لاس وگاس-بر اساس گروه هدف توانمند سازی زنان در جهان آشپزی

آن را یک جهنم از یک شب حتی لاس وگاس استاندارد: 50 از لاس وگاس’ top سرآشپزها mixologists, sommeliers و رستوران catered یک حزب برای بیش از 500 مهمان در UNLV نوازی سالن.

فراتر از گزش و حباب های خاویار و فیالبداهه آن آشکار بود این بود که بیش از فقط یک روحیه جشن. هر یک از ایستگاه ها در سه داستان جشن بود کاپیتان های یک زن محلی در بالا از او درست. مهمانان شامل برخی از قدرتمند ترین زنان در لاس وگاس از جمله ایلین وین معیار بازی دیانا بنت و جزیره الیس را Anamarie و کریستینا الیس.

Rotisserie porchetta from Lorena Garcia’s Chica was one of the dishes served. (Chase Stevens/ ...
جوجهگردان porchetta از Lorena گارسیا چیکا یکی از غذاهای خدمت کرده است. (تعقیب استیونس/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto

لقب “آشپزی جشن” شب بود بیش از فقط یک حزب است. آن را به یک تماس اقدام توسط افراد حرفه ای که دیگر سکوت در مورد این واقعیت است که فرصت ها برای زنان مطابقت ندارد استعداد بر روی صفحه نمایش که در سالن و در لاس وگاس.

این رویداد برگزار شد سرد مه شب, مشخص, راه اندازی رسمی از لاس وگاس مبتنی بر زنان مهمان نوازی ابتکار اولین از نوع خود سازمان اختصاص داده شده به پرداختن به نابرابری های جنسیتی در جهان آشپزی.

شب آغاز شد و با نمایش فیلم جوانا James’ مستند “یک خط خوب” که زیر طاق مبارزات در مواجهه با زنان در رستوران جهان. آن شامل اعلام جدید UNLV دوره اختصاص داده شده به توانمند سازی زنان در صنعت رستوران و یک پانل بحث های زن بالا سرآشپزها.

“قطعا کسانی از ما که درگیر شده اند با مواد غذایی بسیار آگاه هستند از این قحط و غلا از زن سرآشپزها همه بالا و پایین خط” ایلین وین گفت: در لابی جودی Bayley تئاتر در مدت کوتاهی قبل از شروع فیلم است.

در عین حال آن را جیمز’ تصمیم به ارسال این فیلم به لاس وگاس رستوران الیزابت چه افتضاحی است که باعث شده این طرح است.

Chefs Mary Sue Milliken, from left, and Jennifer Murphy listen to chef Lorena Garcia speak duri ...
سرآشپزها مری سو Milliken از چپ و جنیفر مورفی گوش دادن به آشپز Lorena گارسیا صحبت می کنند در طول یک پانل بحث و گفتگو با مریم چوی کلی و دیگران در Judy Bayley تئاتر در UNLV. (تعقیب استیونس/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto

‘پانچ در روده’

چند لاس وگاس زنان شده اند به عنوان موفق در مواد غذایی و آشامیدنی در جهان به عنوان Blau. پس از مونتاژ پیشگامانه برنامه های آشپزی از Bellagio و Wynn Las Vegas او تاسیس رستوران بین المللی شرکت مشاوره Blau + همکاران.

هنگامی که جیمز تماس او پاییز گذشته به دنبال کمک به تنظیم لاس وگاس, غربالگری, زمان نمی توانست بهتر شده است. چه افتضاحی بود در حال آماده شدن برای شرکت در پیک نیک در کوچه یک جشن زنان در آشپزی جهانی سازماندهی شده توسط جولین Mannina سابق پیشخدمت زن است که تبدیل به یکی از برترین آشپزی مروج در شهر است.

بلو تا به حال فقط ناهار با مریم چوی کلی منابع انسانی متخصص است که به تازگی از خارج رهبری-توسعه نقش با MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی است.

“علاقه شخصی من همواره در مورد در حال توسعه زنان در رهبری” کلی توضیح داد. “بنابراین من به نام الیزابت و گفت:” بازی جهانی بازی زنان است. هتل دارای زنان در محل سکونت. وجود دارد هر چیزی برای مواد غذایی و آشامیدنی (persian)?’ و او مانند ” نه کاملا صادقانه هیچ چیز وجود دارد در سراسر کشور.’ “

Joanna James’ film “A Fine Line” was a catalyst for the initiative. (Chase Stevens/Las V ...
Bree olson,’ فیلم “یک خط خوب” یک کاتالیزور برای ابتکار. (تعقیب استیونس/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto

همانطور که ایده نشخوار, Blau بازدید “یک خط خوب” یک تجربه او با اشاره به در حال حاضر به عنوان “پانچ قدرتمند در روده.” این فیلم دست زدن به ادای احترام به مبارزات کارگردان مادر مواجه می شوند به عنوان یک مادر تنها در حال اجرا رستوران خود را مجموعه ای در برابر پس زمینه از چالش های مواجه شده توسط برخی از جهان موفق ترین زن سرآشپزها. آن باز می شود با یک سرما نقل قول: “این آسان تر است برای یک زن برای تبدیل شدن به یک مدیر عامل از یک سر آشپز.”

بینندگان فیلم به سرعت یاد بگیرند که این نه تنها مبالغه. پراکنده در میان داستان های الهام بخش توسط پیشگام زن سرآشپزها مانند دومینیک Crenn لیدیا Bastianich, Mashama Bailey, مارس Bloomfield, گربه کورا, الیزابت فالکنر و کارگردان مادر والری جیمز داستان از موانع آنها مواجه شده است. که شامل زن ستیزی, آزار و اذیت و حتی حمله فیزیکی. شاید بیشتر شایع هستند و کمتر آشکار موانع موفقیت — از رسانه ها که چشم پوشی از زنان پیشگام در حالی که با تمرکز بر مردان به وام دهندگان تمایلی به ریسک پذیری در زنان است. بستن آن همه با هم هستند و برخی از dispiriting آمار: در حالی که امروز حداقل 50 درصد از مدرسه آشپزی دانش آموزان آنها حساب کمتر از 7 درصد از اجرایی سرآشپزها و رستوران داران.

“این مسخره” Blau گفت. “اگر شما نگاه کنید در لاس وگاس به عنوان یک کل شما لازم نیست به یک امار شناس می گویند که تعداد (اینجا) رو به پایین.”

او می دانست که او تا به حال به عمل می کنند و دقیقا همان است که می تواند کمک کند.

“من یک تماس از الیزابت هفته قبل از پیک نیک در کوچه” جشن زنان در آشپزی جهانی سازماندهی شده توسط رویداد پروموتر Jolene Mannina. “او بسیار هیجان زده به دریافت این ابتکار و حرکت رو به جلو است.”

تغییر جهان

در طول چند ماه آینده که زنان مهمان نوازی ابتکار متولد شد — با چه افتضاحی کلی و Mannina در راس. فیلم و آشپزی جشن خواهد لگد کردن تلاش و اما بعد چه ؟ برای این که نقشه راه و همچنین حمایت مالی آنها تبدیل به دیگر زنان تاثیر گذار.

آنها به نام ایلین وین آذر جونز Blackhurst (شهردار سابق و رئیس اجرایی در محل اقامت در مرکز بین المللی بازی های موسسه), دیانا بنت (مدیر عامل و موسس Paragon Gaming), Punam ماتور (مدیر اجرایی ایلین P. وین و بنیاد خانواده) و جولی موری (کارآفرین اجتماعی). “در عرض یک هفته ما تا به حال این ناهار راه اندازی شده است. و من گفت: “خانم من باز رستوران. شما تغییر جهان آن انسان دوستی شروع طرح و لاس وگاس به مکانی بهتر” Blau گفت. “چه شما فکر می کنم در این مورد؟”

اولین و مهمترین آنها می خواهند برای تعیین چگونه لاس وگاس پشته تا در برابر اغلب ذکر آمار و ارقام است که زنان را تشکیل می دهند تنها 6 تا 7 درصد از اجرایی سرآشپزها و رستوران داران در آمریکا اگر چهار عمده کازینو شرکت های ارائه حمایت مالی برخی شده اند کمتر در آینده با آمار و ارقام در مورد چگونه بسیاری از زنان در نقش رهبری در نوار رستوران.

Claudia Andracki, owner of Desert Bloom Eco Farm, left, prepares food during the culinary celeb ...
کلودیا Andracki صاحب صحرا شکوفه Eco Farm, سمت چپ, مواد غذایی آماده در طول پخت و پز در جشن UNLV نوازی سالن. (تعقیب استیونس/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto

“رهبران این سازمان های بزرگ بسیار ترس از به اشتراک گذاری اطلاعات” کلی گفت. به طوری که به دنبال کمک به از بین المللی بازی های موسسه و UNLV در جمع آوری آمار در حالی که حفاظت از حریم خصوصی.

“اگر ما می آیند و شرم مردم ما هرگز برای رفتن به هر نقطه” Blau گفت. “اما اگر ما می prod آنها را پس از آن نه تنها می تواند ما را در رسیدن به روابط عمومی این, اما ما در واقع با گرفتن چیزهای انجام می شود. و ما در واقع با قرار دادن شهر ما ملی مقدم به عنوان اولین شهر در امریکا به انجام چیزی شبیه به این.”

گام بعدی این است که آموزش و پرورش. مطالعات نشان داده اند که مانع اصلی برای زنان دستیابی به نقش رهبری رخ می دهد در ورود به سطح مدیریت. آن است که کلی گفت: کمتر از یک سقف شیشه ای از یک پله در نردبان.

“مهم نیست که چقدر شما را برای ترویج مردم,” او گفت:. “اگر شما نمی توانید به مردم نشان داده است که در اول خط از مدیریت و سپس شما در حال رفتن هرگز به عقب.”

به همین دلیل است که در حال حاضر تمرکز بر زنان وارد نیروی کار به جای آن که در حال حاضر در مدیریت که به دنبال پیشرفت بیشتر است.

“من فکر می کنم آن را بسیار فوق العاده و عادی است که اگر شما در گوگل (آن را) شما می توانید پیدا کردن یک رهبری زنان برنامه به طور خاص برای صنعت مهمان نوازی در هر نقطه” Blau گفت.

Mary Sue Milliken, chef and co-owner of Border Grill, left, with chef Nicole Brisson, who opene ...
مری سو Milliken آشپز و مالک مشترک از مرز کوره چپ با آشپز نیکول atos public sector که باز محلی خارج از نوار غزه در سال 2019. (تعقیب استیونس/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto

UNLV اصلاح خواهد که این سقوط. جدید انتخابی “از کلاس درس به اتاق هیئت مدیره: رهبری برای زنان در مهمان نوازی” مسائل است که پرش به اول وقت مدیر مواضع آسان تر است.

“این است که واقعا یک کلاس در مورد رهبری در صنعت مهمان نوازی گفت:” استو کفش-ساز دین از UNLV را Harrah کالج از مهمان نوازی. “برای رهبری یک سازمان است که بسیاری از قطعات در حال حرکت است بسیار متفاوت تر از شما می توانید در هر رشته دیگر. پس چگونه می توانم شما را مدیریت و چگونه می توانم به شما منجر شود در این نوع از محیط زیست؟”

البته که مدرسه امید برای به اشتراک گذاشتن از طریق ویدئو کنفرانس در موسسه آشپزی و امریکا را به تمرکز بر روی مسائل مربوط به زنان — از تعصب های جنسیتی به رفتارهای متفاوت مردان و زنان نمایشگاه در محل کار.

یک زن موفق در خدمت به عنوان سخنران مهمان در هر هفته.

“این که آیا آن یک CFO یک CMO, یک شرکت اجرایی آشپز گوردون رامسی, یک شرکت اجرایی آشپز برای Centerplate یک زن مانند ناتالی (جوان) که باز خوردن” Blau ارائه شده که از او خواسته که ممکن است پر کردن آن نقاط است. “همه زمینه های مختلف تنوع قومی مختلف داستان خود را به اشتراک بگذارید حرفه ای سفر خود را سفر شخصی. و من می توانم به شما بگویم که اگر من تا به حال یک کلاس بود که در کالج که در آن وجود دارد, آموزشی, جزء, اما من می تواند همچنین زنان بودند که مدل نقش است که می تواند بسیار فوق العاده الهام بخش برای من است.”

کفاش موافق است.

“زمانی که بچه ها به دانشگاه آمده, آنها در حال تلاش برای پیدا کردن شور و شوق خود را,” او گفت:. “چه آنها کمک می کند تا پیدا کردن شور و شوق خود را زمانی است که آنها به آینده نگاه آنها ببینید کسی که آنها را دوست دارم.”

Powerful women in Vegas, including Elaine Wynn, have joined the effort. (Chase Stevens/Las Vega ...
قدرتمند زنان در وگاس از جمله ایلین وین, آیا پیوست و تلاش است. (تعقیب استیونس/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto

نه هر کس وارد آشپزی جهان از طریق کالج. بنابراین آنها تماس نوادا انجمن رستوران مورد شرکت در ProStart برنامه که آماده دبیرستان دانش آموزان برای مشاغل در این صنعت است. شروع این سقوط WHI ارائه خواهد شد سخنرانان مهمان و مربیان برای حداقل یک دبیرستان محلی را ProStart برنامه درسی با هدف گسترش آن valleywide.

“طلای زنان سرآشپزها و (رستوران) اپراتورها در حال رفتن به افزایش برنامه و به دانشجویان ما در نقش یک مدل در کلاس درس و همچنین به عنوان فرصت های شغلی گفت:” نوادا انجمن رستوران جمهور و مدیر عامل کاترین ژاکوبی. “شنیدن کسی دست اول سفر خود با چالش ها و موفقیت های با ارزش است و فقط تا الهام بخش برای دانش آموزان ما. در آینده ما امیدواریم که به همکاری نه تنها با ما مدارس, اما همچنین ما دوره های کارآموزی.”

به عنوان الهام بخش برای همه این جوانا جیمز نمی تواند شادتر.

“به عنوان یک فیلمساز این بزرگترین پاداش برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده امشب,” او گفت:.

“این فیلم تبدیل به یک تماس اقدام به دریافت بیشتر زنان به مالکیت و رهبری و برای انجام آن از طریق نظارت و حمایت است. و این دقیقا کاری است که این طرح مورد تمام شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de