لاس وگاس شهردار چهره های به یاد بیاورید تلاش بیش از coronavirus پاسخ

لاس وگاس شهردار کارولین گودمن مواجه است به خاطر تلاش در پی پاسخ او به این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله بحث برانگیز نظرات او ساخته شده به تازگی در تلویزیون ملی.

سابق حرفه ای پوکر بازیکن داگ پولک روز چهارشنبه در زمینه اطلاع از قصد گردش به یاد بیاورید دادخواست با شهر منشی, اولین گام در به دنبال سرنگونی یک مقام دولتی از صندلی خود را.

پولک بود فورا در دسترس برای بحث در مورد نوپای تلاش اما در یک پیام کوتاه مبادله او اذعان کرد که این باعث شده گودمن را از دست داده و coronavirus بحران و بیانیه های عمومی است که باید ایجاد گسترده میکند.

“این حق هر کسی به فایل هر آنچه را که می خواهید به فایل. منظور من چه می توانم بگویم؟” گودمن گفت: تلفن چهار شنبه شب. “شما می دانید این است که امریکا است. که انتخاب خود را. همه حق را به خود عقاید سیاسی.”

در حال حاضر پولک است تا Aug. 4 به جمع آوری 6,745 معتبر امضا از رای دهندگان ثبت شده که شرکت در سال گذشته شهرداری اولیه انتخابات با توجه به شهر کارمند LuAnn هلمز. این رقم بر اساس 25 درصد از رای دهندگان در این انتخابات که در آن گودمن cruised به یک سوم و نهایی پایان ترم در 2024.

اگر به اندازه کافی معتبر امضا جمع آوری شده توسط این برش تاریخ این امر باعث شهرداری به خاطر انتخابات.

از زمان شروع این بیماری همه گیر شهردار مقاومت شدید اقدامات به سرعت گسترش ویروس: او گفت ایالتی کسب و کار تعطیل خواهد بود “ویرانگر” قبل از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak را فرمان به انجام این کار و بعد از آن به نام shutdown “کل جنون.”

اما او از حضور در تلویزیون ملی ماه گذشته — اول با ان بی سی کتی Tur سپس سی ان ان اندرسون کوپر — که باعث شدیدترین انتقادات. گودمن گفت: این شهرستان باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان گروه کنترل برای تست اینکه آیا اجتماعی فاصله اقدامات مشغول به کار شد و پیشنهاد کرد که کسب و کار است که بازگشایی و در حال ضربه سخت توسط ویروس شیوع بیماری به سادگی می تواند بلعیده رقابت است.

شهردار گفت که او ایستاده است بصورتی پایدار و محکم با کسب و کارهای کوچک و افراد مشغول به کار در لاس وگاس که دیده می شود زندگی شخصی خود طرح میتوانست با تعطیلی اصرار دولت به کارمندان اجازه می دهد برای بازگشت به شغل خود و موسسات برای بازگشایی به منظور نجات اقتصاد کتک.

وکیل لئو Wolpert با McLetchie قانون گروه یکی از سه نفر به ثبت نام اطلاع از قصد گردش به یاد بیاورید دادخواست با توجه به شهر ، Wolpert که شرکت حقوقی, بیوگرافی, می گوید که او برنده یک دستبند در سری جهانی پوکر در سال 2009 است که به وکیل مگی McLetchie یک متمم اول قانون اساسی حقوق, وکیل و مشاور خارج از سازمان برای بررسی-مجله.

قصد گردش به یاد بیاورید طومار چنین است تلاش بیش از دو سال گذشته در لاس وگاس شهرستان سالن. یک اتحادیه کارگران-حمایت جنبش برای حذف سابق شورای استیو Seroka بود ظاهرا ریشه در Seroka ضد توسعه کاهش یافت.

در سال 2012 سابق شورای استیو جان سالم به در راس یک به خاطر انتخابات شکست دادن یک حریف آسانی است. اما لاس وگاس نیز شاهد موفق به یاد بیاورید در سال 2005 هنگامی که پس از آن-Councilwoman جانت Moncrief بود به یاد می آورد در یک رسوایی مالی مبارزات انتخاباتی.

تماس با شیا جانسون در [email protected] یا 702-383-0272. Follow @Shea_LVRJ در توییتر.

PDF اسکن نامه با Sig… توسط تونی گارسیا در Scribd

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>