لاس وگاس بومی کالیب گیاه برای دفاع از بوکس عنوان در نشویل

لاس وگاس اقامت و شکست نخورده فوق العاده میان بوکسور کالیب گیاه تجسم آن برای چند دهه. نه گرفتن مسابقات قهرمانی جهان است. شده است وجود دارد. انجام داده است. سال گذشته در ماه ژانویه است.

اما دفاع که قهرمانی جهان را در خانه اش در ایالت تنسی است.

“از آنجایی که من بچه کوچک من در مورد فکر می کردم که مایل به آوردن یک عنوان جهان به بریجستون عرصه” گیاه گفت: ارجاع عرصه است که خانه های NHL نشویل شکارچیان. “این بزرگترین محل در شهر چنان به headlining وجود دارد به عنوان یک قهرمان جهان در این نقطه در زندگی حرفه ای من آن بزرگ است. من قصد دارم به بیشتر از آن را.”

27-year-old گیاه (19-0, 11 knockouts) است تحقق یکی از رویاهای Feb. 15. او خود دفاع خواهد کرد IBF عنوان در برابر اجباری چلنجر وینسنت Feigenbutz (31-2, 28 کوس).

گیاه را تحسین کرد از شهرستان اشلند در ایالت تنسی آمریکا برخی از 23 مایل از نشویل و انتظار خانواده و دوستان در آن حضور داشتند. او هنوز مبارزه در تنسی به عنوان یک حرفه ای.

“این هیجان انگیز بود در این موقعیت. من احساس می کنم مثل من حرفه ای مناسب است که در آن من می خواهم آن را به” کارخانه گفت. “ما در حال رفتن به این راه و سپس حرکت بر روی گام بعدی چیست.”

گیاه ضرب و شتم جثه Uzcátegui از طریق تصمیم به اتفاق آرا به عنوان برنده در Jan. 13, 2019 و کامل خود را برای اولین بار عنوان دفاع در ماه جولای توسط ضربه زدن مایک لی در دور سوم از مبارزه خود را در Manny Pacquiao/کیت تورمن undercard.

او آموزش شده است برای چندین هفته در آماده سازی برای Feigenbutz از بستگان ناشناخته 24 ساله از آلمان, او اولین آمریکایی. اما او اصرار دارد که او را مشرف حریف خود را در آنچه در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای جالب 168 پوند بدست آورد.

“من می دانم که او در آینده به چه معدن است. من می دانم که این بزرگترین لحظه زندگی خود را” گیاه گفت. “او به سقوط کوتاه است.”

گیاه می خواهد برای متحد کردن عنوان خود را در برابر یکی دیگر از titlists در 168 پوند بدست آورد یعنی WBC قهرمان دیوید Benavidez (22-0, 19 کوس) کسی که با او توسعه یافته یک رقابت.

چیزهایی اول اول, هر چند. عنوان دفاع در چمن خانه خود را.

“در حال حاضر ما برای دفاع از آن را در خانه. این بسیار برای ما مهم است و آن را در آینده در زمان مناسب” گفت: گیاه پدر و co-مربی ریچی. “این پیشرفت طبیعی است که ما به عنوان یک تیم و کسی که او را به عنوان یک جنگنده.”

اضافه شده به وایلدر/خشم undercard

شکست نخورده فوق العاده سبک Subriel ماتیاس (15-0, 15 کوس) اضافه شده است به مقدماتی بخشی از تایسون خشم/دئوتای وایلدر undercard Feb. 22. او مبارزه خواهد کرد Petros Ananyan (14-2-2, 7 کوس). فوق العاده سبک امیر امام (22-2, 19 کوس) نیز مبارزه با خاویر ملینا (21-2, 9 کوس).

Heavyweights چارلز مارتین (27-2-1, 24 کوس) و جرالد واشنگتن (20-3-1 13 کوس) لنگر pay-per-view بخشی از undercard. آنها را مربع خاموش در یک IBF عنوان eliminator.

WBO سوپر خروس وزن قهرمان Emanuel Navarrette (30-1, 26 knockouts) نیز دفاع از عنوان خود در برابر Jeo سنتیسیما (19-2, 16 کوس). فوق العاده سبک وزن چشم انداز سباستین Fundora (13-0-1, 9 کوس) مبارزه خواهد کرد 2016, المپیک دنیل لوئیس (6-0 4 کوس).

قهرمان سابق جهان می میرد

سابق فوق العاده سبک وزن جهان titlist جانی Bumphus در اثر ایست قلبی در هفته گذشته در زادگاه خود از تاکوما واشنگتن. او 59.

Bumphus ارسال شده 341-16 کار ضبط شد و یک عضو از سال 1980 تیم المپیک است که تحریم این بازی ها در مسکو است. او عرضه حرفه ای در سال 1980 و ضرب و شتم لورنزو گارسیا برای خالی قهرمانی WBA در Jan. 22, 1984.

شناخته شده به عنوان “دست انداز شهر” Bumphus بازنشسته در سال 1987 با یک رکورد از 29-2 با 20 حذفی پیروزی.

تماس با خبرنگار سام گوردون در [email protected] Follow @BySamGordon در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>