پلیس لاس وگاس در حال گسترش برنامه کمک به قربانیان خشونت های خانگی

پس از یک سال که شاهد یک کاهش چشمگیر در قتل برای Clark County, پلیس لاس وگاس در حال گسترش یک برنامه طراحی شده برای کاهش خشونت خانگی و قتل.

SafeNest, یک سازمان است که با پشتیبانی از قربانیان خشونت خانگی روز دوشنبه اعلام کرد که این برنامه در حال حاضر خواهد شد در حال استفاده توسط تمام شهری اداره پلیس منطقه دستورات.

زمانی که افسران پلیس به نام به خشونت خانگی گزارش طرفداران از SafeNest نیز اعزام به صحنه بنابراین داوطلبان می توانند صحبت با قربانیان در فرد ایجاد یک طرح برای ایمنی خود و یا کمک به آنها را با پر کردن یک اورژانس موقت ضابط سفارش SafeNest مدیر عامل لیز Ortenburger گفت.

پروژه ایمن 417 به نام بعد از پلیس کد برای خشونت آغاز یک مرحله آزمایشی در دسامبر 2017. آن آغاز شد و در مترو را, غرب منطقه, فرماندهی, قبل از اینکه گسترش شش ماه پیش به بولدن و بهار منطقه دره دستورات.

شروع دوشنبه در سراسر منطقه مترو دستورات پس از خشونت داخلی بازداشت شده بین ساعت 5 بعد از ظهر و ساعت 3 صبح داوطلبان در صحنه وجود دارد خواهد بود برای دیدار با قربانیان و گوش دادن.

“همه چیز را که ما انجام دهید این است که یک قربانی انتخاب, بنابراین اگر یک قربانی می گوید: “بله, من می خواهم شما به دنبال با من’ و سپس بزرگ” Ortenburger گفت: در طول یک مصاحبه جمعه. “ما اجازه می دهد که قربانیان به آن را انتخاب کند.”

‘به صورت خودکار فقط جادویی’

او گفت: این برنامه در حال گسترش است به دلیل موفقیت آن دیده می شود در شمال غربی دره. مترو اعلام کرد در ماه ژانویه 2019 زمانی که برنامه برای اولین بار علنی که در سال 2018 شمال غربی منطقه فرماندهی به خود ندیده داخلی مربوط به قتل.

سال قبل از همان منطقه شش.

“آن را به طور خودکار فقط با, جادویی,” مترو سروان. ساشا لارکین گفت: در ژانویه 2019 کنفرانس خبری در موفقیت این برنامه است.

Ortenburger روز جمعه ندارد اطلاعات موجود داخلی برای قتل در, غرب در سال 2019 اما سوابق نگهداری شده توسط Review-Journal نشان می دهد غرب, منطقه فرماندهی دیدم سه داخلی مربوط به قتل در سال گذشته است.

در طول دره های داخلی مربوط به قتل بالا بود دلیل قتل در سال 2019 با 38 از 142 قتل در شهرستان کلارک بودن داخلی-مربوط — به معنی مشکوک قاتل یکی از اعضای خانواده بود, عاشقانه, شریک یا هم اتاقی — با توجه به بررسی-مجله سوابق.

نوادا به طور سنتی بسیار بالا داخلی مربوط به قتل تعداد 85 درصد از دولت خشونت قتل اتفاق می افتد در Clark County Ortenburger گفت. او گفت: گسترش و توسعه پروژه امن 417 کمک خواهد کرد که فشار به سمت هدف او از بین بردن داخلی-خشونت و قتل در این شهرستان است.

خطرناک ترین زمان برای قربانیان این دوره از زمانی که یک قربانی است تصمیم به ترک یک رابطه خشونت آمیز تا زمانی که تا یک سال پس از قربانی این است که چپ Ortenburger گفت. آن هنگامی که قربانیان به احتمال زیاد کشته می شود.

ایمنی عمومی نگرانی

با رسیدن به قربانیان در صحنه زمانی که پتانسیل خود را آزار دهنده است که دستگیر داوطلبان می توانید شروع به برنامه ریزی چگونه به نگه داشتن قربانی امن Ortenburger گفت.

“جلوگیری از شیوع بیماری و قبل از آن حملات به ما رادار” او گفت:.

توقف داخلی-خشونت مربوط به قتل نیز امنیت عمومی نگرانی Ortenburger گفت: از آنجا که بسیاری از توده بورس و یا کسانی که درگیر در خشونت محل کار که سابقه داخلی باتری.

“ما نه تنها ساخت امن تر, ما در حال ساخت جامعه امن تر,” او گفت:. “این چیزی است که ما را جدا از دیگر سازمان های دیگر.”

برای اطمینان از ایمنی از داوطلبان SafeNest طرفداران تنها پاسخ برای صحنه زمانی که ماموران مترو در حال حاضر و دستگیری است که ساخته شده و یا افسران باید علت احتمالی برای دستگیری کسی که ممکن است فرار کرده اند. اگر ماموران مجبور به ترک منطقه برای یکی دیگر از صحنه های داوطلب را به ادامه صحبت با قربانی از طریق تلفن.

Ortenburger گفت: طرفداران کمک “ارائه این نوع از نرم فرود پس از فوق العاده واقعه آسیب زا باشد.”

بسته به اگر SafeNest با موفقیت تأمین بودجه بیشتر برای برنامه Ortenburger گفت که او امیدوار است تا آن را گسترش دهد به طوری که داوطلبان کار خواهد کرد و تا 24 ساعت و هفت روز هفته با پلیس در تمام Clark County است.

بین 14,000 13,000 و خشونت خانگی جرم و بزه اتهامات حرکت را از طریق Clark County دادگاه هر سال Ortenburger گفت. او تاکید کرد که خشونت خانگی یک “اپیدمی” در جنوب نوادا و در سراسر کشور اما برنامه هایی مانند پروژه امن 417 تفاوت را ساخته اند.

“زمانی که من سال اول نتایج و دیدم که ما در واقع آوردن نرخ قتل در پایین می کردم” او گفت:. “این است که چرا ما این کار را انجام دهید. همیشه که در بیماری همه گیر مانند این شما را به دیدن عناصر اصلی را تغییر دهید.”

تماس با Katelyn در نیوبرگ [email protected] یا 702-383-0240. Follow @k_newberg در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de