پلیس لاس وگاس بازداشت مظنون در 2 سرقت خشونت آمیز

یک مرد بازداشت شده توسط پلیس لاس وگاس این هفته مشکوک در دو خشونت سرقت با توجه به یک گزارش بازداشت.

Metropolitan Police Department افسران در روز چهارشنبه دستگیر Dezmond هلمز, 18 که مشکوک در دو سرقت در ماه مارس و آوریل که در آن او با اشاره تفنگ و آمار هر دو ادعا قربانیان ضربه زدن دندان های خود را با توجه به هولمز’ گزارش بازداشت.

در مارس 4, یک زن به نام پلیس به گزارش او سرقت شده است توسط “8 مردان جوان” که با نزدیک شدن او در آپارتمان پیچیده این گزارش گفت:. یکی از دزدان با اشاره تفنگ در زن و آمار او را در دهان, ضربه زدن از دندان, زمانی که او حاضر به دست او کلید ماشین که زن به پلیس گفت.

در آوریل 8, یک مرد در Alterra آپارتمان در 2701 N. دکتور Blvd. پلیس گفت که او در ماشین سیگار کشیدن زمانی که “دو مرد” زدم در و پنجره ماشین در این گزارش است.

دو “بلافاصله زده (مرد) با سلاح گرم” زمانی که او در ماشین را باز کرد, این گزارش گفت:. مرد برخورد کرد و چندین بار با اسلحه گرم در سر و صورت و بازوها و پشت.

هر دو مظنون زد پس از در نظر گرفتن آیتم های مختلف از جمله $2,130 در نقد این گزارش گفت:. مرد از دست رفته دو دندان. پلیس نیز یافت می شود اثر انگشت روی درب ماشین و تنه که یکی از آنها شناسایی شد به عنوان هولمز’ چاپ این گزارش گفت:.

بر اساس این گزارش هلمز به تازگی منتشر شده است از Clark County بازداشتگاه در ارتباط با یک مورد جداگانه. یک “منبع ناشناس” فرستاده پلیس یک تصویر نشان هلمز برگزاری یک تفنگ با عنوان “من هنوز هم در این باند sh—” این گزارش گفت:.

اسناد دادگاه نشان می دهد که در اوایل ماه مارس در هلمز دستگیر شد و بعد از آن به اتهام grand larceny خودرو. او منتشر شد در تعهد خود را در مارس 10.

زنی که دزدیدند قادر به انتخاب هلمز از یک عکس, صف, اما مرد نمی تواند در این گزارش گفت:. مرد گفت: “او هرگز نگاه بزرگ در موضوع دیگر که در داخل ماشین خود را در حالی که او برگزار شد در اسلحه” در این گزارش است.

در مصاحبه ای با پلیس هولمز گفت: “تا به حال هیچ چیزی برای انجام با سرقت در این گزارش گفت:.

هلمز چهره دو فقره توطئه برای ارتکاب سرقت باتری با یک سلاح مرگبار و در نتیجه قابل توجهی آسیب بدنی و دو فقره سرقت با سلاح های مرگبار و باتری با قصد ارتکاب ضرب وشتم سرقت و یا بزرگ larceny, دادگاه سوابق نشان می دهد.

او همچنان در زندان شنبه بدون وثیقه. یک جلسه مقدماتی در مورد برنامه ریزی شده است برای مارس 28.

تماس با Katelyn در نیوبرگ [email protected] یا 702-383-2040. Follow @k_newberg در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>