پلیس لاس وگاس گزارش انتظار طولانی در بازگشایی پرونده اداره

پلیس لاس وگاس بازگشایی سوابق خود را و اثر انگشت اداره صبح روز سه شنبه و دیدم سنگین تقاضا برای خدمات.

پلیس گفت که آنها تا به حال بسته اداره به عنوان یک احتیاط ایمنی در طول COVID-19 همه گیر و بازگشایی “دریافت کرده بود توسط مردم با طولانی تر از انتظار می رود بار صبر کنید.”

“ساکنان که به دنبال خدمات خواسته شده است که به آماده شدن برای یک انتظار طولانی در آب و با پوشیدن کلاه, ضد آفتاب, آوردن آب چتر و قابل حمل صندلی” اداره پلیس شهری در انتشار اخبار گفت. “هر کسی که به انجام کسب و کار در یک LVMPD تسهیلات باید مدارک قبل از تکمیل خدمات درخواست شده است.”

مترو گفت: سوابق و اثر انگشت دفتر در 400 S. مارتین لوتر کینگ Blvd. باز به فراهم کردن دسترسی برای felons و مجرم جنسی نیاز به ثبت نام با پلیس است.

افراد به دنبال فایل گزارش پلیس به دست آوردن یک گزارش و یا درخواست برای حمل پنهان سلاح اجازه را تشویق به رفتن به پلیس خدمات آنلاین به پورتال. پلیس همچنین تشویق مردم به رفتن به نزدیک ترین منطقه فرمان برای کوتاهتر کردن زمان انتظار برای گزارش و دیگر خدمات اساسی.

افرادی که مراجعه یا مقر پلیس یا منطقه دستورات باید درک کنند که ماسک الزامی است. یک ماسک را می توان ارائه شده توسط پلیس به عنوان طولانی به عنوان آنها در دسترس هستند. پلیس نیز خواهد شد در نظر گرفتن درجه حرارت از بازدید کنندگان.

“هر کسی با ارائه یک تب یا بیماری خواسته خواهد شد که به بازگشت در تاریخ بعد” به پلیس گفت:.

بازدید کنندگان را تشویق به آوردن تلفن همراه به طوری که آنها می توانید صبر کنید خارج از مرکز در مارتین لوتر کینگ تا بلوار نامیده می شود. بازدید کنندگان نیز ملزم به حفظ اجتماعی فاصله.

تماس با گلن Puit از طریق ایمیل در [email protected] Follow @GlennatRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>