لاس وگاس چراغ مربی Wynalda برای تلفن های موبایل در طول فوتبال shutdown

روز سه شنبه از این nonsporting هفته اریک Wynalda ارسال شده یک ویدیو را در رسانه های اجتماعی. آن را به او نشان داد دریبل یک رول دستمال توالت را به عنوان اگر آن را یک توپ فوتبال است.

لاس وگاس چراغ FC مربی و سابق آمریکا تیم ملی مردان هدف تیرانداز از خفا نشده بزنید دیوانه در میان خاموش کردن ورزش در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اما او ومیگوید کمی دقیق تر به اطراف زمین فوتبال.

زیرا او فاقد چیزی بهتر به انجام او صرف 30 دقیقه و 32 ثانیه (با توجه به مقابله بر روی تلفن همراه) صبح روز پنج شنبه در صحبت با من گاه به گاه پیرو “بازی.”

او شروع به گفتن او را احتکار دستمال توالت با وجود آنچه که در ویدئو نشان می دهد. او گفت: خانم Wynalda یک Costco کارت و خرید دستمال توالت (و بیکن) به صورت فله.

همانطور که برای تیم خود “به جای نشستن روی نیمکت بازی بازی های ویدئویی و خوردن دونات” چراغ بازیکنان به حد عالی رساندن مهارت های خود را در انفرادی مد در حالی که آنها در حال تمرین های اجتماعی فاصله.

“ما پزشکان خرید تصفیه کننده هوا که هوا را تمیز از هر گونه ویروس است که می تواند هوابرد” Wynalda گفت. “ما امکانات ما هر روز حتی اگر ما در آن است.”

وجود دارد یک بار برای همه چیز در Cashman زمینه است.

“این سخت است چرا که ما باید بچه ها خسته شدم از ذهن خود در خانه نشسته” گفت: Wynalda که تیم ملی رو در یکی USL بازی — 1-1 جاده کراوات در برابر سن دیگو وفادار — قبل از مردان در Hazmat مناسب احضار شدند.

“افرادی هستند که در تیم ما آمده است که از کشورهای دیگر است. تنها تعامل اجتماعی آنها است که آنها به عنوان بخشی از تیم است. شما را که از آنها دور و آنها را کمی از دست داده است.

“بچه ها از مالاوی (جلو Yamikani چستر), بروندی (مدافع کشیش Ndaye) آن را در یک زمان دشوار برای آنها است.”

کارت قرمز برای Cordeiro

Wynalda نیز تا به حال برخی از چیزهای جالب برای گفتن در مورد استعفای کارلوس Cordeiro به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده در فدراسیون فوتبال در مارس 12 — همان روز NBA به تعویق افتاد بازی تا اطلاع ثانوی NCAA توقیف مارس جنون و بقیه ی جهان ورزش به دنبال کت و شلوار

هیچ کس خوشحال است در مورد هر یک از این. اما این ویروس تهدید قطعا منحرف توجه به دور از Cordeiro را ham-handed واکنش به طرح دعوی در دادگاه واصل ایالات متحده زنان تیم ملی خواستار همان پرداخت که مردان ،

وکلای فدراسیون ادعا در دادخواستها که این بازیکنان باید مسئولیت بیشتری نسبت به همتایان زن و که بازی مردان فوتبال “نیاز به سطح بالاتری از مهارت بر اساس سرعت و قدرت است.”

بعد Cordeiro استعفا داد.

Wynalda می تواند داشته باشد گفت: “من به شما گفته.” او در مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور کار که رفت به Cordeiro بر روی یک پلت فرم که شامل برابر غرامت برای زنان است.

“من حمایت کارلوس پس از انتخابات” Wynalda گفت. “یکی از چیزهایی که من به صحبت کرد کارلوس در مورد این است که شما نیاز به رسیدگی به این وضعیت با زنان است. آنچه که من واقعا در مورد عصبانی در انتخابات بود فقط احساسات آنها نه به عنوان مهم به عنوان مردان. مسن رژیم بود و نه علاقه مند به ایده برابر پرداخت و/یا رفتار عادلانه است.

“آنها قهرمان جهان برای cryin’ با صدای بلند. به تماشای آن همه اشکار است دلسرد شود. من واقعا بر این باورند در صورتی که من رئیس جمهور منتخب ما نمی تواند با داشتن این طرح دعوی در دادگاه.”

Wynalda دست هایش را. او گفت ایالات متحده فوتبال احتمالا صرف پول بیشتر در دفاع از خود در این طرح دعوی در دادگاه نسبت به آنچه که زنان را به درخواست.

“این پول می توانست خیلی بهتر صرف تجلیل از زنان ما,” او گفت:. “من اولویت شماره 1. بزرگترین ناامیدی در انتخابات این بود که من پیام من در سراسر. یا شاید آنها احساس من قادر به ارائه آن وعده.”

اما هیچ کدام از این مسائل در حال حاضر. نه با این ویروس فراگیر در کشور و باعث اضطراب بیش از لئو مسی در حال اجرا بینام و نشان در 18-حیاط جعبه.

اریک Wynalda گفت: قدیمی ترین دختر ایرانی در راه او را به لاس وگاس از سیاتل که در آن او ساکن دستیار در دانشگاه سیاتل خوابگاه. او گفت: زمانی که او می رسد وجود خواهد داشت هشت Wynaldas زیر یک سقف برای اولین بار شمارش نمی تعطیلات بزرگ.

توالت بافت احتمالا در حال رفتن به پرواز.

تماس با ران Kantowski در [email protected] یا 702-383-0352. Follow @ronkantowski در توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im