لاس وگاس مرد به اتهام اقدام به قتل در تبر حمله

لاس وگاس مرد دستگیر شد یکشنبه بعد از پلیس گفت: او حمله کردند و او هم اتاقی با یک “بزرگ قرون وسطی به دنبال تبر” با توجه به تازگی منتشر شده گزارش بازداشت.

تالی جکسون 54 متهم با یک تعداد از اقدام به قتل با سلاح مرگبار و یک تعداد از باتری با یک سلاح مرگبار و در نتیجه قابل توجهی آسیب بدنی و سوابق دادگاه نشان می دهد.

با توجه به گزارش بازداشت Metropolitan Police Department افسران نامیده می شدند به 7-Eleven در 2202 بهشت جاده حدود 10:30 p. m. در 30 آوریل برای پیدا کردن یک مرد “خونریزی فراوان از سر خود را.” مرد گفت ماموران او شده است می خواهم ضربه به سر با یک قطب.

مرد گرفته شده بود به مرکز پزشکی دانشگاه که در آن او ذکر شده بود در شرایط بحرانی تا ماه مه 1, زمانی که پزشکان به او اعلام کرد پایدار با توجه به گزارش.

پزشکان مرد گفت: تا به حال 6 تا 7 اینچ برش در مقابل حق معبد این گزارش گفت:. به گفته پزشکان جمجمه او شده ترک خورده و تا به حال سلاح رفته 1 سانتی متر عمیق تر از مرد فوت کرده اند.

پزشکان پلیس گفت که یک قطب نمی تواند باعث صدمات بودند که “بیشتر سازگار با تیغه شی مانند یک کارد بزرگ و سنگین و یا یک تبر.” زمانی که انسان قادر به صحبت با پلیس در مارس 1, او به آنها گفت که او می خواهم اجازه دهید دوستان خود را “کاتی,” بعد از شناسایی به عنوان جکسون و برادرش ماندن در محل خود را به این دلیل که آنها بی خانمان.

او توضیح داد که او می خواهم به آنها گفت که آنها می توانند اقامت برای دو هفته اگر آنها او را به پرداخت $200 در صف مقابل اما او لگد آنها را پس از آنها شروع به انجام مواد مخدر و دعوت مردم به صورت تصادفی بیش از این گزارش گفت:. زمانی که او سعی کرد به لگد آنها را به بیرون او گفته پلیس جکسون گفت: “من قصد ندارم در هر نقطه” و آمار او را در سر با چیزی دو یا سه بار.

مرد گفت که او مطمئن بود آنچه در مورد او با ضربه اما جکسون نگهداری زیادی قطب فلزی با دسته باتوم پلیس و یک “بزرگ قرون وسطی به دنبال تبر” در آپارتمان.

جکسون است که برگزار می شود در شهرستان کلارک بازداشتگاه و دادگاه بعدی او ظاهر است برای شنبه صبح.

تماس با الکسیس Egeland در [email protected] یا 702-383-0335. Follow @alexis_egeland در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im