لاس وگاس شبانه غول Sls گروه میسازد خاموش 1,600

لاس وگاس پیشرو شبانه شرکت اجازه رفتن از تقریبا تمامی نیروی کار ترک حدود 1600 کارکنان ناگهان بیکار.

Sls گروه که در عمل چنین کلوپ شبانه قلعه به عنوان Sls کلوپ شبانه در MGM بزرگ و Omnia کلوپ شبانه در Caesars Palace دارای گذاشته اما آن ارشد-مدیریت تیم است. Sls گروه رئیس امور مالی مایکل رایان-جنوبی صادر گسترده ختم جمعه از طریق شرکت گسترده ایمیل.

“متاسفانه در حالی که ما تلاش کرده اند به صرفه جویی در هزینه های به عنوان بسیاری از نقاط که ممکن است ما نیز باید به آغاز اخراج به عنوان یک بیشتر هزینه-برش و اندازه گیری” Ryan-جنوب را یادداشت بخوانید. “متاسفانه به دلیل موقعیت خود را در شرکت وابسته به بهره برداری از سالن شما انتخاب شده اند برای دائمی کردن موثر مارس 21 سال 2020 است.”

کسانی که بدون کار دریافت قطع پرداخت بر اساس وقت خود را با این شرکت از یک هفته پرداخت برای کسانی که با 1½ سال یا کمتر تا چهار هفته برای کسانی که با بیش از 3½ سال است. آنها همچنین واجد شرایط برای جبران بیکاری. کارمندان سابق حفظ فعلی سود پوشش از طریق پایان این ماه.

همراه با آن MGM بزرگ و Caesars Palace, کاباره ها Sls گروه مدیریت جواهر کلوپ شبانه و مایع استخر سالن در آریا, Wet Republic Ultra Pool و سطح بالا در MGM بزرگ.

مرطوب جمهوری که باز در سال 2008 تا به حال فقط مجددا راه اندازی این ماه برای استخر در تابستان فصل بعد از یک دلار چند روز شده.

“هر تصمیم دردناک است که ساخته شده است در طول این زمان ساخته شده است با تلاش برای تضمین آینده بلند مدت کسب و کار” Ryan-جنوبی گفت: در فسخ نامه. “همه مذاکرات و نتیجه گیری شده است با قلب سنگین و متاسفانه با درک کنیم که ما تصمیم گیری خواهد شد که اثرات قابل توجهی بر روی شما به عنوان یک فرد و وابستگان. ما صمیمانه امیدواریم که که این تاثیر خواهد بود به طور موقت.”

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de