لاس وگاس خانواده به خانه هم پس از نوزاد COVID-19 ترساندن

این Andersons پیوست شده زیر یک COVID-19 ترساندن که در سمت چپ 9-ماه-پیر پسر بستری و خانواده ناگهان از هم جدا قرنطینه مورد نیاز است.

“او بسیار انعطاف پذیر” راشل اندرسون گفت: او پسر کالیب. “او کاملا به حالت عادی بازگشت و در حال حاضر فقط در ادامه به توسعه و پیشرفت است.”

دوستانم در بیمارستان بستری شد قبل از طلوع آفتاب در تاریخ 25 مارس در Summerlin مرکز پزشکی بیمارستان با علائم یکسان به کروناویروس جدید. در آن زمان او و پدر و مادرش وارد شدند در بیمارستان اکسیژن خود را در سطح کاهش یافت, درجه حرارت خود را تا به حال مشخصی به 104.5 درجه و هوایی سقوط کرده بود.

با توجه به کالیب علائم کارکنان بیمارستان تا به حال هیچ چاره ای اما به جای پسر و مادر خود را تحت قرنطینه در حالی که پدر پسر نشسته در خانه و به تنهایی با نگرانی در انتظار به روز رسانی.

بعد دوستانم آزمایش منفی برای COVID-19 اما مثبت برای hMPV یا انسان metapneumovirus یک عفونت تنفسی با علائمی شبیه به کروناویروس جدید. دوستانم که متصل به یک دستگاه تنفس مصنوعی داده شد آنتی بیوتیک مناسب بود و به زودی تنفس خود را.

در مارس 30, کالیب پزشکان اجازه پدر و مادر خود را به او را به خانه جایی که آنها باقی می ماند قرنطینه برای آینده قابل پیش بینی.

پدر و مادر او خانه را ترک تنها زمانی که لازم است و پوشیدن دستکش و ماسک و هر زمان آنها پا مجموعه خارج است. زمانی که آنها بازگشت به خانه آنها بلافاصله پس از قرار دادن لباس های خود در ماشین لباسشویی و سپس حمام قبل از برگزاری کالیب.

“این فقط آنچه که ما باید انجام دهیم” راشل اندرسون گفت.

به تاریخ, با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از بزرگسالان را تشکیل می دهند شناخته شده ترین موارد از coronavirus. اما به کالیب پزشکان و پدر و مادر چنین بعید است نتیجه تست به نظر می رسید ممکن است به دلیل پسر پیچیده تاریخچه پزشکی.

دوستانم متولد شد و در 34 هفته با یک کروموزوم اضافی و متوقف شده بود در حال رشد در داخل رحم مادر در 29 هفته. او رنج می برد از یک نقص مادرزادی قلب یک خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن و بیماری مزمن ریه شایع در نوزادان نارس.

غالبا در داخل و خارج از بیمارستان و دفاتر پزشکان برای معاینات معمول و دیگر مسائل مربوط به سلامت دوستانم بالاتر در معرض خطر ابتلا به COVID-19 از متوسط نوزاد با توجه به راشل اندرسون که مظنون پسرش اخیر ترساندن نمی خواهد آخرین.

دوستانم را مجبور به بازگشت به بیمارستان در اوایل ممکن است برای یک عمل جراحی ضروری به آدرس تجمع مایع در گوش او باعث مشکلات شنوایی و گفتار به تاخیر می اندازد.

“این بسیار خسته کننده اعصاب” مادرش گفت:. “این قطعا تصمیم درست و امیدوارم کمک به سیستم ایمنی بدن خود را در دراز مدت است.”

در حال حاضر دوستانم است که او به خود لبخند به لب خنده و خواب در طول شب. و پس از او شده است, صفحه اصلی, دوستانم شده است مشتاق به ایستادن خود را برای اولین بار.

“ما واقعا با داشتن سرگرم کننده با آن” مادرش گفت:. “هر زمان که او بیمار شود ما در برخورد با رگرسیون. به طوری که آن را واقعا طراوت برای دیدن او را بهبود بخشد.”

تماس با ریو Lacanlale در [email protected] یا 702-383-0381. Follow @riolacanlale در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>