لاس وگاس آشپز رفتن در جاده ها دوباره با ویلی نلسون

جیمز درختان یک پسر شلوغ این روزها. موفقیت خود را در رستوران استر آشپزخانه در هنر منطقه و آدا در تیولی ایجاد کرد معنی است که او نمی باید زمان زیادی را نجات دهد. بنابراین هنگامی که یک دوست به نام به می گویند او قرار دادن در یک رویداد در یک مزرعه در تگزاس و می خواستم درختان به شرکت او بسیار جای تردید دارد.

“من احتمالا همین حالا هم” درخت به او گفت. “او گفت:” شما واقعا باید انجام دهید این است.'”

و سپس او تماس بگیرید. از کسی که کار را برای ویلی نلسون. که دعوت درختان به طبخ غذای مختصر در سال 2020 بخشی از نلسون سالانه جمع آوری کمک برای کمک و آستین غذا و شراب داد. و نگرش خود را به نوعی تغییر کرده است.

“آیا کباب کردن با ویلی نلسون? جهنم بله.”

درختان خواهد بود با تهیه یک خانواده-شام سبک برای 250 نفر با دوست خود در لس آنجلس آشپز بروس کالمن که گردآوری این رویداد به همراه چهار نفر دیگر سرآشپزها. ویلی و خانواده اش را فراهم می کند موسیقی است.

“این فوق العاده سرگرم کننده را شامل می شود” درخت گفت. “من می خواهم به مطمئن شوید وگاس نشان دهنده ای مثبت است.”

او هیجان زده در مورد جلسه این کشور افسانه, اما نمی توان آن را اولین بار.

“آخرین باری که من دیدم Willie Nelson چهره به چهره من 11 سال” درخت گفت. “من هرگز فراموش نکنید که او نوک من 10 دلار است. من در خدمت او یک لیوان چای سرد. من فکر می کنم که اولین مهمان نوازی تعامل من تا به حال.”

درختان پدر’ ریچارد یک کشور موسیقیدان استفاده می شود که به بازی حالت تخیلی و “هر صدای بوق-ٹونک در شهر” با کیر درختان باند.

“او همیشه از پوشش ویلی ها,” درخت گفت. “من قطعا تا به حال رسمی کشور آموزش و پرورش زمانی که من یک کودک بود.”

ریچارد درختان کار کرده و چند سال در برانسون و جیمز و خواهر خود را صرف تابستان با او زندگی در یک پارک تریلر در پشت یک رستوران بود که یک کشور-موسیقی جمع آوری نقطه. نلسون به حال یک شریک در برنسون.

“او نشان داد تا در تور اتوبوس” درخت گفت. “من پدر من بیدار شد و گفت:” من شما نیاز به ریختن آب یخ و چای سرد برای همه.’ همه آنها بیرون رفت و در پاسیو و تا 3 صبح. آنها را تصویب علف هرز و پس از آن آنها می خواهم تصویب گیتار.”

که شب قطعا گیر با او.

“این بسیار واضح حافظه از دوران کودکی من” درخت گفت. “آن را مانند یک چیز سرد.

“و در حال حاضر من قصد دارم برای انجام کاری به عنوان سرگرم کننده به عنوان این. من مرد هستم که راه رفتن به او و گفت: “من در خدمت شما چای سرد زمانی که من 11 سال است.’

“من فقط می توانم بگویم.”

تماس هایدی نزدیک Rinella در [email protected] یا 702-383-0474. Follow @HKRinella در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>