. ما در جامعه هستند و ریشه های اینجا هستید.”

Pediped صاحب اهدا 1,000 ماسک برای بی خانمان قرنطینه پیچیده

آنجلا Edgeworth, یک, Henderson, زنی که صاحب فرزندان کفش شرکت Pediped اهدا 1,000 ماسک به Cashman جداسازی و قرنطینه پیچیده به نمایندگی از شرکت و کارکنان جمعه.

Edgeworth گفت که شرکت قادر به تولید پارچه ماسک صورت در کارخانه خود را در چین. او شروع به از جمله رایگان پارچه ماسک در سفارشات برای مشتریان.

“از آنجا که کارخانه در چین, ما قادر به امن برخی از ماسک است که مناسب برای استفاده در بیمارستان-نوع محیط” Edgeworth گفت. “من می خواستم برای اهدای 1000 به یک سازمان که واقعا می تواند استفاده از آنها را.”

یک دوست گفت: Edgeworth مورد نیاز برای ماسک برای خط مقدم پرسنل و داوطلبان در بی خانمان قرنطینه پیچیده است.

Edgeworth گفت: شهردار صندوق لاس وگاس زندگی کمک به هماهنگ کردن کمک مالی.

“من دو دختر نوجوان و ما کار کرده اند با بی خانمان جامعه در گذشته از طریق (پروژه) اتصال بی خانمان,” Edgeworth گفت. “ما شده است و بخشی از آن برای پنج سال گذشته. آن را واقعا مهم بخشی از لاس وگاس جامعه است که باید به آنها رسیدگی شود.”

تماس با Janna Karel در [email protected] Follow @jannainprogress در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>