لاس وگاس, قیمت خانه در مارس اما فروش سوزنده در میان همه گیر

لاس وگاس, قیمت خانه در ماه گذشته از یک سال پیش اما فروش و لیست کاهش یافت و سخت در میان اقتصادی موجب خاموش شدن با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

متوسط قیمت خرید و فروش که قبلا متعلق به خانه های تک خانواری – بخش عمده ای از بازار بود $310,000 در ماه آوریل تا 3.3 درصد از ماه مشابه در سال گذشته با توجه به یک گزارش جدید از انجمن تجارت لاس وگاس Realtors.

در مجموع 1,971 خانه های داد و ستد دست ماه گذشته 31.4 درصد از آوریل 2019 و صاحبان قرار داده 2,516 خانه ها برای فروش پایین 41.6 درصد این گروه گزارش شده است.

انجمن کشد داده ها از فروش مجدد آن-سنگین لیست خدمات.

لاس وگاس’ بازار مسکن در شروع سال 2020 با پشت سر هم از فروش بود اما به طور گسترده ای انتظار می رود برای دریافت آمار با خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر است که در ماه مارس موجب ایالت خاموش شدن ناگهانی از قمار و دیگر کسب و کار برای کمک به مهار این ویروس گسترش یافته و منجر به ثبت زیان کار است.

برخی از نشانه خوبی

وجود دارد چند لکه های روشن در بازار مسکن در ماه گذشته در میان همه آشفتگی در جنوب نوادا. قیمت نمی سقوط و شمارش از لغو معاملات سقوط از سال پیش سطح پس از نزدیک به دو برابر در ماه مارس است.

با توجه به ارتباط 1,190 فروش خانه لغو شد در ماه آوریل به پایین تقریبا 11 درصد از آوریل 2019.

LVR جمهور تام بلانچارد یک کارگزار با اجاره انبار در بیانیه ای گفت که از حد انتظار به اسلاید در طول همه گیر اما او چهره “بسیاری از مردم تعجب” با چوب خط حساب کردن از لغو در ماه گذشته.

او همچنین گفت: این نشانه خوبی است که قیمت ها برگزار شد تا “نسبتا خوب است.”

“همانطور که ما نگه داشتن گفتن ما اعضای ما را از طریق این کار با هم” بلانچارد گفت.

تماس با الی Segall در [email protected] یا 702-383-0342. Follow @eli_segall در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>