لاس وگاس ساکن پنجه نرم می کند گناه به child porn charges

36 ساله در لاس وگاس ساکن التماس کرد گناه را به فدرال به اتهام بهره کشی جنسی از کودکان و در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان که مقامات می گویند از توزیع بیش تاریکی, وب سایت وزارت امور خارجه ایالات متحده دفتر دادستان جمعه اعلام کرد.

آندرس رافائل ویولا, 36, آرژانتین یک شهروند دستگیر شد و در ماه ژوئن سال گذشته با اجرای قانون فدرال در لاس وگاس صفحه اصلی. به عنوان بخشی از خود گناه به گفته مقامات Viola موافقت کرده است به 35 سال حبس و ممکن است در صورت اخراج از ایالات متحده است.

او برای اولین بار آمد و تحت رادار امنیت در آوریل 2019 زمانی که مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان دریافت گزارش از یاهو که یکی از کاربران خود دریافت کرده بود 14 تصاویر پورنوگرافی کودکان از Viola.

یک جستجو از دستگاه های الکترونیکی تبدیل شده تا نزدیک به 350 تصاویر و ویدئوها از بهرهکشی از کودکان را که به او فروخته و معامله در وب تاریک به گفته مقامات.

ویولا است که برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام توسط ایالات متحده در منطقه قاضی Richard F. Boulware دوم در آوریل 28.

اداره پلیس شهری کمک مقامات فدرال با این تحقیقات منجر به دو دولت موارد در برابر ویولا — که هر دو ثبت شد در ماه دسامبر در شهرستان کلارک دادگاه منطقه.

در یک مورد او التماس کرد گناه را به تجاوز جنسی از یک جزئی 14 یا جوان. اسناد دادگاه نشان می دهد که مورد دوم شارژ او با 23 فقره جنایت از جمله فحشاء با یک کودک کمتر از 14 و با استفاده از یک جزئی کمتر از 14 به عنوان یک موضوع از تصویر خواهد شد را رد کرد و پس از “جهانی مذاکرات است.”

وضعیت شنوایی مورد انتظار اخراج تنظیم شده است برای 15 ژوئن در دادگاه منطقه.

تماس با ریو Lacanlale در [email protected] یا 702-383-0381. Follow @riolacanlale در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>