لاس وگاس’ دیوید Saxe تولیدات گذشته برای رفتن تیره

نهایی را نشان می دهد در حال اجرا در نوار لاس وگاس در نهایت کاهش یافته است پرده سه شنبه شب.

آخرین به تعظیم به کروناویروس همه گیر شد و کسانی که توسط دیوید Saxe تولیدات در Miracle Mile مغازه ها در سیاره هالیوود در میان آنها بازدید “وگاس! نمایش”, “V — The Ultimate Variety Show,” “زامبی مضحک” و ناتان برتون سحر و جادو تولید.

همچنین مطرح در Saxe شرکت: نوار تنها کامل الویس ادای احترام نشان می دهد, “All Shook Up,” “BeatleShow,” ادای احترام به بیتلز; “گرگوری Popovich کمدی پت تئاتر” جری McCambridge را “The Mentalist” لاس وگاس زندگی می کنند باشگاه کمدی و رقص 101 قطب-کلاس رقص. نوار کهنه مارک Savard خود را گرفته بود کمدی-هیپنوتیزم نشان می دهد بیش از آخر هفته و “Hitsville” Motown revue نیز متوقف هفته گذشته است.

که Saxe شد تولید نهایی به نزدیک خود را نشان می دهد در طول همه گیر است هیچ تعجب به هر کسی که زیر لاس وگاس سرگرمی. Saxe باقی مانده است یک تولید کننده از دوران گذشته که در آن نشان می دهد باید در حتی در صورت از بین المللی سلامت را بترساند. او همچنین بومی لاس وگان که پدر کیر برجسته بود sax بازیکن و رهبر گروه. مادرش بانی رقصید در “Folies Bergere” در تابستان حتی در حالی که باردار با دیوید.

“من شده اند با احساس فشار و من احساس فشار به نگه داشتن رفتن” Saxe گفت: بعد از ظهر سه شنبه قبل از اطلاع او نوازندگان آنها نیاز به. “آن را دوست ندارم من را کاملا خوب نمایش با هنرمندان و ساخت پول کردن مرحله. آن را در تضاد مستقیم از من چه کسی هستم.”

Saxe تا به حال حتی قطع صندلی ظرفیت و سود به ارائه فاصله به مخاطبان و به طور معمول مقادیر پنج تئاتر (چهار V تئاتر مجتمع و همچنین Saxe تئاتر). تمام کسانی که تلاش شد در نهایت محدود سه شنبه شب زمانی که رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak به نام توقف تمام فعالیت ها در Miracle Mile و تئاتر برای 30 روز.

“این دشوار است زمانی که مشتریان می خواهید برای دیدن نشان می دهد و کست خود را می خواهید به انجام نمایش” Saxe گفت. “این بسیار دشوار است. من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن را در زندگی من است.”

Manilow shuffles

Barry Manilow اعلام کرده است تاریخ خود را در این ماه و مه در Westgate بین المللی تئاتر را از برنامه. او ممکن است تنظیم مجدد برای 28-30 و ژوئن 4-6 همراه با نشان می دهد در حال حاضر برنامه ریزی ژوئن 18-20 و ژوئن 25-27. اضافی جدید تاریخ جولای 2-4 ادامه با اضافه شده را نشان می دهد Oct. 22-24 و دسامبر. 3-5. Manilow نیز نقل مکان کرد و خود را در ماه مه و ژوئن تاریخ تور در انگلستان به اواخر ماه اوت و سپتامبر.

Spiegelworld ruffles

ناگهان آواره کارکنان Spiegelworld تولیدات ابلاغ شده است آنها در پرداخت کردند از طریق ایمیل در روز سه شنبه بعد از ظهر. کسانی که تحت تاثیر پیش بینی دو هفته پرداخت (و یا از طریق مارس 9). آنها همچنین گفت که آنها را دریافت مزایای از طریق ژوئن 30.

Spiegelworld در برابر آن حدود 250, تمام و پاره وقت کارکنان در سراسر سه را نشان می دهد همراه با شرکت شرکت کارکنان. Spiegelworld تولید درآمد تولید با نیروی عظیم منهدم کننده “چای سیاه و سفید” در Caesars Palace. اما productions “تریاک” و “اتمی سالن نمایش” در ونيز گراند کانال Shoppes بودند به مراتب مقیاس کوچکتر. ترکیب آنها در مورد برابر با “چای سیاه و سفید” بودجه عملیاتی اما اجرا با مراتب کوچکتر سود بالقوه است.

همچنین این شرکت با صرف تحت چنین امضا کردن مرحله اثرات آن Absinthe برقی درخت در Caesars Palace سفارشی-رنگ “تریاک” رولز رویس و Hallucinator RV. چیزهای که فوق العاده بود اما آن را ارزان نیست حتی برای Gazillionaire. درخت گزارش هزینه بیش از $1.5 میلیون.

ترکیبات استرس برای کسانی که در حال حاضر بیکار بسیاری از Spiegelworld هنرمندان تنها مجاز به زندگی و کار در ایالات متحده آمریکا در P-1 است که اجازه می دهد تا بین المللی هنرمندان برای زندگی در ایالات متحده و اگر آنها کار برای یک شرکت خاص است.

در حال حاضر که آنها کار نمی کند به طور خاص برای Spiegelworld و با هیچ کار (و در حال حاضر بدون پرداخت) در لاس وگاس انتظار می رود مهاجرت بین المللی نوازندگان که — نه چندان طولانی پیش ساخته Spiegelworld یک نیروی بر روی نوار.

برش آن را

تب سرعت از روز سه شنبه تصمیم گیری در طول شیوع کروناویروس مشهود بود در نقطه جنوبی:

در ساعت 9:30 صبح روز شنبه در هتل, تکرار تایید کرده بود وجود دارد هیچ برنامه ای برای کشیدن هر یک را نشان می دهد از نقطه جنوبی نمایشگاه و یا گرندویو سالن.

در 1:20 p. m. دنیس بنو تا به حال نوشته شده در به روز رسانی در مهمانان خود هفتگی “دنیس بنو نمایش” تنظیم برای ساعت 2 بعد از ظهر پنج شنبه در نمایشگاه است.

1:30 بعد از ظهر, نقطه جنوبی مدیر کل Ryan Growney بررسی برای به روز رسانی است که تمام سالن را تیره.

4 p. m. آن آشکار شد رژیم صهیونیستی است. Sisolak خواهد بود ساخت تماس خود را در بسته شدن تمام هتل کسب و کار برای 30 روز.

نقد و بررسی-مجله متعلق به خانواده Las Vegas Sands Corp. رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Sheldon Adelson. Las Vegas Sands عمل ونیزی.

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im