لاس وگاس میزبان رادیو را مورد متناسب با ظهور COVID-19 الگوی

فقط در یک ماده از روز عمری Mitchell را از دست داده بود کنترل بدن خود را با توجه به این رمان coronavirus. او نمی تواند صحبت می کنند. او نمی تواند نفس بکشد.

“آن را نمی هیچ حس” خود را 72 ساله پدر, دی گفت: Las Vegas Review-Journal در روز سه شنبه. “آن را به طور کامل از آبی است.”

در 39, عمری, میچل, یک مجری رادیویی برای 98.5 KLUC بود سالم و قوی — گریه به دور از جمعیت در معرض خطر را افراد 65 سال و بالاتر و یا کسانی که با بیماری های زمینه ای. بنابراین زمانی که او یک سرفه خفیف در اواخر ماه مارس او بود بیش از حد نگران است.

اما در مارس 29, او احساس تب. سینه اش تنگ شد. او به سختی می تواند به صورت یک جمله کامل و بدون نفس نفس زدن برای هوا.

داستان خود را به یکی از شدید کاهش نشان می دهد ظهور الگوی COVID-19 که برخی از پزشکان و مقامات بهداشت در حال دیدن.

عمری میچل گفته او 15 ساله, دختر, Aniya او می تواند به زودی و سوار خود را به جنوب تپه بیمارستان و مرکز پزشکی.

او نمی آمد که آن شب به خانه.

‘جنگ و مبارزه’

دکتر میشل گونگ رئیس مراقبت بحرانی پزشکی در یک بیمارستان در برانکس, نیویورک, گفت: در یک Q&A با مجله انجمن پزشکی آمریکا که کاهش از COVID-19 “می تواند بسیار ناگهانی” اغلب اتفاق می افتد در اطراف پنج روز.

“آن ایست تنفسی در شکل واقعی: ناگهانی نوع هیپوکسی و بدتر شدن است که نیاز به اورژانس لولهگذاری” گونگ گفت. هیپوکسی یک بیماری است که در آن بدن یا یک منطقه از بدن است از عرضه کافی اکسیژن محروم.

چنین موردی برای عمری میچل بود که به سرعت به بستری در بخش مراقبتهای ويژه زمانی که او در بیمارستان وارد و به زودی پس از متصل به دستگاه تنفس مصنوعی قرار داده و در یک پزشکی ناشی از کما.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز هشدار داده است که برخی از بیماران در ابتدا تجربه خواهد کرد فقط علائم خفیف و سپس “به سرعت رو به زوال یک هفته پس از شروع بیماری.”

“آن را آسیب زا برای Aniya,” گرگ, Ritchie, عمری, میچل, بهترین دوست, گفت:. “پدر او به عقب نمی آمد و در حال حاضر او را قرنطینه.”

عمری میچل در ICU — تنهایی — برای یک هفته. پزشکان در یک نقطه قرار داده و او را در دیالیز.

“آن را به دنبال خشن در حالی که” ریچی گفت. “او فقط جنگ و مبارزه است.”

‘قلب’

در ضمن بیش از 500 مایل دورتر در واکاویل کالیفرنیا پدر نمی تواند نگه دارید هنوز. او ء و ء. گریه. او نمی تواند فشار دور میل به صعود به اتومبیل خود و رانندگی به پسرش.

“من نمی توانستم حتی به خودم اجازه خارج” دی میچل گفت: گریه. “چیزی که بعد از من می دانم که من در راه من به وگاس.”

سرانجام پنج روز پس از پسر او را بستری دی میچل در نهایت برخی از خبر خوب: پسر خود را نوسازی و بهبود است.

پزشکان شروع به معکوس (در کما و بیهوشی و ونتیلاتور جایگزین شد با یک ماسک ماسک.

روز بعد در شنبه عمری میچل بود به اندازه کافی قوی برای تماس با پدر خود و دختر خود را. مست از داروهای خود او به سختی می تواند صحبت می کنند و پس از گذراندن یک هفته انتوبه.

هنوز آن را بهترین تلفن ندای دی میچل زندگی است.

“که قلب من سمت راست وجود دارد,” او گفت: پسر خود را.

بازیابی

یکشنبه عمری میچل بود تغییر به حالت ریکاوری و حذف شد از ICU. و همانطور که از روز سه شنبه میزبان رادیو مشغول به کار بود از نزدیک با گفتار و درمانگران فیزیکی در بیمارستان.

پدر او مطمئن نیست که چگونه او در معرض ویروس. عمری Mitchell مشغول به کار بود از او لاس وگاس صفحه اصلی “در حالی که” زمان خود را تشخیص.

یک درخواست برای نظر از 98.5 KLUC بود فورا بازگشت و سهشنبه هر چند Ritchie گفت: لاس وگاس ایستگاه رادیویی “شده است کاملا شگفت انگیز و حمایت شده است.”

هنگامی که عمری Mitchell خواهد برای رفتن به خانه نامشخص است. با توجه به CDC ميانه طول مدت بستری در میان بازماندگان است بین 10 و 13 روز.

“ما هنوز هم نمی دانم چه اتفاق خواهد افتاد” دی میچل گفت. “اما آه خوشحال هستم او زنده است.”

تا زمانی که عمری Mitchell پزشکی پاک برای رفتن به خانه Aniya زندگی می کند که با پدرش باقی خواهد ماند قرنطینه و در خانه مادرش. Ritchie راه اندازی GoFundMe به جمع آوری پول برای صورتحساب های پزشکی و برای Aniya مراقبت.

تماس با ریو Lacanlale در [email protected] یا 702-383-0381. Follow @riolacanlale در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>