لاس وگاس شورای شهر OKs بودجه بیشتر برای Cashman جداسازی پیچیده

لاس وگاس شورای شهر روز چهارشنبه به تصویب بیش از $254,000 در خدمات اضطراری خرید برای قرنطینه تسهیلات برای بی خانمان در Cashman مرکز.

این شهر سرمایه گذاری کرده به سمت بالا از $2.8 میلیون در ISO-Q (انزوا/قرنطینه) تسهیلات در انتخابات گفت: زمانی که از آن رونمایی شد دوشنبه. کلارک کانتی قرار داده است تا 6 میلیون دلار.

در اولین روز از عملیات در روز سه شنبه جداسازی پیچیده را دیدم و 12 نفر هشت نفر آنها بستری شدند.

دو نفر بودند به بیمارستان منتقل, یکی, که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و از سوی دیگر به دلیل های مختلف وضعیت پزشکی با توجه به یک شهر میگویند.

هفت نفر برای جدا علائم در حالی که یک بیمار با تایید COVID-19 تشخیص بود که جدا شده در یک جداگانه بال پیچیده است. دو نفر دیگر از بيماران مرخص سخنگوی گفت.

شهرستان مدیر اسکات آدامز گفت: نیاز به جداسازی بخش روشن بود بعد از چند نفر بی خانمان شده بودند اقامت در لاس وگاس پناهگاه از جمله شهرستان اجرا حیاط آزمایش مثبت برای این بیماری ناشی از کروناویروس جدید, و اضافه کرد که او انتظار دارد که این تسهیلات خواهد بود “به طور کامل مورد استفاده” به عنوان دولت به اوج خود می رسد تعدادی از موارد است.

انزوا است که به ویژه مهم در جمعیت بی خانمان او اشاره کرد.

“آن است که واقعا دشوار است برای انجام تماس, ردیابی,” او گفت:. “ما فقط نمی تواند پیگیری کردن جایی که آنها بوده است که آنها به تماس هایی که احتمال برای جامعه گسترش در بی خانمان جامعه کاملا باور نکردنی است.”

جداسازی پیچیده کردن تقاطع خیابان واشنگتن و لاس وگاس بلوار اعتقاد بر این است که برای اولین بار در کشور به تهیه کردن به طور خاص برای بی خانمان ها و عمل به مدت حداقل 90 روز گفت: مقامات که پیش بینی است که بیشتر یا همه هزینه تسهیلات پرداخت خواهد شد توسط دولت فدرال.

بودجه مصوب شنبه از شهرستان بخش از خدمات اجتماعی استفاده خواهد شد به محل حمل نقص در دسترس حمام و سرویس بهداشتی تریلر در سایت.

این تاسیسات که می تواند خواب بیش از 500 جدا بیماران توسط کسانی که با علائم کروناویروس کسانی که آزمایش مثبت و کسانی که در معرض دیگران مبتلا به این بیماری است.

“ما آنها را در یک مرکز در هر انزوا و یا قرنطینه نمی گرفتن ارزشمند تخت بیمارستان” آدامز گفت. “از آنجا که حتی بیمارستان ها خود مراجعه افراد به قرنطینه و جداسازی.”

بیماران گرفته خواهد شد به این مجموعه توسط آمبولانس پس از مراجعه به بيمارستان پناهگاه یا جنوب نوادا بهداشت منطقه. کسانی که به طور جدی بیمار است و نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی و یا دیگر درمان های پیشرفته را گرفته و به بیمارستان های منطقه به جای.

در این نشست شهردار کارولین گودمن شهرستان خواست کارکنان به منظور توسعه برنامه های خروج برای بیماران بی خانمان در ISO-Q.

“این یک راه در حال حاضر که ما در حال بدیهی است که قادر به لمس و بسیاری بی خانمان جامعه است که ترجیح می دهند به ماندن بی خانمان نسبت به ما در اطراف خدمات” شهردار گفت.

تماس با Briana اریکسون در [email protected] یا 702-387-5244. Follow @ByBrianaE در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>