لاس وگاس موتور جاده سریع السیر ترسناک آرام در NHRA مسابقه آخر هفته

به جای رفتن چهار گسترده ای با امثال NHRA بالا سوخت رانندگان استیو Torrence, داگ Kalitta و بریتنی نیروی یکشنبه در لاس وگاس موتوری سریع السیر Antron قهوه ای بود و انجام آن با خود کودکان — Anson آدلر و آریانا — در داخل خانه در خانه اش در حومه شهر ایندیاناپولیس.

“این مثل این است که آخرالزمان, man” سه بار قهرمان سری گفت: در مورد قرنطینه برخی از 1800 کیلومتر از LVMS ،

این جرقه شمع DENSO NHRA چهار گسترده اتباع لغو شد مارس 25 به دلیل گسترش coronavirus. واقعیت مجموعه در این آخر هفته که آمد و رفت بدون پرقدرت میله های داغ ساخت زمین در شمال شهر زلزله و تیردان قرار گرفتن.

به جای dragsters و ماشین های خنده دار پاره کردن مسیر در بیش از 300 مایل در ساعت جیرجیرک بود همه چهار خط به خود را دارند. جاده سریع السیر بهار NHRA رویداد شد بزرگترین لاس وگاس رویداد ورزشی حداقل از حضور و نظر به لغو و از آنجا که از virus.

از دست رفته لاس وگاس واقعا لطمه می زند براون گفت: به این دلیل که (تقریبا) چهارم مایل در LVMS است که برخی از بزرگترین پیروزی. او مسجل خود دو سه سری مسابقات در لاس وگاس.

در حال حاضر او به ندرت خارج از خانه و هنگامی که او می رود به فروشگاه برای مواد غذایی او را به نگه داشتن یک فاصله امن. برای یکی از در دسترس ترین رانندگان در این ورزش است که سخت تر نسبت به قفل کردن یک سری چهارم عنوان شده است.

“شما استفاده می شود برای دیدن مردم راه رفتن و صحبت کردن اما در حال حاضر آنها بیشتر منزوی” گفت: قهوه ای, 44. “این فقط یک معامله متفاوت.”

ورزش در برزخ

مانند تقریبا همه ورزش NHRA شده است تعطیل به طور نامحدود. مسابقه آزمایشی مجموعه به رزومه ژوئن 5 تا 7 با موکول Gatornationals در فلوریدا یک تاریخ است که ممکن است بیشتر اچ در افکار واهی و پوچ از واقعیت است.

نسکار IndyCar و رانندگان فرمول یک شده اند ماندن تیز در طول این مهلت با رقابت در واقعیت مجازی مسابقه که تکرار چیزی که واقعی است. هیچ iRacing برای کشیدن روروک مخصوص بچه ها. آخرین NHRA تصویری بازی در سال 2007 منتشر شد.

LVMS جمهور کریس پاول گفت: این وهم آور برای رفتن به آهنگ و شنیدن غرش واقعی موتور.

“به یاد دارم یک بار در آن آربور میشیگان زمانی که من رفت (ورزشگاه میشیگان) و تنها کسی که در آن” پاول گفت. “آن را به طرز مرموزی خالی است. که شبیه به چگونه ما سریع السیر در حال حاضر است.”

پاول گفت: تنها فعالیت در این مسیر شده اند American Red Cross blood درایو برای کمک به پر کردن یک کمبود در طول بیماری همه گیر.

“این وحشتناک است چه خبر است, که منجر به لغو این رویداد گفت:” از چهار گسترده اتباع. “اما این بدیهی است که حداقل در ارتباط با کل فاجعه ای که هر روز اتفاق می افتند.”

وجود دارد یکی دیگر از NHRA رویداد برنامه ریزی شده برای LVMS در ماه اکتبر و یک دوم مسابقه نسکار در ماه سپتامبر ارائه شده آن را دریافت نمی کند تحت فشار قرار دادند که نسکار shuffles مسابقه خرما برای نجات آنچه باقی مانده از این فصل است.

“من امیدوارم که ما می توانیم بازگشت به حالت عادی قبل از بیش از حد طولانی” پاول گفت: در انعکاس محبوب خودداری کنند. “اما که یکی از مخدوش چیزهایی از این تراژدی کامل — شما فقط نمی دانم چه زمانی.”

تماس با ران Kantowski در [email protected] یا 702-383-0352. Follow @ronkantowski در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>