لاس وگاس چراغ سقوط به رنو در نقره دولت جام

چراغ FC بازگشت به خالی Cashman زمینه در روز شنبه برای خانه خود باز کن در ایالات لیگ فوتبال, از دست دادن 1-0 به رنو 1868 FC در ششم تکرار از نقره دولت جام.

رنو آگهی سری 3-0-3.

چراغ در زمان زمینه پوشیدن “متحد علیه نژادپرستی” پیراهن و بازیکنان از هر دو تیم در زمان زانو به عنوان سرود ملی ایفا کرده است. چراغ مدافع و کاپیتان تیم Bryan De la Fuente گفت: پیام پشت این تظاهرات که به ادامه آگاهی به نژادی و بی عدالتی است.

“(نژاد پرستی) در گذشته است. ما در سال 2020 آن را از بین رفته” De la Fuente گفت. “ما باید به یکدیگر احترام همه برابر است با صرف نظر از جایی که شما از چه رنگ خود را و پس زمینه خود را. ما همه همان ما همه انسان ها. که تقریبا همان پیام است.”

De la Fuente نیز گفت: مهم این است که بازیکنان برای ادامه به گسترش این پیام در جامعه زمانی که فصل به پایان رسیده است.

در 17 دقیقه 1868 مدافع برنت ریچاردز به ثمر رساند هدف تنها پس از یک ضربه آزاد از هافبک کریستین فرانسوا.

چراغ های دروازه بان ادوارد Delgado بود با اعتبار دو موجب صرفه جویی در و 1868 دروازه بان Eric De La Cerda تا به حال شش.

“ما تا به حال مقدار زیادی از شانس به نمره و این بسیار مایه تاسف ما نیست که” چراغ مربی موقت فرانک Yallop گفت. “این از عدم تلاش یا چگونه ما ایفا کرده است.”

چراغ بودند متجاوز گرفتن 19 عکس به رنو نه با 13 عکس داخل جعبه. Yallop دوست game, ایجاد فرصت های.

“من فکر ایجاد شانس خوب بود; در حال حاضر آن را فقط یک لمس اتمام به آن اضافه کنید بنابراین ما می توانیم برنده بازی,” او گفت:. “ما مستحق دریافت چیزی از این بازی, که آیا آن را یک پیروزی بود یا نه ما سزاوار نیست به از دست دادن بازی.”

از دست دادن نگه می دارد چراغ در گذشته در محل USL گروه ب جدول رده بندی با یک نقطه. سن دیگو وفادار SC است که برای اولین بار با 11.

چراغ بازگشت به Cashman زمینه در روز شنبه برای دیدار با وفادار SC برای سومین بار در چهار بازی.

تماس Le’Andre فاکس در [email protected] Follow @DreFox_ در توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>