پلیس لاس وگاس رد درخواست افسر بازداشت گزارش

اداره پلیس شهری را رد کرده است یک پرونده درخواست برای بازداشت, گزارش از یک افسر متهم به فحشاء با حداقل دو دختران — نزدیک به دو ماه پس از این بخش در ابتدا تکذیب کرد, درخواست برای بازداشت, گزارش های مربوط به یک افسر بازنشسته.

روز شنبه, مترو, رد درخواست توسط Las Vegas Review-Journal برای کریستوفر Peto بازداشت گزارش. Peto, 47, است 20 سال کهنه از گروه و دستگیر شد Jan. 31 پس از متهم به مشارکت در اعمال جنسی بیش از دو سال گذشته با حداقل دو دختران در لوقلین منطقه است.

مترو توزیع و انتشار اخبار در مورد Peto بازداشت شده در Jan. 31. این گروه گفت که او بعدا رها از وظیفه بدون پرداخت.

Peto چهره اتهام فحشاء با یک کودک است که 14 یا 15 توسط یک فرد 18 ساله یا مسن تر سوء استفاده و یا غفلت دو فقره درجه اول آدم ربایی سه فقره درخواست یک کودک برای فحشا و پنج فقره از فحشاء با یک کودک زیر 14 Clark County بازداشتگاه سوابق نشان می دهد. او برگزار شده است در زندان پس از دستگیری او.

کارآگاهان بر این باورند که Peto کار کرده است که برای مترو از سال 1999 “مواجه می شوند این دختران در لوقلین جونیور/Sr دبیرستان و در طول تماس برای خدمات” مترو روز جمعه گفت.

مترو به 2 دلیل برای انکار

در انکار مترو را در بخش سوابق ذکر شده باز تحقیقات گفت: اطلاعات “منطقی می تواند انتظار می رود به تداخل با اجرای مجموعه مقالات” و یا می تواند به “محروم کردن یک فرد از یک محاکمه عادلانه.”

انکار همچنین با اشاره به یک “آزمون تعادل” تاسیس یک سال 1990 دولت تصمیم دیوان عالی کشور در حال حاضر روش معمول برای مسدود کردن دسترسی عمومی به سوابق دولت. Donrey نوادا v. بنوا اجازه دولت به خودداری سوابق تلقی نمی محرمانه اگر مقامات تصمیم محرمانه بود و در بهترین منافع عمومی است.

مترو سخنگوی لری هدفیلد گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه پنج شنبه که انتشار Peto گزارش می تواند سازش بررسی است.

“در چنین زمانی که کارآگاهان خود را به اتمام بررسی گزارش منتشر خواهد شد با redactions از ممتاز و اطلاعات محرمانه” او گفت:.

بنیامین Lipman معاون امور حقوقی و مشاور عمومی برای نقد و بررسی-مجله گفت: “وزارت” باید رعایت قانون نه پیدا کردن راه هایی برای جلوگیری از آن است.”

“این نا امید کننده است که مترو به طور معمول تکذیب سوابق درخواست بدون صورت مشروع و قانونی برای انجام این کار,” او گفت:.

پس از مترو شروع به انتشار, دستگیری, گزارش از طریق آن سوابق آنلاین سیستم پورتال در اواخر ماه اکتبر این گروه منتشر کرده است ده ها تن از گزارش های رسانه ها برای متهمان در جریان تحقیقات جنایی ، تعداد اعطا درخواست نامشخص است چرا که مترو سیستم به طور خودکار تصفیه سوابق پس از 14 روز.

درخواست دیگر را تکذیب کرد

مترو قبلا رد درخواست برای آزادی بازداشت گزارش کرک Hooten 51 ساله بازنشسته مامور مترو دستگیر شد Nov. 21 به اتهام درخواست یک کودک برای فحشا. گروه رد درخواست کمتر از دو ساعت پس از نقد و بررسی-مجله آن را مشاهده کنید Nov. 22.

مترو بعد از آن منتشر شد که گزارش بازداشت و پس از آن روزنامه به چالش انکار است. این گزارش منتشر شد ساعت پس از عدالت از صلح دیانا سالیوان امضا در انتشار این گزارش از لاس وگاس دیوان عدالت.

همچنین در روز جمعه, مترو, را تکذیب کرد, سوابق درخواست برای رزرو عکس و گزارش بازداشت ویکتور Amezola یک 16 ساله بود که 15 در زمان دستگیری اش در ماه دسامبر به ظن قتل است.

با توجه به لاس وگاس دیوان عدالت سوابق Amezola محاکمه خواهد شد به عنوان یک فرد بالغ در این مورد.

در نوادا افراد زیر سن قانونی 16 یا متهم به قتل به طور خودکار خبره به عنوان بزرگسالان در سیستم دادگاه در حالی که کودکان 13 ساله یا مسن تر ممکن است گواهی و سعی کردم به عنوان یک فرد بالغ بر یک حرکت توسط دادستان منطقه و پس از تحقیق کامل و دادرسی توسط دادگاه.

لاس وگاس دیوان عدالت قبلا منتشر کرده است به بررسی-مجله دستگیری گزارش از افراد زیر سن قانونی متهم به قتل بودند که گواهی به عنوان بزرگسالان است.

استدلال ارائه شده توسط مترو برای انکار Amezola سوابق همان بود داده شده برای انکار Peto بازداشت گزارش.

تماس با Katelyn در نیوبرگ [email protected] یا 702-383-0240. Follow @k_newberg در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>