پلیس لاس وگاس در صورت طرح دعوی در دادگاه بیش از مهاجرت فدرال دارای

طرح دعوی در دادگاه واصل هفته گذشته در برابر پلیس لاس وگاس می پرسد دادگاه برای پایان دادن به این عمل پلیس محلی سازمان نگه داشتن مردم در مهاجرت فدرال detainers که اغلب منجر به اخراج از ایالات متحده است.

شاکی 36 ساله دیوید Adame-ریس نشسته در نای شهرستان بازداشتگاه. مهاجرت و گمرک حکم ادامه توقیف تنها چیزی که نگه داشتن او پشت میله های زندان با توجه به طرح دعوی در دادگاه. وکلای او می گویند او به زندگی در ایالات متحده برای بیش از یک دهه است.

او فدرال دعوی در دادگاه ادعا می کند که Metropolitan Police Department نقض قانون اساسی خود را حق دادرسی و حق در برابر غیر منطقی و جستجو و تشنج در دو نوبت با اعطای یخ درخواست به نگه داشتن او را بازداشت و حتی پس از سطح پایین به اتهام بودند کاهش یافته است.

مترو کاهش یافته است به نظر برای این داستان. یک سخنگوی این سازمان اظهار نظر نمی کنم و در مورد مسائل مربوط به انتظار دادخواهی.

وقتی کسی دستگیر یخ می توانید درخواست کتبی که آژانس دستگیری نگه داشتن فرد زندانی پس عوامل باید زمان بیشتری برای کشف کردن که آیا فرد باید به زندان فدرال برای مهاجرت ممکن است نقض. طرح دعوی در دادگاه به چالش مشروعیت این درخواست گفت: یک حکم ادامه توقیف است نه یک حکم حمایت علت احتمالی.

Adame-ریس’ وکلا مشخص این محلی-فدرال همکاری به عنوان یک “گرفتاری” است که کاشته نسل بی اعتمادی بین جوامع مهاجر و سازمان های محلی که پلیس آنها را به صورت روزانه.

مترو اول بازداشت Adame-ریس در ماه اوت سال 2018 در یک اتهام بود که به زودی کاهش یافته است اما او برگزار شد هندرسون بازداشتگاه پس از یخ صدور حکم ادامه توقیف. خانواده او پرداخت می شود به قید وثیقه او ماه ها بعد با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

اما یک سال بعد پلیس لاس وگاس بازداشت دوباره او برای چه شکایت توصیف به عنوان یک سطح پایین شارژ. با توجه به طرح دعوی در دادگاه اتهام خود را بار دیگر کاهش یافته است اما او همچنان زندانی توسط پلیس لاس وگاس در یکی دیگر از یخ حکم ادامه توقیف.

گروه و کلانتر جو Lombardo به نام در کت و شلوار. در ماه اکتبر لمباردو اعلام کرد به آژانس او دیگر نمی خواهد کمک مالی درخواست برای detainers در همکاری با یخ.

هر چند Adame-ریس گذشته بازداشت قبل از اکتبر اعلام, خود را وکیل می گویند این سازمان باید پاسخگو سال تجلیل یخ حکم ادامه توقیف درخواست.

“متاسفانه برای مهاجران و خانواده های آنان در شهرستان کلارک وجود سابقه آموزش به اعتماد LVMPD,” وکلای خود نوشت: در بیانیه ای به Las Vegas Review-Journal. “دانستن که LVMPD دیگر نمی تواند بازداشت برای یخ کمک می کند تا به ساخت اعتماد لازم بین هر دو LVMPD و جامعه مهاجر.”

Adame-ریس توسط لاس وگاس شرکت حقوقی در هلند و هارت ملی قانون مهاجرت در مرکز لس آنجلس و با وکلای مستقر در کالیفرنیا Orrick, Houghton و Sutcliffe شرکت است.

وکلای رفتن به می گویند لمباردو اکتبر اعلام می کند به اندازه کافی رفتن به آدرس زیر بنایی خسارت ناشی سال از بازداشت مردم در درخواست از یخ است.

“به حدی سیاست واقعا تغییر کرده است ما سپاسگزار و تحسین کار بسیاری در جامعه تحت فشار قرار دادند که برای تغییر و به دنبال ایجاد Clark County جامعه امن تر برای همه اعضای آن” آنها نوشت: “اما متاسفانه begrudging تغییر اعلام کرد این پاییز گذشته چیزی به اذعان و حساب سال از آسیب بازدید بر بسیاری در جامعه است.”

تماس با دالتون LaFerney در [email protected] یا در 702-383-0288. Follow @daltonlaferney در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>