لاس وگاس عکاس پس از خرج کردن آمار برای Al Kaline

در اینجا یک واقعیت شناخته شده در مورد آل Kaline دیترویت ببر’ سالن از شهرت outfielder که درگذشت این هفته در سن 85.

او پس از خرج کردن ضربه توسط تیم عکاس.

آن را در یک بازی رسمی گفت: لاس وگان تام _tenor این ببر رسمی عکاسی در طول دهه 1970 زمانی که Kaline شد انعقاد افسانه خود را حرفه ای. این اتفاق افتاد در کارخانه شهر فلوریدا فقط یک گریپ فروت بازی شیر یا خط از ببر’ بهار آموزش حفاری در لکلند.

Kaline قرار بود برای قضاوت در یک مراسم مجلل زیبایی در فلوریدا, جشنواره توت فرنگی. چیزی آمد و _tenor خواسته شد به Kaline محل. عکاس گفت: او را صرف بیشتر از شب گوش دادن به Pat Boone یک مسیحی مؤمن اظهار ایمان خود. خواننده دیگری بود مشهور به قاضی.

_tenor تا به حال یک رابطه خوب با Kaline. گاهی اوقات او را shag fungoes با outfielder. او گفت: Kaline یک بار به او یکی از fielder را دستکش و امضا آن را برای او.

“شما هرگز شنیده ام هر چیزی در مورد پول یا نه امضای امضا” _tenor گفت: از Kaline و اکثر بازیکنان دوران خود را. “شما بازی بازی دلیل این که شما آن را دوست داشتم.”

دیرین لاس وگاس اقامت دوک سیمز شد Kaline هم تیمی در طول سال 1972 فصل دیترویت زمانی که برنده لیگ آمریکا شرق. او هم می داند که چرا بسیاری از زمان طرفداران ببر هنوز هم در نظر او بازیکن مورد علاقه خود را.

در حالی که بهترین و شناخته شده برای خود را به جرم (.297 حرفه ای پنبه حلاجی شده به طور متوسط 3,007 بازدید 399 صفحه اصلی اجرا می شود), Kaline خیلی زرنگ و دانا در دفاع که او می تواند شما را نگاه بد Sims گفت. او به یاد می آورد یک بازی که در آن Kaline تقریبا به او انداخت و بر روی یک پایه آمار به راست درست زمانی که سیمز بازی برای سرخپوستان.

“من آن را ضرب و شتم, اما فقط به این دلیل من فکر کردم که او رفتن به پایه اول” سیمز گفت: با یک سپاسگزار خندیدن مورد توجه Kaline خزنده که او را مجبور به سینه آن را در خارج از جعبه. “اگر من را اجرا کنید (در حالت عادی سرعت) من بوده است. چگونه شرم آور خواهد بود که بوده است؟”

زمانی که Kaline درگذشت دوشنبه _tenor متصل به یک دسته از عکس های او را به یک ایمیل. یکی نشان داد Kaline و همکار ببر بی باک ویلی هورتون نشسته در برابر یک دیوار در طول بهار آموزش. آنها لبخند به عنوان اگر آنها تا به حال مراقبت در جهان است.

عکاس گفت: از تمام عکس های او تا به حال گرفته شده از Kaline که مورد علاقه او بود.

در اطراف شاخ

— Donaghue در جلسه کیسی Stengel در All-Star Game در سنت لوئیس و یک داستان Ol’ Perfessor به او گفت در مورد نگه داشتن زبانه ها در بازیکنان خود را پس از ساعت:

“در آن روزها وجود داشت همیشه یک اپراتور آسانسور و کیسی را به دو توپ بیسبال به او. او می خواهم که بازیکنان که بالا رفت به اتاق خود را قبل از (حکومت نظامی) با ثبت نام در یکی از توپ و گفت: اپراتور آسانسور او می تواند نگه دارید که توپ.

“هر کسی که در آمد پس از نیمه شب امضا توپ دیگر.

“آسانسور اپراتور داد که توپ به کیسی در صبح است.”

— سه چیز است که شما ممکن است بدانید در مورد لاس وگاس حوادث جمهور پت Christenson: او یک NCAA قهرمان کشتی در 167 پوند; او بزرگ است Milwaukee Brewers فن; او حتی بزرگتر از طرفداران از یاد خواننده عامیانه جان Prine که شنبه پس از عقد قرارداد coronavirus.

“کلمات نمی تواند توصیف پشیمانی من احساس شنیدن جان Prine عبور” Christenson گفت: در یک پیام به صورت متن. “من یک فن موسیقی. من در بزرگترین دوران از موسیقی است. من جذب می شود و آن را همه تجربه کرده. اما هیچ هنرمند لمس روح من مانند جان Prine.

“من هرگز فراموش نخواهم کرد که تصویر او را در رقص به عنوان او به سمت چپ مرحله پس از encore در لاس وگاس. پس از آن بود لذت بخش برای دیدن در آخرین سال از عمر خود را در جهان در نهایت کشف و اعتبار او را برای کار خود را.”

— شورشیان طرفداران که آیا به اندازه کافی از هفته گذشته جشن و مروری بر 30 سال سالگرد UNLV را NCAA بسکتبال قهرمانی ممکن است بخواهید به انتخاب کنید تا “شورشی با یک علت: داستان واقعی از جری Tarkanian” نوشته شده توسط مربی و پسر (و سابق گارد نقطه) دنی. Kindle, کتاب جلد کاغذی و مقوائی نسخه در دسترس هستند از طریق Amazon.com با شروع در $9.99.

0:01

چراغ FC مربی تیم فوتبال اریک Wynalda در تماشای باب گیبسون زمین در برابر آل Kaline در سال 1968 سری جهانی در یک MLB کلاسیک پخش این هفته که چرا او همیشه یک فن کاردینالز:

“پدر من که گذشت سه سال پیش یک بار به من گفت به این دلیل که من در آن متولد شد و سنت لوئیس کاردینالز ساخت آن را به جهان سری در ’68.”

کاردینالز مسجل N. L. پرچم در سپتامبر. 17, 1967. Wynalda متولد شد و در تاریخ 9 ژوئن سال 1969.

نتیجه گیری های خود را.

تماس با ران Kantowski در [email protected] یا 702-383-0352. Follow @ronkantowski در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>