لاس وگاس مرکز خروجی بازگشایی با ایمنی جدید برای تمیز کردن اقدامات

لاس وگاس حق بیمه رسانه های شمالی باز به خریداران در روز سه شنبه با پروتکل های جدید برای تشویق اجتماعی فاصله در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

بازار شده بود تعطیل از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار به در مارس اما رسانه ها استقبال مشتریان در روز سه شنبه پس از Sisolak مجاز برخی از کسب و کار به بازگشایی در 50 درصد ظرفیت است.

“این فوق العاده است برای دیدن مردم راه رفتن در اطراف دوباره” منطقه مرکز مدیریت Rajeev Chhabra گفت. “و امیدوارم در طول زمان با بیشتر از خرده فروشان ما باز خواهیم دید برخی از بیشتر راه رفتن در اطراف به زودی.”

یک ساعت قبل از باز شدن کارکنان خرده فروشی سرو داخل یک تعداد انگشت شماری از فروشگاه ها در حالی که تمیز کردن کارکنان را در یک رفت و برگشت از منزل مرکز 875 S. گراند سنترال پارک وی.

مجموعهای از علائم ارسال شده و در سراسر برخی از لیست گام های مدیریت مصرف برای محافظت از خریداران و دیگران نشان می دهد راهنمای خریداران برای محافظت از خود.

بازار قرار می گیرد نوار فلش و نشانگر فاصله در گردشگاهها به مستقیم ترافیک پا و تشویق اجتماعی فاصله نزدیک کیوسک. نیمی از جداول در دادگاه های غذایی حذف شدند و بقیه با فاصله بیشتر از هم جدا.

بازار نیز شدت آن شیوه های بهداشت و تشویق فروشندگان به دنبال کت و شلوار با کارکنان به طور منظم مواد ضد عفونی کننده رایج در مناطق مانند دستشویی و صندلی بالا و سطوح تماس مانند درب دستگیره Chhabra گفت.

“و ما نیز در حال به دست گرفتن کنترل آن بالا لمس سطوح با از بین بردن دسترسی به آنها را,” او گفت:.

بازار متوقف اجاره کردن کالسکه و بسته چندین حمام و سرویس بهداشتی هر چند ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های در دسترس هستند در مناطق رایج است.

رسانه های کارکنان ملزم به ماندن در خانه اگر آنها را در یک تب و یا علائم مانند سرفه و گلو درد یا آبریزش بینی. کسانی که کار باید ماسک می پوشند و خود را در دماهای آزمایش روزانه و Chhabra گفت که او امیدوار خریداران خواهد همان را انجام دهید.

“من فکر می کنم آن را بی سابقه ای برای همه,” او گفت:. “اما ما در حال تطبیق و در حال تحول به زمان ما هستید.”

ماسک صورت و تست دما نیز در دسترس برای خریداران در بازار کار و یا با تماس با مرکز امنیتی پس از دفتر بسته در 5 p. m.

در حالی که مدیریت مشتریان را تشویق می کند به دنبال “سالم خریدار دستورالعمل” پست شده در سراسر رسانه های Chhabra گفت که آنها لازم نیست و بازار نمی تواند اجرای آنها.

“ما می تواند قرار داده تا همه همه نشانه ها و فلش است که ما می خواهیم” او گفت:, “اما آن را به خریداران به مطمئن شوید که آنها پس از این دستورالعمل و ایمن ماندن.”

لاس وگاس, حق بیمه, رسانه های غرب, 7400, Las Vegas, بلوار جنوبی است که هنوز هم بسته است. شمال مرکز خروجی کاهش می یابد خود را ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر

تماس با حداکثر Michor در [email protected] یا 702-383-0365. Follow @MaxMichor در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de