باشگاه لاس وگاس پروموتر به اتهام تجاوز به زن در سال 2016

سابق باشگاه لاس وگاس پروموتر متهم شده است با drugging یک زن نوشیدن و تجاوز به او در VIP حمام در سال 2016.

جلال حسین, 44 دستگیر شد Feb. 16 و به اتهام تجاوز جنسی و باتری با قصد ارتکاب تجاوز جنسی. او به پلیس گفت که او با استفاده از به عنوان یک باشگاه پروموتر که مشغول به کار در نوار اما در حال حاضر با این نسخهها کار در یک مرکز تماس, با توجه به گزارش بازداشت.

این زن به پلیس گفت که او و همسرش شد و در Fizz لاس وگاس در Caesars Palace در ماه ژوئن سال 2016 زمانی که آنها ملاقات Hossain که با معرفی خود به عنوان “جی تعطیلات.”

زن با صحبت کردن به پلیس لاس وگاس در ژانویه 2019 گفت: Hossain خدمت او و شوهرش هر یک شات. او گفت که پلیس Hossain به نام شات “بیل کازبی.” این زن به پلیس گفت که او خندید و حسین نامگذاری شات بعد از بیل کازبی که متهم شده است با بیش از 60 زنان از سوء رفتار جنسی و کسی که به اعدام محکوم شده در سال 2018 از drugging یک آزار جنسی یک زن است.

در طول یک ماه دسامبر 2019 مصاحبه با Metropolitan Police Department, کارآگاهان, حسین خندید و در حالی که بحث در مورد نام نوشیدنی است. وی خدمت به زن و شوهر از عکس های او را تکذیب کرد, تجاوز به زن است.

شوهر بعدها به پلیس گفت که او به یاد تفکر “بیل کازبی” یک عنوان عجیب و غریب برای یک نوشیدنی.

“آن احساس نمی مثل من گرفته بود یک شات” زن گفت: کارآگاه. “آن را به حال احساس من گرفته بود یک شات با چیز دیگری (در) آن است.”

زن شروع به احساس ضعف و زمانی که او نیاز به یک حمام Hossain ارائه شده به همراهی او به یک منطقه VIP برای استفاده از حمام این گزارش گفت:. اما bouncers نمی خواهد اجازه شوهر از طریق VIP منطقه برای رسیدن به همسر خود گفته پلیس.

زمانی که آنها به تنهایی در این گزارش گفت: Hossain تحت فشار قرار دادند این زن در برابر یک دیوار حذف برخی از لباس او و تجاوز ، او و شوهرش ترک لاس وگاس در روز بعد. او به پلیس گفت که او در بر داشت او باردار بود و یک هفته بعد.

شوهر نیز پلیس گفت که او احساس او دارو توسط شات. او گفت که او احساس “سرگیجه و نه به طور کامل وجود دارد.”

زن گفت که او نمی گویند هر چیزی به هر کسی در مورد شب تا بعد از او فرزند به دنیا آمد در سال 2017. تقریبا دو سال رفت و قبل از اینکه زن و شوهر و گزارش آن را به ماریون شهرستان کلانتر دفتر در اورگان که در آن زندگی می کنند.

زن گفت: پلیس لاس وگاس او منتظر تا زمانی به گزارش این دلیل است که او می ترسید او نمی خواهد باور توسط مقامات.

“او اظهار داشت: احساس او مهم نیست’ و ‘فقط یک دختر است که می رود به وگاس'” کارآگاهان در گزارش خود نوشت:.

حسین که بود, منتشر شده از, Clark County بازداشتگاه در تعهد خود را دارد Feb. 18 سال است به دلیل یک جلسه مقدماتی در لاس وگاس دیوان عدالت در 19 مارس ،

در سال 2017, یک بار, در واشنگتن, دی سی, دریافت, واکنش پس از نامگذاری یک کوکتل تکیلا با خالی کردن قرص کپسول شناور در آن “قرص کازبی.” نوار برداشته نوشیدنی از منوی آن و عذرخواهی در میان خواستار آن شد نسبت به تجاوز جنسی به قربانیان.

تماس با دالتون LaFerney در [email protected] یا در 702-383-0288. Follow @daltonlaferney در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im