لاس وگاس پناهگاه بی خانمان در صورت تقاضا بالاتر, کمتر, کمک های مالی

به عنوان پیامدهای اقتصادی از coronavirus شیوع موج دار شدن از طریق لاس وگاس دره های غیر انتفاعی و خدمات اجتماعی شاهد یک کاهش در کمک های مالی میان رشد تقاضا برای خدمات.

برای مثال نجات ارتش در غرب اونز خیابان تا به حال هیچ بطری آب ضد عفونی کننده دست و یا سایر محصولات بهداشتی در دست اواخر این هفته گفت: Juan سالیناس مدیر خدمات اجتماعی.

“کمک های مالی باید آهسته و هیچ آب وجود دارد در همه. ما آب چشمه” سالیناس گفت. “ما فقط انجام آنچه ما می توانیم … و ما در حال گرفتن اقدامات اضافی برای ضد عفونی کردن.”

نزدیک درخت سایه زنان خشونت خانگی سرپناه در روز پنج شنبه راه اندازی یک “عشق ما از یک فاصله” کمپین برای تشویق جامعه به ادامه اهدا.

“از آنجا که ما برنامه ها و خدمات به شدت تکیه بر کمک های پولی و مالی اقلام اساسی ما می خواهیم به یاد جامعه است که ما اینجا هستیم و هر دلار به ما کمک می کند برای کمک به زنان و کودکان و حیوانات خانگی که به نوبه خود به ما در زمان خود بزرگترین نیاز” مدیر عامل شرکت لیندا پرز گفت.

“رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak خواسته است هر کس به ماندن در خانه برای نوادا” و برای مشتریان سایه درخت خانه خود را. برای مشتریان که در حال تجربه بی خانمانی, اغلب پیچیده با نابسامانی های داخلی و خشونت های جهانی و همه گیر است و در عین حال زای دیگری است که باعث می شود زندگی خود را حتی بیشتر هرج و مرج و نامشخص است.”

ترین-موارد مورد نیاز در سایه درخت هستند, محصولات بهداشتی از جمله دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده دست و حوله کاغذی, بافت کاغذ توالت, دستکش, محصولات بهداشتی زنانه ورق و کنسرو و بسته بندی مواد غذایی.

125 در خشونت خانگی سرپناه

پرز گفت که 96 زنان, 29 از آنها کودکان هستند در حال حاضر در پناهگاه و اگر کسی مجموعه ای برای خروج خود برنامه آنها را مجاز به ماندن بگیرید. آنها نیز آغاز شده متوسط چک و تریلر در دسترس برای منزوی کردن هر یک از ساکنان که علائم نشان می دهد.

برای کاهش گسترش ویروس این پناهگاه نیز تنها با پذیرش خطر در زنان با کودکان خشونت قربانیان قاچاق انسان, قربانیان و کسانی که مراجعه کننده توسط اداره پلیس و یا دیگر سازمان های غیر انتفاعی.

شماس تام رابرتز, مدیر عامل خیریه کاتولیک جنوب نوادا گفت: نقد و بررسی-مجله این هفته که پناهگاه بود خرید منابع بهداشت و آب به صورت فله اما این کمکهای مالی مورد نیاز برای ارائه انعطاف پذیری در خدمت رشد تقاضا.

این پناهگاه در حال همکاری با شهرستان ها در ایجاد امنیت پروتکل برای مشتریان است که ممکن است نشان می دهد علائم COVID-19 و همچنین ایجاد برنامه های احتمالی اگر شیوع رو به اندازه کافی بد و غیر انتفاعی تا به حال به مقیاس عملیات.

یک کارمند در سازمان های خیریه کاتولیک دارای آزمایش مثبت برای این ویروس و سایر کارکنان قرار داده شده اند و بر عزت قرنطینه آژانس روز چهارشنبه گفت. جنوب نوادا سلامت منطقه توصیه نمی شود پناهگاه بسته می شود, با توجه به سازمان های غیر انتفاعی.

دست پاک و خارج ناهار خوری

رابرتز گفت: او می خواهد برای کاهش شانس خود را از coronavirus گسترش و افزایش در دسترس بودن از ضد عفونی کننده دست در اموال ساده در وعده های غذایی و با استفاده از صفحات کاغذ و یکبار مصرف ابزار سعی کنید برای به انجام رساندن آن است. مهمانان همچنین در حال حاضر غذا خوردن در خارج از سالن ناهار خوری برای ایجاد اجتماعی فاصله.

بی خانمان, بسیاری از کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی که محل آنها را در معرض خطر بالاتر از آنچه است که معمولا نسبتا خفیف بیماری در میان جمعیت های آسیب پذیر ترین. عدم دسترسی به شستن دست و تنگ فضاهای زندگی در پناهگاه و در خیابان اضافه کردن به که خطر است.

در جلسه هفته گذشته دکتر چاد کینگزلی منطقه ای تروما هماهنگ کننده سلامت منطقه گفت: وجود خواهد داشت یک برنامه برای محافظت از بی خانمان پیش نویس توسط هفته آینده.

با وجود coronavirus نگرانی در میان بی خانمان ها, پناهگاه باقی می ماند کامل ترین شب.

با توجه به وب سایت شهر از اورژانس پناهگاه تخت که یکشنبه شب از جمله 500 برای مردان در موسسات خیریه کاتولیک.

وجود دارد تنها 10 تخت در دسترس شنبه شب در نجات ارتش تجاوز خوابگاه و 69 تشک موجود در آن حیاط خانمان مرکز منابع است که می تواند خواب حدود 400. این شهرستان گفت: آنها افزایش یافته و بهداشت روش در حیاط.

شهرستان سخنگوی Jace Radke گفت که حیاط شد و در ادامه با مکرر تمیز کردن و ضد عفونی سطوح ساخت دست شویی ایستگاه های موجود و ارائه بر اساس الکل دست عفونی.

آنها همچنین پیاده سازی اجتماعی-فاصله احتیاطی مطابق با شش پا توصیه های ارائه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و انتظار می رود به زودی شروع مصرف مهمانان درجه حرارت به عنوان آنها را وارد کنید و تاسیسات.

“این واضح است که یک مایع وضعیت است که نگه می دارد در حال تغییر” Radke گفت.

تماس با Briana اریکسون در [email protected] یا 702-387-5244. Follow @ByBrianaE در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de