هتل های لاس وگاس ارائه اتاق به مراقبت های بهداشتی کارگران اولین پاسخ دهندگان

به عنوان اتاق های هتل ها در سراسر کشور نشستن خالی میان COVID-19 گیر برخی از اپراتورهای ارائه خواص خود را به مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان به دنبال یک محل برای استراحت دور از خانه.

لاس وگاس مبتنی بر الماس استراحتگاه اعلام کرد در اواخر ماه گذشته که همه باز الماس-مدیریت خواص را ارائه تعریف تسهیلات به پرسنل پزشکی و اولین پاسخ دهندگان. که پیشنهاد شامل پلو, برج, Cancun, رفت و آمد مکرر و کویر Paradise Resort در لاس وگاس.

همانطور که از شنبه, از جمله کارگران رزرو بیش از 2500 شب رایگان در الماس استراحتگاه خواص در سراسر کشور است.

“این واقعا داشتن یک تاثیر” مدیر عامل مایک Flaskey گفت. “ما فکر می کنم آن را درست انجام دهد.”

با وجود اینکه تلقی ضروری کسب و کار در حوزه های قضایی متعدد الماس تفریحی’ باز کردن خواص به حال بین 70 تا 80 درصد خالی سطح قبل از این طرح آغاز شد.

این زمانی است که مدیران شروع به تعجب چه نوع تفاوت اتاق را به مراقبت های بهداشتی حرفه ای اولین پاسخ دهندگان و خانواده خود Flaskey گفت.

“ما قادر به ارائه یک فرصت برای (خانواده ها) که فاصله … به مطمئن شوید که کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی نیست تحت تاثیر قرار” Flaskey گفت.

یکی از مراقبت های بهداشتی کارگران گفت Flaskey او در نهایت قادر به پرداخت هزینه برای خود فاصله از او در معرض خطر و خانواده و دیگری گفت: الماس تفریحی به او یک راه برای دور خودش از او سه فرزند — دو نفر که در معرض خطر هستند و باید نیازهای ویژه.

یک شرکت در بیانیه ای از مارس 28 گفت سوئیت هستند به طور متوسط بزرگتر از معمولی اتاق های هتل و اکثریت شامل در مجموعه آشپزخانه با یخچال و اجاق و کوره plus full حمام و سرویس بهداشتی و امکانات لباس های شسته شده.

این شرکت اجرا کرده است “دقیق روش های ایمنی” برای کمک به محافظت از مهمانان که اغلب در معرض خطر قرار گرفتن در معرض به دلیل شغل خود را — در حالی که همچنین حفاظت از سلامت کارکنان با توجه به این بیانیه. که شامل تماس با ما در بررسی و پرداخت اضافی برای تمیز کردن و 72 ساعته آفلاین زمان برای اتاق در میان باقی می ماند.

حدود 77 درصد از شرکت نیروی کار شده است furloughed به دلیل شیوع بیماری که انجام شد در بخشی به حفظ نقدینگی Flaskey گفت. اما او با اعتماد به نفس است که پس از خاموش شدن بیش از, صنعت مهمان نوازی در لاس وگاس گزاف گویی خواهد شد “قوی تر از همیشه است.”

مهمان نوازی برای امید

الماس تفریحی نیست تنها لاس وگاس ملک است که با استقبال کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان.

همانطور که از صبح روز دوشنبه وجود دارد حداقل 67 خواص دیگر در نوادا است که با اقدام مشابه اما به عنوان بخشی از آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط نوازی برای برنامه امید که راه اندازی در ماه گذشته. سی و شش نفر از کسانی که در لاس وگاس با توجه به AHLA سخنگوی Marua مورتون.

این AHLA کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن که ویژگی های نوادا شرکت دارند.

از مارس 24, بیش از 6,500 آمریکا خواص به حال گرفته شده در این برنامه است که به معنای اتصال اولین پاسخ دهندگان و کسانی که در سلامت جامعه تلاش برای پیدا کردن مسکن با خواص هتل ارائه اتاق گاهی اوقات در یک رایگان یا ارزان قیمت.

“صنعت هتل منحصر به فرد قرار به حمایت و کمک به تقویت جوامع ما و اولین پاسخ که در خط مقدم مقابله با این حال بحران بهداشت عمومی” گفت: AHLA رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت تراشه راجرز در مارس 24, بیانیه از AHLA. “هتل همواره عضو فعال جوامع محلی ما و در این زمان متفاوت است.”

مروارید Amaechi سخنگوی انتخاب هتل بین المللی گفت: franchiser حمایت از مهمان نوازی برای برنامه امید و بسیاری از آن به طور مستقل و متعلق به اداره خواص “در واقع حمایت از مراقبت های بهداشتی حرفه ای و اولین پاسخ دهندگان با اتاق و با تخفیف باقی می ماند و در این زمان است.”

این شرکت که دارای علامت های تجاری مانند آسایش مسافرخانه و جنس با کیفیت بود و نه قادر به ارائه یک لیست که نوادا خواص بود و از مهمان نوازی برای امید.

حدود 1,400 از Wyndham مقصد Inc.’s, ایالات متحده هتل ها را امضا کرده اند تا برای شرکت در این طرح از جمله تعداد نامعلومی از ویژگی های نوادا.

“در این بی سابقه ای در برابر ما بسیار افتخار به دیدن تعداد بیشتری از هتل ما انجام بخشی خود را برای حمایت از جوامع محلی مراکز پزشکی و کسانی که در خط مقدم از این بیماری همه گیر” با توجه به بیانیه ای از شرکت.

خواص دیگر نیز نگاه کرد به این موضوع.

یعقوب هاوکینز سخنگوی گروه هتلهای بین قاره ای گفت: تعدادی از هتل خود را در سراسر کشور “به درخواست های دریافت شده و یا در حال حاضر حمایت از دولت, ادارات, بیمارستان ها و یا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای ارائه امکانات برای COVID-19 امداد.”

چون اکثر IGH-مارک خواص به طور مستقل و متعلق به اپراتورهای هاوکینز قادر به ارائه یک لیست که خواص در حال بدست گرفتن بخشی.

بیانیه ای در روز شنبه از هیلتون گفت: این شرکت اهدا خواهد بود تا 1 میلیون شب اتاق هتل در سراسر کشور به خط مقدم پزشکی حرفه ای مبارزه با COVID-19 آغاز هفته آینده.

هیلتون سخنگوی لیزا کول گفت: خط مقدم کادر پزشکی نیاز به یک محل برای خواب و یا جدا از خانواده خود می توانید “گرفتن برخی از استراحت در هتل ما در نوادا” اما ارائه یک لیست که هیلتون خواص در دسترس بود به انجام این کار.

وین استراحتگاه Ltd. سخنگوی مایکل ویور گفت: این شرکت در ارائه مسکن به یک نیروی کار اداره Clark County چند آژانس هماهنگی مرکز, اما این شرکت گفته شد استراحتگاه آن اندازه و مقیاس “هستند و ایده آل مناسب برای پزشکی مسکن.” در عوض این شرکت است که ارائه کمک های مالی و غذایی و تجهیزات حفاظت شخصی به محلی امکانات پزشکی و سازمان های غیر انتفاعی در لاس وگاس.

سزار سخنگوی ریچارد بروم گفت: این شرکت است ارائه مسکن به دلیل آن را ندارد کارکنان مشغول به کار در هر یک از خواص خود را برای خدمات به مهمانان است. نمایندگان از MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی, Las Vegas Sands Corp. Boyd, بازی Corp. و سنگ قرمز استراحتگاه نظر نیست.

نقد و بررسی-مجله متعلق به خانواده Las Vegas Sands Corp. رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Sheldon Adelson.

تماس با بیلی شولتز در [email protected] یا 702-383-0233. Follow @bailey_schulz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>