لاس وگاس وزرای استفاده از رمان تاکتیک برای خدمت به عید پاک شرکت کنندگان

برای Rev. پل بلوک برنامه ریزی عید پاک خدمات در این سال بوده است مانند تلاش برای گله یک بسته از bunnies عید پاک.

بیش از چند هفته گذشته به عنوان coronavirus شیوع پیشرفت, ایده برای عید پاک خدمات و عبادت بودند تصور بهینه سازی و حتی مشخصی برای ملاقات با ماندن در خانه و اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات. به عنوان یک نتیجه, گفت, بلوک منجر کشیش آهنگ جدید کلیسا در هندرسن “من تا به حال به تغییر (مفاهیم) در هر هفته.”

اقتباس شده است مشخصه از عید پاک سال 2020 برای جنوب نوادا وزیران به دنبال به خدمت نمازگزاران در حالی که اطمینان از ایمنی خود را. و در حالی که livestreaming, ویدئو کنفرانس و دیگر اشکال آنلاین عبادت را تبدیل به وسایل این مراسم برخی از کشیشان با استفاده از دیگر رمان تاکتیک برای عید پاک را به عبادت.

به عنوان با دیگر کلیساها در جنوب نوادا آهنگ جدید کلیسا ارائه خواهد شد livestreamed خدمات عید پاک.

“ما قرار بود برای انجام یک مشترک پیاده روی روز جمعه تجربه با یکی دیگر از کلیسای” بلوک گفت: “و این رو اوراق. پس از آن ما مجبور به انصراف از ما رانندگی در خدمات” است که در آن نمازگزاران را تماشا خدمات خود را از اتومبیل های پارک شده. بلوک نامیده می شود که یکی از چند روز قبل از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak جمعه را سفارش به طور رسمی ممنوعیت رانندگی در خدمات مذهبی و تجمعات از 10 یا بیشتر مردم است.

“من پشیمان لغو رانندگی در خدمات. من فکر می کردم چرا که من انجام دهید؟’ “بلوک گفت. “پس از آن (جمعه) من تمام این متون از همه ‘فرماندار فقط تعطیل کردن همه چیز است.’ “

یک ایده این است که آیا کار کردن بود پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی خدمات که لینک خانه نشین نمازگزاران با هم از طریق زوم ویدئو کنفرانس نرم افزار. بلوک گفت: خدمات مجازی بود که شامل شستن دست ها-آیین — در مقابل سنتی پا-شستشو مراسم — استفاده از آیتم های موجود در خانه های مردم.

به جای لغو جمعه خوب راه رفتن به کلیسا شد برنامه ریزی درایو-از طریق ایستگاه از صلیب از ظهر تا 3 بعد از ظهر بر خلاف یک درایو در سرویس است که در آن نمازگزاران سازمان دیده بان خود را از اتومبیل های پارک شده بلوک گفت: شرکت کنندگان خواهد درایو در امتداد یک مسیر بدون پارکینگ نگه داشتن ویندوز خود را نورد.

روز جمعه برنامه ای نیز نامیده می شود برای livestreaming از “هفت آخرین کلمات مسیح” یکی دیگر از خدمات.

“یک چیز جالب از آنجایی که ما شروع به انجام خدمات آنلاین است که ما ایجاد کرده ایم یک گروه کوچک (از ناظران) خارج نوادا” بلوک گفت.

در حالی که livestreaming و زوم را تبدیل به مهره های اصلی در منطقه وزرای tech منوها در هفته های اخیر این کشیش لیندا استنلی پاستور صهیون کلیسای متحد متدیست در شمال لاس وگاس پیدا کردن وزرا با موفقیت بیشتر آشنا فناوری: تلفن.

زمانی که تجمعات از 10 یا بیشتر مردم ممنوع شد چند هفته پیش استنلی رهبری یک درایو سرویس در پارکینگ کلیسا. “ما تا به حال هر کس ماندن در ماشین خود را. اما زمانی که فرماندار و رئیس جمهور نامیده می شود برای ما به ماندن در خانه ما متوقف به انجام آن است.”

در عوض اعضای کلیسا شروع به استفاده از یک تلفن کنفرانس, خدمات برای یکشنبه عبادت به کارگیری خدمات آنها در حال حاضر شده است با استفاده از برای نماز صبح. نمازگزاران تماس این سرویس شماره تلفن را وارد کنید یک کد دسترسی — هر دو چاپ شده اند در کلیسای بولتن از ژوئیه گذشته — و کنفرانس با استنلی و دیگر اعضای کلیسا.

“ما یک سرویس که در آن مردم می توانند کلمه آنها می توانید شنیدن موسیقی آنها می توانند دعا می کنم آنها می توانند اعتراف” استنلی گفت. “ما در حال داشتن اما ما در همان محل است.”

برای صمیمیت و همدلی, شرکت کنندگان “دریافت نان یا آب میوه از هر نوع و من می خواهم به دعا بیش از صمیمیت و همدلی عناصر به برکت آنها,” او گفت:.

چرا که برخی از اعضای کلیسا خود را ندارد, کامپیوتر, سرویس برای همه در دسترس است و هیچ منحنی یادگیری وجود او اضافه شده است.

با استفاده از یک تلفن برای عبادت ممکن است کمی اساسی تر از با استفاده از اینترنت. اما استنلی گفت: “من اصول اولیه فرد و احساس می کنم مثل خدا گفت:” بازگشت به اصول است.’ “

تماس جان Przybys در [email protected] یا 702-383-0280. Follow @JJPrzybys در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>