Las Vegas, Clark County می گویند می گویند که آنها در حال آماده شدن برای coronavirus

به عنوان دولت های محلی نهفته coronavirus ها اعلام متحده اضطراری, Las Vegas and Clark County مقامات می گویند که آنها آماده هستند برای مقابله با شیوع اگر یکی رخ می دهد در اینجا.

“فقط شستن دست, شستن دست های خود را بشویید خود را از دست” شهردار کارولین گودمن گفت: در طول چهار جلسه شورای شهر. “اما وحشت نکنید.”

شهرستان مدیر اسکات آدامز گفته است که شورای لاس وگاس کشیده بود با هم یک تیم ارشد مقامات شهرستان به ارزیابی این شهر اضطراری مدیریت برنامه ها و تجدید نظر در آنها را به واکنش نشان می دهند به یک بحران بهداشتی که در حال حاضر roiled شهرهای لس آنجلس و واشنگتن و فلوریدا.

اخبار بیشتر در مورد کوروناویروس

“ما تمام هدف این است که به سادگی به برنامه ریزی و مطمئن شوید این شهر در یک موقعیت به پاسخگو باید ما نیاز به” آدامز گفت.

تیم ارشد مقامات شهرستان خواهد شد دیدار هفتگی و رهبری توسط تیم هکر این شهر رئیس عمومی خدمات ایمنی.

“چیزی برای نگران و در عین حال” آدامز گفت. “قطعا ما تجربه نکرده چیزی نشده است.”

دولت در لس آنجلس و آمریکا از واشنگتن و فلوریدا اعلام کرده اند سلامت عمومی در شرایط اضطراری به عنوان موارد تایید شده است. هیچ مورد شده اند و در عین حال اعلام کرد در نوادا اگر چه دولت بالا پزشکی رسمی روز دوشنبه گفت: این تنها یک ماده از زمان است.

در حالی که چشم انداز به هم زده اضطراب عمومی منجر مردم را به ذخیره کردن آب و غذا و تقویت کسب و کار برای تحویل مواد غذایی و مسکن تمیز کردن خدمات دولت های محلی و مقامات تاکید بر اصول پیشگیری است.

سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند برای نگه داشتن دستان, پاک, اجتناب از لمس کردن صورت خود را و اقامت حداقل سه فوت از هر سرفه یا عطسه.

در روز سه شنبه مرکز پزشکی دانشگاه مدیر عامل شرکت میسون VanHouweling گفت: Clark County کمیسیون که در بیمارستان بود “ردیابی نشده کسی در این نقطه است.” اما UMC آماده شده است گفت: با 56 اتاق انزوا به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ارزیابی و درمان مرکز.

VanHouweling گفت که آزمایش coronavirus در حال حاضر قادر به رخ می دهد در دولت اجازه می دهد مقامات بهداشتی برای نوبت آزمون در اطراف در 3½ ساعت و تشخیص صفحه نمایش و جداسازی بیماران با سرعت بیشتری نسبت به مورد بود که آن را تا به حال به ارسال نمونه به CDC ستاد در آتلانتا.

بیمارستان “بسیار با اعتماد به نفس در ما آمادگی طرح,” او گفت, شده است و با همکاری نزدیک با همکاران در سراسر کشور از جمله جنوب نوادا سلامت منطقه, McCarran International Airport, و رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak ،

“من می خواهم مردم را به احساس فوق العاده راحت است که ما به خوبی آماده” گفت: رئیس کمیسیون مرلین حقیقت است که معاون رئیس بهداشت و درمان منطقه مدیره.

در حالی که coronavirus به فرماندهی توجه در ماه های اخیر کشتار 11 در ایالات متحده از بعد از ظهر چهارشنبه VanHouweling هشدار داد که فراموش نکنید در مورد یکی دیگر از ویروس مرگبار: آنفولانزا.

شده اند وجود دارد در مورد 1,250 بیماران بستری در جنوب نوادا از فصل آنفولانزا شروع در ماه دسامبر او گفت:. روز دوشنبه سلامت منطقه گزارش داد 35 آنفولانزا مرگ و میر در این شهرستان بیش از مدت مشابه.

تماس با شیا جانسون در [email protected] یا 702-383-0272. Follow @Shea_LVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de