مرکز کنوانسیون لاس وگاس توسعه آغاز می شود بتن پور

کار را آغاز کرده است در یکی از بزرگترین و بیشترین زمان فشرده جنبه های $980.3 میلیون مرکز کنوانسیون لاس وگاس غرب سالن توسعه پروژه است.

کارگران ساختمانی با ترنر-مارتین هریس سرمایه گذاری مشترک پیمانکار عمومی در هفته گذشته شروع به کار ریختن 600.000 متر مربع از کفپوش های بتنی در اصلی سالن نمایشگاه.

این روند انتظار می رود که به بین چهار و پنج سال برای تکمیل. این پروژه حدود 77 درصد تکمیل شده و وجود دارد 1,100 کارگران در سایت.

خدمه باید وارد سایت شوید 2,173,337 ساعت در این پروژه پس از شروع به کار در سال 2018 است.

خدمه در حال ادامه کار از طریق شیوع کروناویروس.

کارگران به دنبال همه دستورالعمل های صادر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با تعداد محدودی از کارگران در مناطق محدود و بدون تجمع در شکستن مناطق, روزانه, بهداشت و رفاه, گزارش وضعیت توسط پیمانکاران فرعی و تمیز کردن تمام دفاتر و فضاهای کار با محصولات ضد باکتری. پروتکل مدیران در سایت مطمئن شوید این قوانین به دنبال داشت.

تا پایان ماه دسامبر

کارگران برنامه ریزی برای تکمیل این پروژه در ماه دسامبر در ماه ژانویه CES کنوانسیون.

خدمه پور 75 میلیون پوند از بتن برای پر کردن کف سالن نیاز به 1,800 سفر به طور کامل لود بتن کامیون.

طبقه را 10 اینچی تقویت دال بتنی قادر به پشتیبانی از بزرگترین تجارت نمایشگاه نشان می دهد.

لوله کشی برق و خطوط داده ها در حال نصب در زیر طبقه بنابراین شرکت کنندگان می توانید بدون نیاز به در روی زمین سیم کشی.

گسترش اضافه خواهد شد 1.4 میلیون فوت مربع از فضای موجود 3.2 میلیون فوت مربع محوطه دانشگاه. یک پروژه نوسازی در سه سالن — شمال مرکزی و دو طبقه جنوبی — انتظار می رود که در پایان سال 2022.

علاوه بر سالن نمایشگاه گسترش شامل یک میدان با در نظر لاس وگاس و بزرگ دهلیز. امکانات جدید را از ویژگی های دولت از هنر طراحی و تکنولوژی است.

زیرزمینی مردم-تکان دهنده

به عنوان بخشی از 1.5 میلیارد دلار گسترش و نوسازی خسته کننده شرکت در حال ساخت یک $52.5 میلیون زیرزمینی مردم تکان دهنده بود.

که مایل طولانی سیستم حمل و نقل خواهد شد از ویژگی های دو تونل و سه ایستگاه خواهد بود که بالاتر از زمین در پایان امتیاز و یک زیر زمین در زیر مرکز کنوانسیون پارکینگ در نزدیکی همگرایی شمالی و مرکزی سالن.

بالا-زمین ایستگاه پایانی خواهد بود فقط در شرق جنوب سالن در نزدیکی یک موجود پارکینگ و در نزدیکی پایان غرب جدید غرب سالن.

تماس Richard N. Velotta در [email protected]wjournal.com یا 702-477-3893. Follow @RickVelotta در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>