شهرستان لاس وگاس وکیل آماده به خروج مرحله با 1 آخر سمت چپ

شهرستان لاس وگاس وکیل براد Jerbic در حال خروج از شهر 1 ژوئیه تجارت در آشنایی از جایی که او برگزار شد اولین شغل خود را به عنوان یک نوجوان برای طراوت بخش خصوصی است.

زمانی که Jerbic, 62 وارد در شهر هال به فرض نقش این شهر بالا دادستان در سال 1992 او را به خاطر این فرصت به وجود آمد به انجام کاری متفاوت از رسیدگی به پرونده های فدرال و شهرستان دادگاه محاکمه او گفت:. و در حال حاضر او خود را میبیند یک بار دیگر اغوا شده توسط یک پیشنهاد به اب راه رفتن به یک محیط جدید به طور فزاینده ای فرصت نادر برای کسی در سن و سال او.

از او به عنوان شروع یک, فروش سگ و گربه مجوز درب به درب Jerbic دیده است یک حرفه قوس الکتریکی که شامل کار بر روی موارد برای یک متهم قاضی فدرال ایجاد یک ریشه دار ارتباط با شهرداران اسکار و کارولین گودمن و مقاومت در برابر وسوسه به عمل به عنوان یک اضافی عضو شورای شهرستان.

او جان سالم به در برد پشت سر هم ضمیمه تقسیم شوراهای شهر تعداد انگشت شماری از مدیران شهری و ده ها تن از اعضای شورای شهر.

“انجام یک چیز بارها و بارها — و نه راه من زندگی می کنند” Jerbic گفت.

ایستاده در گوشه ای از خیابان فریمونت و لاس وگاس بلوار روز جمعه در سیاه و سفید و عینک آفتابی و یک پیراهن خاکستری با نورد تا آستین و علامت تجاری موی دم اسبی — Jerbic می گوید از یکی از چیزهایی که او نمی خواهد پشت سر بگذارید: پروژه Enchilada یک دستگاه تلاش است که وعده برای بازگرداندن مرکز شهر محله بلوک های اصلی خود را به درخشش.

آن ایده خود را از اوایل 2000s که نشسته روی طاقچه تا آن را احیا شد پس از اکتبر. 1, 2017, جرم تیر اندازی که در آن Jerbic از دست یکی از نزدیکترین دوستان خود را.

“و شده است که تقریبا مانند درمان برای من,” او گفت:. “به جای رفتن به یک روانپزشک بروم در خیابان فریمونت و تماشای آنها را کاشت درختان.”

افزایش سالن شهر

Jerbic متولد شد و در منطقه خلیج و نقل مکان کرد به لاس وگاس به عنوان یک کودک نو پا در حال رشد در یک خانه در نزدیکی چارلستون و دکتور بلوارها “شد که در پایان از شهر عقب است.” در 16 او پذیرفته اولین فرفره با شهر canvassing محله به فروش سگ مجوز و بین بازگشت او دانشجوی سال اول و دوم سال از کالج به نظارت یک گروه از بچه های جوان انجام همان.

در آن عملیات گسترش یافته بود به felines: “بنابراین ما با نام مستعار خودمان توله سگ و گربه پوسه و ما رفت و درب به درب فروش برچسب برای سگ و گربه.”

او برای دو تابستان در دانشکده حقوق به خط کردن یک کار به عنوان منشی قانون فدرال ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه هری کلیبورن اما “اینجا جایی است که آن را جالب می شود” — کلیبورن مجرم شناخته شد و بعد از آن محکوم به جعل مالیات بر درآمد خود را می گرداند.

9 متحده مدار دادگاه تجدید نظر به کلیبورن اجازه استخدام Jerbic به هر حال از آنجا که او هنوز هم تا به حال caseload با وجود اینکه در مرخصی به دلیل مشکلات قانونی خود Jerbic گفت و او در دادگاه فدرال به مدت دو سال.

از آنجا Jerbic خدمت نانامی به بازی به عنوان یک دادستان در شهرستان کلارک دادستان منطقه و ایالات متحده وکیل دفاتر قبل از شهر سالن کار باز تا زمانی که در اواخر سابق دادستان شهرستان Roy Woofter بازنشسته شد.

“آمدن به این شهر بود coming back صفحه اصلی” Jerbic گفت.

اما او چند ماه اول بودند شخصا مملو: در طول یک پول بزرگ در حقوق مدنی مورد پدرش در گذشت و پس از مبارزه با بیماری لو گریگ و Jerbic را ضمیمه صبح پشت سر هم از بسته شدن استدلال.

مقاومت در برابر سیاست های جنگ

Jerbic گفت: او را به خود جلب دولت از نظر عملیاتی که آن را با این نسخهها کار در پشت صحنه و شهروندان را تنها مزایای.

اما این نه همیشه مورد: بحث تصمیم گیری اخیرا به ممنوعیت بی خانمان اردوگاه در شهر لاس وگاس که پناهگاه تخت در دسترس هستند و در ابتدا کاهش به تعقیب کسب و کار در حال اجرا گرفتار از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak را خاموش حکم کشیده شده اند نظارت عمومی.

Jerbic تاکید کرد که کار او این است که به دامپزشک قانونی از قوانین ارائه شده و به اجرای احکام محلی نه به سیاست.

“امروز من نمی هشتم عضو شورای شهر و بگویم همه ما کارکنان. ما نمی سیاست. ما فراموش, قانون,” او گفت:. “و آن را بسیار وسوسه انگیز است. شما در حال نشستن در یک اتاق و مردم در حال صحبت کردن در مورد سیاست و ” آه پسر من می خواهم به اب راه رفتن را با یک نظر.’ که جاده ای به جهنم. این جایی است که شما نمی خواهید به.”

این یکی از چند قطعه از مشاوره ناخواسته او می گوید او را جانشین او هنگامی که فرد در نهایت نام برد. تنها اگر خواسته او گفت: او را به هر گونه پیشنهادات.

“هر کسی آن نیاز به آزادی برای انجام آن راه خود را,” او اضافه شده است.

جهان کوچک

Jerbic حرفه ای است به طول انجامید و چندین شهرستان مدیران شهرستان و نمایندگان مجلس از جمله سه شهرداران: Jan جونز Blackhurst اسکار گودمن و در حال حاضر کارولین گودمن.

ارتباط خود را با گودمن خانواده قدمت نزدیک به 50 سال است. اسکار گودمن بود که یک وکیل مدافع جنایی و نشان از پدر Jerbic دبیرستان اچ زمانی که پدر مجرم شناخته شد. گودمن نیز در خدمت به عنوان مشاور برای کلیبورن. و هنگامی که Jerbic در دا دفتر خود را در مسیرهای عبور کند اگر چه آنها هرگز آن مواجه خاموش در دادگاه.

“و هنگامی که ما اسکار ما کارولین (به عنوان شهرداران) آن را فقط به نوع آن یکی از آن تکه های کوچک است که فقط نوع باعث می شود کل داستان بسیار جالب” Jerbic گفت. “همه در این شهر متصل است توسط یک درجه از جدایی است.”

Jerbic اعتبار Goodmans’ back-to-back خدمات برای تداوم در شهرستان رهبری اضافه کردن آنها هر دو پرشور در مورد شهر “که من کاملا می تواند مربوط به.”

اما او همچنین توضیح داده شورای بخش که آمده و رفته بیش از 28 سال گذشته.

“و در حال حاضر ما در حال بازگشت است که در آن محل که در آن شما کردم تقریبا یک تقسیم مردم به تفکر در این سمت یکی از راه های این طرف راه دیگر” او گفت:. “و من دیده ام که. آن اتفاق می افتد. این اتفاق می افتد در دولت تمام وقت.”

بعدی شهرستان وکیل نمی تواند اغوا به سیاسی مبارزه می کند, او گفت:, و نباید این کار را قبول مگر اینکه آنها در حال آمادگی برای گفتن ” نه ” زمانی که لازم است.

کل enchilada

برای Jerbic خواهد شد که تمرین در قانون شهرداری عرصه هنوز unnamed ملی شرکت با یک “بزرگ” لاس وگاس, اتاق کار توجه خود را در حال حاضر تبدیل مستقیما به پروژه Enchilada.

این طرح برای مشارکت عمومی-خصوصی برای نوسازی 12 مایل مربع از مرکز شهر از بین 15 به شرق خیابان و بزرگراه 95 به چارلستون بلوار کامل با Shumard درختان بلوط, 1929 چراغ های خیابانی گسترده تر پیاده رو و بازسازی متل نشانه.

“هنگامی که شما ایستاده در فریمانت شما فقط میخوام دیدن روبان فعال چراغ های نئون,” او گفت:.

آن را غیر معمول پروژه به رهبری توسط یک دادستان شهرستان و Jerbic اعتبارات شهرستان مدیر اسکات آدامز و دیگران که به او چراغ سبز به دنبال آن است. او را به ادامه کار در مرمت در حال حاضر در فاز اول و با تمرکز بر خیابان فریمونت حتی پس از خروج خود را.

“من قصد ندارم به یک سکه در ادامه با این پروژه گفت:” در طول یک تور کوچک جمعه. “اما من نمی خواهم به از دست دادن این پروژه است یا نه.”

تماس با شیا جانسون در [email protected] یا 702-383-0272. Follow @Shea_LVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>