لاس وگاس در کانون توجه با یک مجموعه از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در آثار

منt رفتن به سخت به بالا 2013.

که در آن سال با نزدیک شدن به حداکثر لاس وگاس با انتشار “خماری قسمت سوم” آن پیر-مردمی انیمه “آخرین وگاس” به Liberace فیلم “Behind the Candelabra” و دو جادوگران-on-the-نوار: فیلم “حالا مرا میبینی” و “The Incredible Burt Wonderstone.”

هنوز هم ما در وسط یک رنسانس از انواع وقتی که می آید به بالا مشخصات فیلم و تلویزیون را نشان می دهد با روابط قوی به لاس وگاس.

در اینجا خلاصه ای از برخی از پروژه ها در مراحل مختلف توسعه:

آب نبات می

پارامونت تایید کرد و گفت این کار در biopic از نوار آیکون سامی دیویس جونیور استودیو استخدام چارلز موری نویسنده و تهیه کننده در “Sons of Anarchy” و “لوک کیج” به قلم اسکریپت که با توجه به گزارش های مختلف خواهد بود بر اساس خاطرات “بله من می توانم: داستان سامی دیویس جونیور”

اسکورسیزی مراسم

مارتین اسکورسیزی را اجرایی-تولید “کارت ضد” انتقام داستان با بازی اسکار آیزاک ویلم دافو تیفانی Haddish و تای شریدان که نقطه اوج در یک سری جهانی پوکر رویداد. آن را نوشته و کارگردانی شده توسط پل شریدر (“اول اصلاح”) که به قلم اسکریپت برای اسکورسیزی “Raging Bull” “راننده تاکسی” “آخرین وسوسه مسیح” و “آوردن مرده است.”

آن را در کارت

Awkwafina شنود گذاشته شده است به ستاره در “یکنوع بازی ورق ماشین” داستان چگونه قمار باز چونگ یین “کلی” خورشید تامین می شود او اسراف لاس وگاس, شیوه زندگی توسط برنده ده ها میلیون دلار از طریق یک استراتژی شناخته شده به عنوان “لبه مرتب سازی.” در واقع او موفق به دریافت مهم ترین کارت mini-یکنوع بازی ورق تبدیل شده در عرشه بنابراین او می تواند آنها را شناسایی و با پشت خود را. ماجراهای خود را به عنوان دقیق در Michael Kaplan مقاله در سیگار طرفدار رشد شامل پوکر ستاره Phil Ivey و در نهایت فرود آمد جفت در دادگاه.

برنامه نویسی شیرین کاری

“این است که ما” ستاره Milo Ventimiglia است به بازی Evel Knievel در یک سری محدود در مورد star-spangled کله خر. این سری برای ایالات متحده آمریکا شبکه است که انتظار می رود به تمرکز بر روی Knievel آماده سازی برای پرش آیداهو را مار رودخانه کانیون در سال 1974 و هفت سال پس از ساخته های دیدنی و جذاب crash at Caesars Palace. دیرین بوکس در لاس وگاس پروموتر باب Arum که مشغول به کار با Knievel به فروش مار رودخانه رویداد در تلویزیون مدار بسته برگزار خواهد شد توسط David Krumholtz (“تعداد” “شیطان”).

در تایسون گوشه

در دیگر اخبار بوکس, Anthony Hopkins امضا کرده است در بازی افسانه ای مربی تونی d’amato در “تونی و مایک” یک فیلم است که تمرکز خود را در زمان خدمت به عنوان یک پدر به یک جوان مایک تایسون. نیک کاساوتیس (“John Q,” “نوت بوک”) است که متصل به نوشتن و مستقیم است. ریخته گری است که هنوز هم در جریان است برای یک بازیگر به بازی تایسون که به نام لاس وگاس خانه از اواسط 1980s. George C. Scott به تصویر کشیده d’amato در سال 1995 HBO فیلم “تایسون.”

جریان موفقیت

HBO حداکثر بارگذاری بر روی محتوای اصلی پیش از آن ممکن است راه اندازی, که در آن نقطه آن را به چیزی مانند eleventy-هفتم جریان خدمات برای اولین بار در دو سال گذشته.

یکی از کسانی که سری “وگاس بالا” با تمرکز بر یک نوجوان در 1990s که پاره شده بین شهر سمت وحشی و قوی مورمون. همکاری بازیگران Jordana Spiro (“اوزارک”) و شامل Coolio در یک محدوده زمانی معین, نقش, نشان می دهد بر اساس تربیت نویسنده سارا-Raquel Jimenez.

آینده خدمات نیز در حال توسعه یک عنوان-هنوز-untitled کمدی در مورد یک لاس وگاس خواننده های تیره آموزشی از 25 سال outcast. آن را در حال اجرایی تولید شده توسط Michael Schur که ایجاد شده و یا co-ایجاد “پارک ها و تفریح” “به جای خوب” و “Brooklyn Nine-Nine.”

‘CSI’: Resurrection

و از آنجا که تلویزیون های قدیمی را نشان می دهد هرگز نمی میرند آنها فقط نشستن در اطراف در حال انتظار برای احیا “CSI: Crime Scene Investigation” می تواند بازگشت به فردا. Wildly محبوب درام تبدیل 20 این سقوط و محدود رویداد سری مشابه به راه فاکس به ارمغان آورد “24,” “X-Files” و “فرار از زندان” — به جشن می گیرند که سالگرد این است که در اوایل بحث مرحله است. خیلی زود آن را هنوز هم ممکن است پیشرفته گذشته “هی ما باید بازگرداندن ‘CSI’ ” مرحله.

تماس با کریستوفر لارنس در [email protected] یا 702-380-4567. Follow @life_onthecouch در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im