لاس وگاس خانواده جشن فارغ التحصیلی با حیاط جلو نشانه

رایلی Thacker به راه رفتن در سراسر مرحله به دریافت او آزادی ديپلم این ماه شده اند که یک نقطه عطف برای خانواده اش به عنوان او می تواند برای اولین بار در ادامه به چهار سال دانشگاه.

اما همانطور که با هر فارغ التحصیل ارشد در نوادا Thacker را جشن می گیرند روز بزرگ کردن مرحله در مورد او در خانه که در آن او شده است به شرح زیر نوادا ماندن در خانه پس از سفارش, مارس 16.

به مناسبت فارغ التحصیلی خود را او قرار داده تا یک جشن ثبت نام در حیاط جلویی است.

صدها خانه در دره لاس وگاس ورزشی هستند علائم و آگهی ها که سعی در انتقال آنچه یک مراسم فارغ التحصیلی را به دست آورد: تجلیل و قدردانی از دانش آموزان موفقیت است.

“او یک افتخار دانشجو, او تا به حال کابل و روبان برای پوشیدن در فارغ التحصیلی. او برای اولین بار در خانواده ما برای رفتن به دانشگاه می گوید:” رایلی مادر تابستان است. “وجود دارد هیچ شانسی برای ارشد عکس های این سال است. من فکر کردم این یک چیز کامل برای راه اندازی.”

پس از قرار دادن امضا در حیاط جلویی خود Henderson, خانه, تابستان, Thacker به اشتراک گذاشته شده عکس در همسایه, برنامه, درخواست که همسایه ها او را با ملایمت در مورد گزارش خود تایید نشده ثبت نام به هوا.

به او لذت همسایگان پیوست در این جشن با بسیاری از در بلوک ساخت علائم مشابه برای خود مقابل متری.

“من نمی دانستم که چگونه بسیاری از مردم پشتیبانی کلاس 2020 می گوید:” 17 ساله Thacker خواهد شد که حضور University of Nevada, Reno در پاییز. “هر زمان که من به خارج از کسی که می گوید:” تبریک.’ این چیزهای کوچک, من حدس می زنم که بیشتر از یک وضعیت است. این باعث می شود من احساس می کنم کمی بهتر است.”

خانواده نشانه

تابستان Thacker دستور رایلی نشانه ای از استیو روزنتال, لاس وگاس عکاس که شروع به تولید نشانه هایی که حرفه ای و high-school sports او معمولا شاخه بودند لغو شد.

“من چهار بچه, سه فارغ التحصیل شده اند. من می دانم آنچه یک معامله بزرگ آن است که برای بچه ها کار می کرد که 13 سال از زندگی خود را برای رسیدن به این نقطه” روزنتال می گوید.

در حالی که کسب و کار عکاسی خود را به شدت کاهش دادهاست او تولید کرده است حدود 200 نشانه هایی که او به فروش می رساند برای $20 به 25 دلار در هر. او طناب دو جوانترین کودکان به کمک به تحویل.

“هر کس به رسمیت می شناسد که کلاس 2020 سزاوار چیزی خاص را به خاطر آنها از دست رفته بسیار” روزنتال می گوید.

بنر سال

در حالی که ایزابلا Rowles سرآمد آکادمیک او هدف از قلدری به عنوان یک کودک که توسعه به یک اضطراب اجتماعی ساخته شده است که آن را سخت را برای او برای پیدا کردن دوستان در مدرسه بالا است.

او می گوید که همه چیز شروع به چرخش در اطراف در سال آخر خود را در سایه ریج دبیرستان. او شروع به پیدا کردن دوستان او دریافت چهار سال شهریه و کمک هزینه تحصیلی از دانشگاه ایالتی آریزونا و فیزیکی معلم آموزش و پرورش اهدا شد او را از سه ماهه با استناد به رشد اعتماد به نفس و بهبود است.

“در این سال بود که در واقع واقعا خوبی برای او می گوید:” مادر مارگاریتا Rowles. “به معنای واقعی کلمه هفته قبل از 15 مارس یک گروه از بچه ها آمد تا او را در ناهار و صحبت کرد و پرسید که آیا او می خواست به نشستن با آنها. من

فکر کردم شاید او را از دوستان قبل از پایان سال تحصیلی.”

بدون گفتن او پدر مارگاریتا Rowles دستور داد یک بنر بزرگ قرار داده شده در جلو حیاط به عنوان یک جشن جایگزین برای یک مراسم فارغ التحصیلی.

“من تا به حال با مشکل اجتماعی چیزهایی و آن هم از نوع احساس مانند آن را گرفتن آسان تر است. این مایه تاسف است که این همه اتفاق افتاده است در این زمان,” ارشد می گوید. “به خصوص مراسم فارغ التحصیلی است. من تا به حال مشکلات با اضطراب و کاری به دریافت بیش از آن. من احساس که من لحظه به شجاعت برای رفتن روی صحنه. در حال حاضر این اتفاق نمی افتد.”

700 نشانه هایی برای سالمندان

شورای دانشجویی در تاکستان مشاهده دبیرستان در لاس وگاس متعهد به جشن فارغ التحصیلی کلاس حتی اگر به معنی انجام این کار از راه دور.

در علاوه بر این به مجازی ارشد هفته, رویدادهای آنها را سازماندهی سفارش 700 نشانه هایی از کسب و کار محلی است که سالمندان می تواند انتخاب کنید تا در یک پیتزا رستوران در این نزدیکی هست.

“هدف ما این است که برای هر ارشد به یکی خود را در حیاط و یا پنجره می گوید:” جولی Meservey ارشد کلاس مشاور برای شورای دانشجویی. “این چیزی است که نشان می دهد غرور و افتخار خود را در مدرسه و غرور در خود فارغ التحصیلی. این جشن برای کلاس ارشد از سال 2020 است.”

تماس با Janna Karel در [email protected] Follow @jannainprogress در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de