لاس وگاس جشنواره های فیلم تنظیم برای مقابله با بیماری همه گیر

میلو کمينه مورد برسی قرار میدهيم و تیم او باید شده اند قرار دادن نکات تکمیلی در لاس وگاس جشنواره فیلم.

به جای این رویداد است که برنامه ریزی شده برای ماه مه 28-31 در حال نورد به همین بازه زمانی در سال آینده.

“ما تصمیم گرفتیم که بهترین روش خواهد بود به تمرکز تمام توجه خود را به سال آینده و ترکیب آنچه که ما مشغول به کار در این سال به نمایش گذاشتن در 2021” گفت: کمينه مورد برسی قرار میدهيم این جشنواره رئیس جمهور.

این جشنواره ارائه آن به فیلمسازان این گزینه از انتظار تا پس از آن یا ورود آنها هزینه مسترد.

“اکثریت بزرگی تصمیم به ماندن در برای سال آینده,” او گفت: “من خوش بین هستم که ما میزبان واقعا خوب رویداد در سال 2021.”

نوادا در جشنواره زنان تعیین شده بود برای آن قسمت ششم مارس 19-22. به جای صبر کنید تا 2021 های متحرک در حال حرکت آنلاین ژوئن 25-28.

بنیانگذار نیکی Corda گفت که او امیدوار به صفحه نمایش همان فیلم. زنده پرسش و پاسخ جلسات هنوز هم برنامه ریزی شده با Laure de Clermont-تننرر این جشنواره پیشتاز برنده جایزه برای او تحسین نوادا-فیلم برداری از ویژگی های “موستانگ” و UNLV گراد آندره والتر, آن, نوادا, زن فیلمساز از سال است.

“من معتقدم که ما را انتخاب کنید تا دوباره در ماه مارس آینده” Corda گفت: “فرض کنید زندگی بازگشت به” طبیعی است.” “

جاشوا ابی است که در حال حاضر مصرف خود را در لاس وگاس یهودی, جشنواره فیلم, آنلاین, آینده از آن 20th anniversary در ماه ژانویه است.

هر دو هفته او اعلام یک فیلم جدید در جشنواره Facebook صفحه و سپس ارائه مجازی پرسش و عنوان.

ابی گفت که او امیدوار به نگه داشتن یک فرد نسخه در ماه ژانویه اما او آگاه در معرض خطر وضعیت خود را وفادار ترین, مسن, شرکت کنندگان.

“من فکر نمی کنم من قصد دارم به برگزاری جشنواره اگر مردم به آمدن در پوشیدن ماسک و دستکش و آزمایشی و نگران است. من فکر نمی کنم آن را به ارزش آن” صومعه گفت. “پس اساسا مگر یک واکسن آینده است و مردم احساس کاملا مطمئن باشید که خود ایمنی فیزیکی دست نخورده است من به احتمال زیاد نمی خواهد آن را انجام دهد. آن را سازش تجربه بیش از حد.”

تماس با کریستوفر لارنس در [email protected] یا 702-380-4567. Follow @life_onthecouch در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>