لاس وگاس غیر انتفاعی می بیند ‘بی سابقه تقاضا برای ارشد وعده های غذایی

Coronavirus همه گیر ایجاد کرده است “طوفان کامل” برای خیریه کاتولیک جنوب نوادا — یک قطره در کمک های مالی و افزایش سالمندان به دنبال خانه-تحویل غذا — را تبریک گفت.

لاس وگاس غیر انتفاعی استفاده می شود که حدود 300 نفر در لیست انتظار برای رایگان خود را در وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برنامه. در ماه گذشته که شروع به پریدن کرد به حدود 2,400.

“من هشت سال در خیریه کاتولیک که بی سابقه” رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت تام رابرتز گفت:, و اضافه کرد که کمک های مالی کاهش یافته حدود 50 درصد است.

“هستند بسیاری از افرادی که واقعا تلاش” او گفت:.

حتی قبل از COVID-19 شیوع لاس وگاس ولی غیر انتفاعی شاهد افزایش تعداد سالمندان به دنبال کمک های غذایی به دلیل رشد جمعیت و دیگر دوره.

نوادا بود که سریعترین رشد دولت در این کشور در سال 2018, با توجه به U. s. اداره آمار. و جمعیت آن از بازنشستگی در سن ساکنان رشد 149,000 بین سال های 2010 و تا سال 2018 است.

از لاس وگاس’ نزدیک به 645,000 ساکنان 14.5 درصد 65 ساله یا مسن تر با توجه به جولای 2018 برآورد جمعیت از اداره آمار. درصد بالاتر است برای نوادا به عنوان یک کل (15.7 درصد) هندرسون (19.1 درصد) و شهر بولدر (30.4 درصد) اما پایین تر در شمال لاس وگاس (10 درصد).

سالمندان در یک درآمد ثابت مبارزه با ناامنی غذایی بیش از سایر گروههای سنی گفت: Jodi تایسون, معاون رئیس جمهور برای طرح های استراتژیک در سه مربع بانک مواد غذایی. آنها اغلب مجبور به فکر کردن در مورد “هزینه های تجارت آف,” او گفت: به منظور پرداخت برای ضرورت از قبیل دارو و مسکن.

در سراسر کشور COVID-19 شیوع بیماری را افزایش می دهد خطر ابتلا به سوء تغذیه و سلامتی در میان افراد مسن با توجه به یک شنبه بیانیه ای از حزبی ائتلاف شکست سوء تغذیه امروز.

“سوء تغذیه منجر به سلامتی بیشتر-عوارض مربوط می افتد و برای آمریکایی ها در حالی که سوء تغذیه پروتئین به ویژه در کمک به دیگر بیمارستان باقی می ماند و نرخ بالاتر مرگ” هماهنگ کننده ملی باب Blancato در بیانیه ای گفت:. “با هم کار ما باید انجام بخشی خود را برای حفاظت از افراد مسن در زندگی ما از تبدیل شدن دچار سوء تغذیه در طول این بحران است.”

وعده های غذایی بر روی چهار چرخ

خیریه کاتولیک’ وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برنامه در خدمت سالمندان در لاس وگاس و شمال لاس وگاس از سال 1975.

زمانی که رابرتز وارد هشت سال پیش در غیر انتفاعی 750 سالمندان امضا شد تا برای وعده های غذایی بر روی چهار چرخ. در حال حاضر وجود دارد 2,200.

به طور معمول 200 تا 300 نفر در لیست انتظار. به عنوان یک نتیجه, مورد, مدیران لیست را اولویت بندی کنید و بر اساس نیاز با اولویت داده شده به سالمندان که بی حرکت و یا دیگر مسائل جدی در سلامتی.

“این برنامه متاسفانه همواره یک لیست انتظار” رابرتز گفت. “… شکسته قلب من است که که سطح تقاضا و نیاز است در خارج وجود دارد.”

سالمندان گفت: اغلب “سکوت افراد مبتلا به.”

رابرتز گفت: موسسات خیریه کاتولیک است تماس, نوادا, وزارت بهداشت و خدمات انسانی’ پیری و ناتوانی بخش خدمات یکی از سازمان فراهم می کند که کمک های مالی برای وعده های غذایی بر روی چهار چرخ به بحث در مورد به تازگی افزایش تقاضا است.

خیریه کاتولیک مواجه شده است و چالش های دیگر در ماه گذشته است. در غیر انتفاعی پناهگاه که معمولا با ظرفیت حدود 516 مردان بسته برای حدود یک هفته پس از یک مرد بی خانمان و یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19. آن را دوباره باز آوریل 1.

برخی از کارکنان را تبدیل به بیمار یا اعضای خانواده آنها بیمار هستند رابرتز گفت.

“است که بدیهی است که تیره و تار ما کار استخر, بنابراین ما در حال تلاش برای نگه داشتن محصول در حال حرکت,” او گفت:.

غیر انتفاعی خواسته است تا کارکنان در بخش های دیگر برای کمک به با وعده های غذایی بر روی چهار چرخ.

“به لطف خدا و ما کارکنان ما از دست رفته اند یک وعده غذایی” رابرتز گفت.

دیگر وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برنامه های در جنوب نوادا توسط شهرستان هندرسون و شهر بولدر ارشد مرکز. و برخی از مراکز ارشد در حال حاضر ارائه تحویل و یا وانت وعده های غذایی.

شهر بولدر برنامه در خدمت 30 تا 60 سالمندان تعدادی که باقی ماند “تقریبا همان” در طول شیوع گفت: Lacey Scarpa, دستیار مدیر اجرایی در مرکز ارشد.

این مرکز همچنین ارائه وعده های غذایی به بیش از 75 سالمندان خارج از این برنامه و تعداد زیادی از مردم با استفاده از آن شربت خانه مواد غذایی دو برابر شده است در ماه گذشته است. این مرکز استفاده می شود برای خدمت در شخص ناهار به 120-150 سالمندان یک روز قبل از آن به طور موقت بسته شده است.

چگونه سازمان های غیر انتفاعی دیگر پاسخ

در اواسط ماه مارس سه مربع بانک مواد غذایی آغاز شده شاهد هجوم تماس از مردم به دنبال کمک های غذایی. در ابتدا وجود دارد و هفت خطوط تلفن, اما نه بیشتر اضافه شد.

قبل از COVID-19 سه مربع تلفن مرکز دریافت حدود 15000 تماس در هر ماه. از مارس 16-20 — این هفته رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak دستور بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار — آن را دریافت 9,333 تماس.

“بخش زیادی از کسانی که سالمندان که از ترس به بیرون رفتن از خانه های خود” تایسون گفت.

در پاسخ به اثرات اقتصادی از COVID-19 شیوع — از جمله furloughs و اخراج — سه مربع ایجاد اضطراری مواد غذایی صندوق با همکاری Clark County School District و راه اندازی 43 سایت های توزیع در سراسر دره.

غیر انتفاعی طلایی مواد غذایی برنامه فراهم می کند برخی از مواد غذایی توزیع سایت های اختصاصی ساعت برای کسانی که 60 ساله و مسن تر.

غیر انتفاعی نیز نامیده می شود سالمندان که با حضور آن دو در شخص وعده غذایی برنامه برای دیدن اگر آنها مورد نیاز خانه-تحویل مواد غذایی. آن را تحویل مواد غذایی به حدود 1600 سالمندان از اواسط ماه مارس از طریق همکاری با منطقه ای حمل و نقل کمیسیون.

و غیر انتفاعی انتظار برای مراجعه از 1600 به 2000 سالمندان به خانه-تحویل غذا برنامه های اداره شده توسط سازمان های دیگر تایسون گفت.

در سهم ایجاد کرد Las Vegas, شربت خانه مواد غذایی خدمات باید گسترش یافته و برای هفت روز هفته به دلیل افزایش تقاضا است.

“من بسیار نگران جامعه ما” غیر انتفاعی را, موسس, آرنولد, ساقه, گفت:, “و قبل از این همه چیز رسید.”

تماس جولی Wootton-سبزتر در [email protected] یا 702-387-2921. Follow @julieswootton در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de