لاس وگاس councilwoman سگ ماده THC قبل از رای دادن در قابلمه فروشگاه

لاس وگاس شهر Councilwoman ویکتوریا ملوان سگ مریض شدم بعد از خوردن THC از یک منبع ناشناخته در این هفته فقط چند روز قبل از شورا رای به نگه داشتن یک درمانگاه ماری جوانا از باز کردن در سابق بیمارستان حیوانات ساخت.

سگ بود و نه سنگسار او رنج می برد ملوان گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی جمعه. شروع دوشنبه شب سگ — 18-ماه-پیر بولداگ فرانسوی به نام Blu تئو — فلج شده بود و در زمان و عضلات خود را منقبض. او نمی تواند از خوردن و نوشیدن و تا به حال مشکلات خواب, او گفت:.

جمعه, Blu بود به حالت عادی بازگشت.

“من فکر می کردم زمان بود واقعا عجیب و غریب” ملوان گفت.

دو روز زودتر این شورا به اتفاق آرا رد نوادا CRT ویژه استفاده از مجوز برای راه اندازی یک داروخانه در گوشه ای از غرب صحرای بزرگ آفریقا خیابان و قلعه آپاچی جاده ها است.

این درمانگاه شده اند که در بخش 1 councilwoman بخش. با اکثریت شهر درمانگاه واقع در شهری بخش 3 شرق بزرگراه بین ایالتی 15 نوادا CRT داروخانه می شده اند برای اولین بار داروخانه به باز کردن در بیشتر منطقه حومه در نزدیکی Summerlin.

ملوان گفت: تعلق در محله و بسیاری از ساکنان که وزن در این پیشنهاد همچنین ابراز مخالفت به درمانگاه.

این councilwoman گفت: او نگهداری سگ THC بیماری از چشم های عمومی را از نگرانی آن ممکن است لکه دار کردن موضع خود در برابر داروخانه چرا که او آوازی است در مقابل داروخانه و قبل از این هفته رای دادن.

“من در تلاش برای آن را نگه دارید آرام چون ما رای گیری در این,” او گفت:. “من نمی خواهم کسی به فکر می کنم که مسمومیت سگ من بود رفتن به نفوذ من در هر راه است.”

ملوان گفت: او ثبت گزارش با اداره پلیس شهری در روز سه شنبه. شهرستان سخنگوی دیوید Riggleman اواخر جمعه مشترک شماره گزارش و بررسی-مجله درخواست یک کپی.

ملوان تاکید کرد که او نمی داند که چگونه سگ مصرف THC یا اگر آن را یک عمل عمدی توسط کسی.

“من نمی دانم اگر کسی بود با ارسال یک معنی پیام” او گفت:. “من نمی خواهم کسی را متهم.”

ملوان گفت: او و توله سگ چند ساعت را صرف این هفته در داخل VCA Hualapai بیمارستان حیوانات و به اشتراک گذاشته یک سم شناسی گزارش های Blu نشان داد که THC.

“من نمی دانم او چگونه مصرف آن” ملوان گفت. “این بسیار دلخراش به سازمان دیده بان او را به آنچه که او را از طریق رفت.”

تماس با دالتون LaFerney در [email protected] یا در 702-383-0288. Follow @daltonlaferney در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>