لاس وگاس سرطان پیاده روی با “خطر!” جیمز Holzhauer لغو

PurpleStride لاس وگاس, پیاده روی برای پایان دادن به سرطان لوزالمعده که در آن “خطر!” قهرمان جیمز Holzhauer بود کاپیتان تیم لغو شده است به دلیل نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

این رویداد برنامه ریزی شده برای 21 مارس در میدان شهر.

Holzhauer شد کاپیتان تیم “همه برای الکس” به افتخار “خطر!” میزبان الکس Trebek که مبارزه با مرحله 4 سرطان لوزالمعده است.

تیم گروگان Holzhauer یک لاس وگاس ورزش حرفه ای bettor مطرح $2,569 قبل از این رویداد لغو شد جمعه. که پول بخشی از مجموع $163,987 مطرح شده توسط لاس وگاس مراسم اهدا به سرطان لوزالمعده اقدام شبکه (PanCAN.org).

“متاسفانه بنفش گام لغو شده است. به همه: با تشکر از شما برای کمک به یک علت بزرگ و سالم ماندن” Holzhauer ارسال شده در حساب توییتر خود @James_Holzhauer. “نگه داشتن ایمان و ما برنده!”

در ماه ژوئن Holzhauer اهدا $1,109.14 به سرطان لوزالمعده, راه رفتن در زادگاه خود از Naperville, ایلینوی “برای الکس Trebek و دیگر بازماندگان است.” این مقدار دو برابر به عنوان تاریخ Holzhauer دختر ناتاشا تولد.

قبل از لاس وگاس پیاده روی لغو شد Holzhauer را هدف جمع آوری اعانه بود $8,670 که او گفت: در یک e-mail به نقد و بررسی-مجله نشان “یک دلار برای هر قسمت Alex خواهد شد که میزبانی آن زمان قرارداد فعلی خود را به پایان می رسد در سال 2022.”

Holzhauer, 35, برنده $2.46 میلیون در “خطر!” طی 32 بازی برنده خط خط که گرفتار این کشور در سال گذشته از آوریل تا ژوئن. Trebek, 79 اعلام کرد خود را تشخیص سرطان در مارس 2019.

“پس از Alex Trebek سرطان اعلام مصادف با من قسمت دوست پسر سبزه خوابگاه در سال گذشته من احساس بسیار شخصا تحت تاثیر اخبار” Holzhauer گفت. “الکس شده است در اتاق نشیمن من تمام زندگی من و او یک الهام واقعی برای هر کسی که مبارزه سختی است.”

Holzhauer نوشته “الکس 365, سرطان, 0. ببینید شما در 2021 دوست” 4 مارس در توییتر بالاتر از یک ویدیو که در آن Trebek به روز رسانی بر سلامت خود را در حالی که جشن یک سال از بقا با این بیماری است.

“یک سال بقا رای برای مرحله 4 سرطان لوزالمعده است که 18 درصد است. من بسیار خوشحال به گزارش من فقط رسیده است که نشانگر” Trebek گفت: در این ویدئو. “من می خواهم اگر من دروغ گفت این سفر شده است یکی از آسان است.”

Trebek بسته تصویری با گفتن انکولوژیست خود را به تازگی سعی کردم به او را تشجیع کردن.

“او گفت:, Alex حتی اگر بقای دو ساله است و تنها 7 درصد او مطمئن بود که یک سال از در حال حاضر دو نفر از ما خواهد بود نشستن در دفتر کار خود جشن سال دوم من از بقا” Trebek گفت. “و شما می دانید چیزی است که اگر من — هیچ اگر ما چرا که بسیاری از ما درگیر هستند در این وضعیت اگر ما آن را فقط یک روز در یک زمان با یک نگرش مثبت هر چیزی ممکن است.”

Holzhauer کل “خطر!” درآمد $2.96 میلیون پس از او برنده 250.000 دلار برای هر یک از برنده شدن در “مسابقات قهرمان” در ماه نوامبر و با قرار دادن دوم به کن جنینگز در ژانویه “بزرگترین در تمام دوران” مسابقه.

خواسته خود را در مورد برنامه های آینده Holzhauer گفت: “من حفظ من گزینه های باز اما تعجب نکنید اگر می بینید من در تلویزیون در پاییز.”

تماس با خبرنگار تاد دیویی در [email protected] Follow @tdewey33 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de