لاس وگاس, آرایشگاه, ارائه رایگان کوتاهی مو, عکس برای سال 2020 grads

برای جشن سال 2020 فارغ التحصیلان لاس وگاس دره آرایشگری به رایگان کوتاهی مو و عکس های حرفه ای برای سالمندان دبیرستان کلاس پنجم و kindergartners در روز یکشنبه.

5 ستاره آرایشگاه در شمال لاس وگاس مشغول بود با فارغ التحصیلان در لباس و کلاه خود عکس های گرفته شده توسط عکاسان داوطلب. تمام 47 اسلات های موجود پر شد و فورا آنلاین گفت: صاحب مایکل “خپله” Joyner.

غذا و نوشیدنی و لباس و کلاه اهدا شد به تلاش های او اضافه شده است.

“ما همیشه سعی کنید برای انجام هر کاری که ما می توانیم در جامعه” Joyner گفت. “اگر ما نیاز به انجام آن ما خواهد شد.”

بریتنی Benberry از شمال لاس وگاس آورده او فارغ التحصیل دختر به مغازه برای جشن گرفتن این مناسبت است.

“در ابتدا من فکر کردم او احساس کمی در مورد فارغ التحصیلی که لغو شد,” او گفت:, و اضافه کرد که خواهر بزرگتر او تا به حال یک حزب و ساقه عکس برای فارغ التحصیلی دبیرستان سال گذشته است.

او Anijha جکسون روز کافی بود.

“جشن گرفته بودن و متوجه به اندازه کافی خوب است برای من” این شایانی دبیرستان فارغ التحصیل گفت: در طول ساقه عکس.

تلاش پیشگام شد رابرت “Twix” تیلور که میزبان اولین رویداد هفته گذشته در خود محو اونا همه Summerlin سلمانی. او تا به حال سرویس حدود 50 سالمندان و شنیده می شود بیشتر علاقه مند بودند.

او خواسته جوینر و آرایشگران در آقای North Las Vegas, Barber Shop اگر آنها خواهد بود علاقه مند به شرکت. دومی سلمانی همچنین سرویس مهد کودک و کلاس پنجم در روز یکشنبه. همه با هم حدود 120 دانش آموزان قادر به دریافت عکس های خود را گرفته.

“فقط مانند یک ویروس می تواند گسترش به اعتقاد من هنگامی که مردم در انجام کارهای خوب برای افرادی که از قلب که مثبت می تواند در گسترش و حتی بیشتر” تیلور گفت. “و دیدن مادران ریختن اشک شادی واقعا اجازه دهید ما می دانیم که چگونه با ارزش این تصاویر را به خانواده خود را.”

تماس با الکس Chhith در [email protected] یا 702-383-0290. Follow @alexchhith در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de