لاس وگاس کلیسا لغو برنامه رانندگی در عید پاک خدمات

کشیش لاس وگاس کلیسا که برنامه ریزی شده بود برای انجام یک زنده عید سرویس در حال حاضر می گوید کلیسا تنها جریان خدمات در یوتیوب.

این کشیش یوسف پسر کشیش سرب از آغوش باز جامعه کلیسا 2800 W. صحرا Ave. برنامه ریزی شده بود یک سرویس برای روز یکشنبه. روز چهارشنبه اعلام کرد قصد دارد به جریان خدمات در اینترنت فقط با یک انگشت شماری از کلیسا کارکنان در محراب و همچنین ارائه عمومی این گزینه از تماشای این سرویس از اتومبیل های خود را.

اما رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اعلام کرد چند ساعت بعد که درایو-در خدمات و همچنین تجمعات مذهبی از 10 یا بیشتر مردم در حال حاضر ممنوع است در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

مرد گفت: پس از Sisolak را اعلام کرد که کلیسا در حال حاضر تنها livestream روز یکشنبه 6 p. m. خدمات. سه تا پنج اعضای کلیسا را در محراب برای رسیدگی به جریان گفت و پس از بارگیری در این هفته خدمات پس از عید پاک نیز خواهد بود livestreamed 0nly.

“من فکر می کنم که احتمالا بهترین گزینه برای ما” مرد گفت: اگر چه قادر به انجام زندگی می کنند, عید پاک, سرویس برای باز کردن کلیسای جدید است “قطعا یک ناامیدی بزرگ برای من است.”

مرد گفت هدف او این بود که به “پرورش حس جامعه در بزرگترین روز در تاریخ کلیسا.” او اضافه کرد که او دارای “یک احترام عمیق برای فرماندار Sisolak” اما به نام لغو سرویس “یک قرص برای من فرو برد.”

تماس جان Przybys در [email protected] یا 702-383-0280. Follow @JJPrzybys در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im