پلیس لاس وگاس کارآگاه رسمی اتحادیه تحت تعقیب در اتهام جنایت

یک مقام عالی رتبه مدیر با پلیس لاس وگاس اتحادیه و یک جانباز لاس وگاس کارآگاه بودند تحت تعقیب شنبه به اتهام جنایت از جمله این که این دو ارائه نمونه ادرار برای کمک به نگه داشتن یک زن از زندان.

هفته هیئت منصفه شهادت نشان داد که کارآگاه لارنس Rinetti جونیور 46 به سرقت برده مت و جواهرات در حالی که در وظیفه. او و مایکل رامیرز از امور دولتی برای پلیس لاس وگاس محافظ ارتباط با استفاده از ادرار خود را به اطمینان حاصل شود که زن نمی خواهد شکست-دستور دادگاه مواد مخدر آزمون ارشد معاون دادستان منطقه کریستوفر Hamner گفت.

Rinetti دستگیر شد در پاییز پس از یک تحقیق که مشخص شد او به سرقت برده مواد مخدر را به زن او تا به حال با استفاده از یک منبع.

قاضی لیندا ماری بل صادر $100,000 حکم بازداشت Rinetti و 10000 $حکم برای رامیرز شده است که با این گروه از سال 2005.

بخشی از رامیرز وظایف با پلیس اتحادیه شامل لابی در شهرستان کرسن سیتی در طول قانونی جلسات. وضعیت خود را با این گروه نیست فورا در دسترس است به عنوان پنج شنبه.

Rinetti که برطرف شد وظیفه با پرداخت پیوست, اداره پلیس شهری در ژانویه 2006. در زمان دستگیری او اختصاص داده شد به بخش عمده متخلفان و جرائم مواد مخدر اداره است.

محققان آموخته Rinetti را به اتهام فعالیت های جنایی پس از ماموران مترو باند واحد شنید یک تماس ضبط شده مربوط به یک زندانی در بالا کویر زندان ایالتی که صحبت از یک زن بود که “در عشق با یک پلیس” با توجه به دستگیری او گزارش.

این زن که نامش بود redacted از گزارش پلیس گفت که او تا به حال شده است در یک رابطه جنسی با Rinetti و که او متامفتامین برای فروش برای اجاره پول است.

Rinetti گفته بستری تماس با Clark County دفتر دادستان منطقه برای کمک به این زن با “در انتظار اتهامات جنایی.”

در زمان دستگیری او Rinetti شد عضو هیئت مدیره اتحادیه پلیس و وظایف خود را شامل “عملیات پنهانی” با توجه به بیوگرافی خود صفحه در اتحادیه وب سایت.

Rinetti همچنین به عنوان یک حلقه بازرس با نوادا ورزشی کمیسیون با توجه به یک لیست از 2019 مقامات و بازرسان. به عنوان یک بازرس Rinetti تضمین نوادا, بوکس, مخلوط هنرهای رزمی, موی تای و کیک بوکسینگ, وزن ها و حوادث انجام شد مطابق با قوانین و مقررات.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با دیوید فرارا در [email protected] یا 702-380-1039. Follow @randompoker در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im