پلیس لاس وگاس هدف غیر ضروری کسب و کار است که باقی می ماند باز

پلیس لاس وگاس را صادر کرد 36 نامه هشدار, هفت تعلیق و چهار استناد کرد که رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak دستور اجباری خاموش شدن بسیاری از غیر ضروری کسب و کار در دولت خود را وسیعترین اقدام به امروز در برابر COVID-19 بیماری همه گیر.

“از 113 کسب و کار است که بازدید انطباق تیم 7 تعلیق منجر به خاموش شدن ناگهانی مجبور, کسب و کار است که نمی خواهد به طور داوطلبانه نزدیک” اداره پلیس شهری در بیانیه ای گفت: دوشنبه شب.

صبح پس از سفارش, مترو اعلام کرد که ماموران لباس شخصی از آن ویژه تحقیقات بخش آغاز خواهد شد چک انطباق بر کسب و کار تلقی غیر ضروری توسط فرماندار از جمله ورزشگاه استودیو یوگا, barber, مغازه ها, ناخن و سالن های برنزه سالن های کنسرت های باشگاه ها و فاحشه خانه ها.

در این قطعنامه خواهد شد که در اثر آن تا مارس 16, می دهد دولت های محلی قدرت “برای تحمیل مجازات مدنی” مانند جریمه و لغو مجوز.

“اگر کسب و کار سرپیچی از این دستور و باز بماند دولت و اجرای قانون محلی خواهد شد که توانایی این درمان را به عنوان یک عمل مجرمانه و پس از تمام گزینه های دیگر خسته شده اند,” Sisolak روز جمعه گفت.

مترو است گفت: noncompliant صاحبان کسب و کار و یا مدیران داده خواهد شد و نسخه هایی از فرماندار و یک نامه از مترو حاکی از این است که کسب و کار است که در نقض. افسران باید شناسایی توسط خود مدالها نیز ایستاده به عنوان کسب و کار بسته شده است, گروه قبلا گفته.

اگر صاحبان کسب و کار اعتقاد دارند که کسب و کار ضروری هستند, آنها می توانند درخواست تجدید نظر به مناسب شهر یا شهرستان مجوز کسب و کار سازمان است.

در همین حال به گفته مقامات شهر بدون استناد صادر شده بود در هر دو شهر بولدر یا کهور که از دوشنبه.

“ما باید به هر حال نمی استنادهای و ما بيش از هر کسب و کار است که نمی همکاری” بولدر شهرستان سخنگوی لیزا LaPlante گفت.

در مسکیت اگر در شهرستان دریافت شکایت در مورد یک کسب و کار است که باید بسته به موضوع اول اشاره خواهد شد به شهر کد اجرای بخش با توجه به مسکیت آتش سروان. جان Gately.

“پروتکل است که هنوز هم در حال کار کردن اما من فکر می کنم آنها در حال دادن به آنها اخطار اول و سپس شروع اجرای از وجود دارد” Gately گفت.

شهرستان هندرسون گفت: آنها فقط شروع به پذیرش چک که بعد از ظهر به طوری که آنها هنوز نمی باید آمار و ارقام در دسترس است.

شهرستان سخنگوی پاتریک واکر گفت: هر کسب و کار است که نمی منطبق خواهد بود موضوع را به مجازات تا 1000 $در روز. اگر آن را دریافت دو تقدیر نامه های کسب و کار را دریافت اخطار کتبی از اجرای قانون کیفری محاکمه و صاحب دستگیر خواهد شد اگر او هنوز هم منطبق نیست.

این شهرستان از شمال لاس وگاس تاسیس شده مشابه سه مرحله پروتکل.

به گفته سخنگوی کاتلین ریچاردز کسب و کار را دریافت خواهد کرد یک اصلاح اخطار و توقف-سفارش کار با هیچ مدنی مجازات بر اول خود را نقض. دوم تخلف منجر به $500 مدنی مجازات و بعد از یک سوم نقض “این شهرستان را از محل و تعلیق و یا لغو مجوز کسب و کار” ریچاردز در بیانیه ای گفت.

مترو و گفت: ممکن است گزارش های غیر ضروری کسب و کار است که باز باقی می ماند با وجود این دستور با تماس 311.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با ریو Lacanlale در [email protected] یا 702-383-0381. Follow @riolacanlale در توییتر. نقد و بررسی-مجله کارکنان نویسندگان الکسیس Egeland گلن Puit و بلیک آپگار کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im