لاس وگاس محلی دوختن اهدا ماسک به بیمارستان های محلی نیاز به

هنگامی که تعداد کل موارد مثبت coronavirus در نوادا رسیده 190 صبح روز یکشنبه ساکنان در طول دره لاس وگاس رفتند به مرکز پزشکی دانشگاه به کمک ماسک های خانگی در یکی از بسیاری از تلاش های محلی برای حمایت از بیمارستان های در حال اجرا کوتاه در منابع است.

“بیمارستان ها نیاز به چیزی در من اتفاق می افتد به چیزی. بیمارستان ها در حال انجام کار مهم است و اگر شما در یک موقعیت برای کمک به شما باید گفت:” جی جی جانسون 42 ساله در بهار دره ساکن ،

جانسون یک درایو-از طریق رها کردن 100 ماسک در اطراف ساعت 9 صبح در خارج UMC تروما که در آن یک جدول تنظیم شده است تا به کمک های مالی در طول روز است. جانسون دیگر را تشویق ساکنان به نظر اهدا و گفت: نه نیاز به رفتن به بیمارستان ضعف سيستم ايمنی ساکنان می تواند دور ماندن از UMC بیماران.

“برخی از ما اتفاق می افتد به ذخایر ما به دلیل چیزی است که شما در خانه انجام,” او گفت:.

جانسون یکی از ساکنان بسیاری داده شده راهنمایی در مورد که در آن به کمک با تشکر به یک صدای جیر جیر از Lela Bruno, 44, یک پرستار در بیمارستان طلوع آفتاب.

برونو توییتی بعد از ظهر شنبه به امید محلی قمار سالن و یا هنرمندان که با استفاده از ماسک و دستکش را در نظر اهدا به UMC که در آن Bruno شوهر جو است که یک پرستار در مرکز تروما.

“این می تواند به معنای یک پرستار یا پزشکان, زندگی, او گفت:” در صدای جیر جیر.

برونو گفت: کارکنان بیمارستان در سراسر کشور که با او صحبت شده است گفت: برای حفظ ماسک خود را تا زمانی که آنها خاکی به دلیل چنین موجودی پایین.

‘ما همه چیز را’

“ما ترجیح می دهند N-95 اما پرستاران که در حال کار با افرادی که سرفه آنها خوب با یک ماسک جراحی” برونو گفت. “ما همه چیز را”

برونو گفت که همسرش جو به او گفته بود در مورد فوران حمایت خود را در طول شیفت صبح یکشنبه در UMC.

“شوهر من پرستار مسئول در UMC در تیراندازی. من همیشه به تو افتخار جامعه ما است. من می دانستم که جامعه ما با هم می آیند,” او گفت:.

UMC نیست تنها محل مصرف کمک های مالی به گفته مقامات در شأن و سلامت. ساکنان مایل به کمک مالی به سنت افزایش بیمارستان ها می توانید تماس بگیرید [email protected]

“ما خوشحال به قبول کمک های مالی از جعبه باز نشده از N-95, ماسک, ماسک های جراحی و جداسازی از لباسهای محلی متخصصان پزشکی” بیمارستان در بیانیه ای گفت.

“به عنوان یک پرستار سابق من می دانم که چقدر مهم شخصی حفاظت از تجهیزات و یا PPE است به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به خصوص در حال حاضر که بسیار مسری ویروس در گردش است” گفت: هندرسون ساکن ماریا رویز, 51.

رویز گفت شوهرش که یک پزشک اورژانس که نگرانی های کارکنان می تواند به در حال اجرا از ماسک در بسیاری از بیمارستان های محلی. رویز ساخته شده 40 ماسک یکشنبه شب اما نگران مواد او با استفاده از آنها را ممکن است از اجرا و یا در فروشگاه ها ممکن است نزدیک است.

“این بسیار عالی برای دیدن هر کس مایل به کمک!” او گفت:.

تلاش دیگر

ساکنان دیگر فقط خود را آغاز کردند تلاش های محلی پس از شنیدن از پرستاران در کشورهای دیگر احساس همان فشار است. Anissa Gustafson, 47, از سده تپه گفت: او خواهر اورژانس پرستاران در وایومینگ که برآورد آنها می شود از منابع تا پایان ماه مارس است.

“من تن پارچه, من” او گفت: “آن چنین تلاش های مردمی. وجود دارد بسیاری از بحث حاضر از مردم که ماسک ها بهتر است. من فکر می کنم هر آنچه که شما قادر ساخت که کسی می توانید استفاده کنید و می خواهید آن را انجام دهد.”

Gustafson نیز اهدا به سابق کار محلی کودکان در مرکز قلب نوادا و محلی بهداشت و درمان کارگران که رسیده اند به او.

پس از شنیدن در مورد کمک های مالی در UMC و Gustafson کار جنوب غربی مقیم شیلا Gillespie, 53 گفت که او فقط در حال انتظار برای تایید است که بیمارستان او را کمک های مالی قبل از او شروع به تولید بعد از ظهر یکشنبه.

گیلیسپی بخشی از کویر Quilters نوادا که او تخمین می زند می تواند چند هزار ماسک در میان صدها نفر از اعضا برای کمک به بیمارستان های محلی.

“ما می خواهیم به گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه و این چیزی است که ما قادر به انجام,” او گفت:.

تماس با سابرینا Schnur در [email protected] یا 702-383-0278. Follow @sabrina_schnur در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de